Jump to content

[αγροτικό σε πλοίο] αδειες και ρεπό


depy

Recommended Posts

Ερώτηση (sorry αν έχει απαντηθεί ξανά)

Άκουσα ότι το αγροτικό στα πλοία σου δίνει την δυνατότητα να δηλώσεις παράλληλα και το ειδικό κομμάτι της ειδικότητας, ισχύει???????

(κάτι δηλ σαν το άγονο)

Thanks!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειγον!

Παρακαλω πολυ οποιον εχει ευκαιρα τα εγγραφα που καθοριζουν τα ρεπο των αγροτικων σε πλοια να τα ανεβασει.

Εχω την εντυπωση πως ειναι τα Υ10γ/158727/01.02.2008 και Υ10γ/45791/16.04/2008 εγγραφα, αλλα δεν τα εχω βρει.

Ηθελα τελος να ρωτησω ποια διαδικασια ακολουθουμε πλεον για να παρουμε τα ρεπο, καθως εχω ενημερωθει πως πρεπει να στελνουμε και καποια επιπλεον εγγραφα... emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν γνωρίζει κανεις για την διαδικασια ληψης των ρεπο απο αγροτικους σε πλοια θα ηταν πολυ βοηθητικο να δωσει τις πληροφοριες του

:anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Γεια σας παιδιά!!! όσον αφορά όσους υπηρετούν σε πλοίο αύτη την περίοδο θα ήθελα τις πληροφορίες όσον αφορά τις άδειες! σε αίτηση μου για εκλογική άδεια άλλα και για κανονική άδεια το τελευταίο δεκαημερο του ιουνίου πήρα αρνητική απάντηση λόγω του ότι δεν έχει απομείνει κανένας αγροτικός στη σαλαμίνα για να με αντικαταστήσει. αγροτικοί στη σαλαμίνα θα πάνε μετά από 4 μήνες καθώς οι θέσεις προκηρύχτηκαν στην τελευταία προκήρυξη και δεν έχουν σταλεί καν οι διορισμοί ώστε να αρχίσουν τα νέα παιδιά το τρίμηνο! έχει κανείς καμία παραπάνω εμπειρία ή καμία ιδέα για το πώς μπορούμε να κινητοποιηθούμε ώστε να μη χάσουμε τις αδειές μας?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
  • 3 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.