Jump to content

Γιατρός πορνοστάρ


Born

Recommended Posts

assets_LARGE_t_1401_1539819_type11596.jpg

Το πρωί γιατρός, το βράδυ πορνοστάρ! Ο 38άχρονος Ντίνος ή «Ντίνος ο γιατρός», όπως επιθυμεί να τον αποκαλούν, πρωταγωνιστεί σε σκληρά πορνό της ελληνικής εταιρείας παραγωγής ερωτικών ταινιών Σειρήνα, ενώ, κατά δήλωσή του, παράλληλα εργάζεται σε δημόσιο νοσοκομείο των Αθηνών με την ιδιότητα του χειρουργού. Περήφανος για τις επιδόσεις του και τη συμμετοχή του στα γυρίσματα μιλάει στο ΛΟΙΠΟΝ λίγες ημέρες πριν κυκλοφορήσει στην αγορά η νέα ταινία στην οποία συμμετέχει και έχει τον τίτλο «Αθλήτριες, σεξ και ντόπα». από τον ΜΑΝΟ ΜΠΑΝΑΣΑΚΗ

Πώς πήρες την απόφαση να πρωταγωνιστήσεις σε μια ταινία πορνό;

«Γύρω στα 28 μου, δέκα χρόνια πριν, ένιωσα ύστερα από μια διαφορετική περίοδο στη ζωή μου την απόλυτη απελευθέρωση μέσα μου. Αυτό έγινε, αν και καθυστερημένα λέω τώρα, ύστερα από μια συντηρητική, θα τη χαρακτήριζα, πορεία. Τότε λοιπόν άρχισα να αναζητώ τρόπο να μπω στην ερωτική βιομηχανία. Ήμουν στις Βρυξέλλες και εκεί μου δόθηκε μια ευκαιρία και το έκανα για την εμπειρία».

Στη συνέχεια για δέκα χρόνια αφοσιώθηκες στις σπουδές σου στην ιατρική και εργάζεσαι ήδη σε κάποιο δημόσιο νοσοκομείο. Πώς, λοιπόν, στα 38 σου πήρες μια τέτοια απόφαση;

«Παρακολούθησα το φεστιβάλ πορνό που διοργανώθηκε στην Αθήνα και ξύπνησε μέσα μου η επιθυμία. Αναζήτησα τότε στο Διαδίκτυο εταιρείες στις οποίες θα μπορούσα να απευθυνθώ και βρήκα την ελληνική εταιρεία παραγωγής πορνό».

Είχε γίνει δηλαδή ζητούμενο σ' εσένα να λάβεις μέρος σε μια ταινία πορνό;

«Ναι, το αναζητούσα. Ήταν στόχος ο οποίος είμαι πολύ χαρούμενος που εκπληρώθηκε και νομίζω ότι άργησα να το κάνω».

Όταν πήρες την απόφαση την πρώτη φορά, ενημέρωσες την οικογένειά σου;

«Ναι. Απόρησαν, αναρωτήθηκαν, απογοητεύτηκαν, αλλά τελικά συμβιβάστηκαν με τα δικά μου θέλω και τις επιθυμίες μου».

Δυσκολεύτηκες σε κάποια σκηνή κατά τη διάρκεια των γυρισμάτων για την ταινία;

«Δυσκολεύτηκα, ομολογώ, κάποια στιγμή όταν έπρεπε να κάνω μια ερωτική σκηνή, αρκετά σκληρή, με μια δεκαοκτάχρονη. Εκεί αντιμετώπισα πραγματικά τον εαυτό μου και τις αρχές μου!».

Είσαι μόνος στην προσωπική σου ζωή αυτή την περίοδο;

«Ναι, είμαι μόνος».

Πιστεύεις ότι μετά την κυκλοφορία της ταινίας πορνό στην οποία συμμετέχεις μπορεί να βρεθεί η γυναίκα που θα σε εμπιστευτεί;

«Αυτό είναι σε συνάρτηση με το πρόσωπο. στερα από συνεννόηση και μια εκ βαθέων συζήτηση μπορεί να καταλάβει».

Πώς αντέδρασαν οι φίλοι σου όταν τους ανακοίνωσες τη νέα σου δραστηριότητα;

«Ευχαριστήθηκαν, απ ό,τι φαίνεται, γιατί διαπίστωσαν ότι έχω κοινωνικοποιηθεί και ενταχθεί πλήρως στην ελληνική πραγματικότητα μετά την πολυετή απουσία μου στο εξωτερικό για σπουδές».

Ποιο είναι το μεγαλύτερό σου προτέρημα;

«Η αφοσίωση».

Και την ώρα που γυρνάς μια σκηνή πορνό;

«Εκεί δίνω το 100% του εαυτού μου. Προσπαθώ να αποδείξω ποιος πραγματικά είμαι. Είμαι άνθρωπος με τον οποίο, αν σχετιστείς, κερδίζεις».

Ερωτικά το προτέρημά σου ποιο είναι;

«Η αντοχή! Σε μια σκηνή της ταινίας άντεξα σε γύρισμα 18 ώρες, πάντα έτοιμος. Σε αυτό με βοήθησε πολύ ο σκηνοθέτης Δημήτρης Σειρηνάκης».

Τι είναι αυτό που θα αρνιόσουν σε μια ερωτική σκηνή ακόμη και αν την απαιτούσε το σενάριο;

«Σεξ με ζώα! Και φυσικά, θα έλεγα όχι σε μια ομοφυλοφιλική σκηνή».

Ποιες είναι οι βλέψεις σου για αυτή τη νέα σου ιδιότητα, του πορνοστάρ;

«Να απελευθερώνομαι ολοένα και περισσότερο. και προσδοκώ τη γνήσια ερωτική συνεύρεση».

Οι αποδοχές σου είναι καλές;

«Είναι ικανοποιητικές, αλλά δεν το κάνω για τα χρήματα».

Πέρασε από το μυαλό σου ότι μπορεί να σε διαγράψει ο Ιατρικός Σύλλογος;

«Όταν η παράλληλη δραστηριότητα δεν με καθιστά λιγότερο συνεπή στις ιατρικές μου υποχρεώσεις, θεωρώ ότι είναι περιττό να μιλάμε για διαγραφή. Ο Ιατρικός Σύλλογος δεν ασχολείται με τις προσωπικές στιγμές του κάθε γιατρού... Δεν θα αρνηθώ την προσφορά μου σε κάποιον ασθενή γιατί θα έχω προτεραιότητα το πορνό».

Περιμένεις αντιδράσεις;

«Αντιδράσεις σποραδικές θα υπάρξουν. Τα προβλήματα του Ιατρικού Συλλόγου όμως είναι τόσο πολλά, που αυτό είναι δευτερεύον!».

ΠΗΓΗ: ΛΟΙΠΟΝ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 102
  • Created
  • Last Reply

αντε τωρα να πεισεις του εδω γιατρους οτι ο μισθος τους ειναι ικανοποιητικος και φθανει για να ζησουν!

περιττο να πουμε οτι καπου θα βρεθει αυτη η ταινια στο διαδικτυο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao

Νταξει...έχω λιώσει!!!!!!! Speechless!!!!!!!!!!! :lol:

Να τι μπορεί να κάνει κάποιος στην αναμονή για ειδικότητα!!!!! Το φχαριστιέσαι κιόλας!!!!! :lol::splats: :splats: :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Btw o συνάδελφος μοιάζει με έναν περίεργο τύπο που κυκλοφορεί στη σχολή μας. Έχει ίδια φαλακρίτσα, ίδια παρουσιαστικό και φοράει παρόμοιο πορτοφόλι (καλά το λέω?).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μετα το φεστιβαλ πορνο που εγινε στην αθηνα,λεει,του ρθε παλι η εμπνευση!

το athens erotica εννοει;;

ρε παιδες πηγε κανεις εκει;;εχω δει κατι βιντεακια

μιλαμε για κανονικο σεξ,κανονικες πιπες κανονικα απ τ αλλα :P τα αντιστοιχα,πανω σε διαφορα stand μπρος στα ματια των διαφορων που επισκεφθηκαν την εκθεση

εξεπλαγην οταν ειδα περι τινος επροκειτο.γω νομιζα απλως θα ταν οι γκομενες κι οι γκομενοι σε προκλητικες ποζες με προκλητικα ρουχα εσωρουχα και αξεσουαρ σε διαφορα stand.

αυτοι πηδιουνταν κανονικα re πανω στα stage

αυτο δεν ερχεσαι σε αντιθεση με κανενα νομο;;;θοοοδωρα τα φεκ σου τι λενε;;; :anavwfwties:

ηταν ολοκληρη εκθεση που διηρκησε μερες και χιλιοπροβεβλημενη διαφημιστικα,προφανως και ηταν νομιμη.

μου κανε εντυπωση ομως ξαναλεω και μου γεννησε αποριες!

δηλαδη τι;;σε μια εκθεση μπορουν να πηδιουνται κανονικοτατα να γλυφονται κλπ οι αλλοι ξεβρακωτοι κι οι επισκεπτες της εκθεσης να κοιτανε;;κι αυτο τωρα ειναι οκ με ολους αυτους τους νομους τους σχετικους με τετοια θεματα;;ουτε αμστερνταμ να μασταν να πουμε.εχουν ψηφισει τετοιους νομους οι 300 οι δικοι μας;;;;ωρεεεεεε ελευθεριοτητα ο γιαννοπουλος!!! :P:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φαντάζομαι σκηνικό shilia, ο άντρας να παρακαλά να μη πέσει το "ηθικό" του και οι θεατές να παρακολουθούν με τα χέρια στις τσέπες! Άντε να χειροκροτήσουν στο τέλος!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πω πω 16 ατομα και τα περισσοτερα λογκντ ιν βιζιβμπλ

καλα λενε πουλαει το σεξ :lol:

"...γιατί διαπίστωσαν ότι έχω κοινωνικοποιηθεί και ενταχθεί πλήρως στην ελληνική πραγματικότητα μετά την πολυετή απουσία μου στο εξωτερικό για σπουδές"

κι εδω ακριβως ειναι που ο σλιπ θα ρωταγε.που σπουδασε ο συναδελφος αν επιτρεπεται;;;;

emlmfao

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτοι πηδιουνταν κανονικα re πανω στα stage

αυτο δεν ερχεσαι σε αντιθεση με κανενα νομο;;;θοοοδωρα τα φεκ σου τι λενε;;; :anavwfwties:

εσένα πρέπει να σε πάω ΕΔΩ να σου δείξω τα ΦΕΚ μου! emiloveyou:lol::lol::lol:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν πήρες την απόφαση την πρώτη φορά, ενημέρωσες την οικογένειά σου;

«Ναι. Απόρησαν, αναρωτήθηκαν, απογοητεύτηκαν, αλλά τελικά συμβιβάστηκαν με τα δικά μου θέλω και τις επιθυμίες μου».

φανταζομαι τη μανουλα να του κανει και διαφημιση στις υποψηφιες νυφες ...

αντεχει εγγυημενα μεχρι και 18ωρο!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως είναι Multi-Class...

στην 4η έκδοση d&d του δίνει + στα armor class και saving throws :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

νομιζω οτι πολυ συντομα οντως ο εν λογο ιατρος θα περασει απο πειθαρχικο συμβουλιο διοτι δεν νομιζω απο τον ισα να του ξεφευγουν τετοιου ειδους θεματα, αρκει να θυμηθουμε οτι πριν απο καποια χρονια ειχε περασει ενας πασιγνωστος χειρουργος, που τοτε ειχε φωτογραφηθει σε εξωφυλλο περιοδικου με την τοτε συζυγο του και το παιδι του και τον περασανε απο πειθαρχικο διοτι κατηγορηθηκε μεσω του εξωφυλλου για αθεμιτο ανταγωνισμο.

ειναι δυνατο να τους ξεφυγει αυτος εδω;

εκτος κ αν ο τυπος δεν εσκει το επαγγελμα του κανονικα και λεει οτι το ασκει για διαφημιστικους λογους προκειμενου να εχει περισσοτερες προτασεις απο τους παραγωγους πορνο. εξαλλου κατι τετοιο δεν κανουν οι τυπου μπεζαντακουαλεξανδρατου στυλ καλλιτεχνες;οποτε κ γι αυτο δεν ασχολειται και ο ισα ακομη. το μελλον θα δειξει ομως

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως είναι Multi-Class...

στην 4η έκδοση ad&d του δίνει + στα armor class και saving throws :lol:

Off topic:Βλέπω την κατεβάσαμε την 4η Έκδοση ε;Φανταστικό το site,έτσι;

Προς τους υπόλοιπους αναγνώστες του τόπικ:Συγγνώμη για το άσχετο ποστ,συνεχίστε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειδες στα λογια μου ερχεσαι!

αυτο για την περιπτωση του πορνοσταρ!

Άρθρο 1. O γιατρός οφείλει να αποτελεί υπόδειγμα έντιμου και ανεπίληπτου ατόμου σε όλες τις εκδηλώσεις του ιδιωτικού και δημοσίου βίου του να ασκεί το ιατρικό λειτούργημα ευσυνείδητα και σύμφωνα με τους νόμους και να συμπεριφέρεται κατά τρόπο αντάξιο, προς την αξιοπρέπεια και την εμπιστοσύνη, τις οποίες εμπνέει το ιατρικό επάγγελμα.

Mε τη συμπεριφορά, την εμφάνιση, τους λόγους, τα έργα και τον υποδειγματικό τρόπο ζωής αυτού οφείλει να επισύρει το σεβασμό προς την ατομική τιμή και αξιοπρέπεια του, την τιμή και αξιοπρέπεια του ιατρικού σώματος και της ιατρικής επιστήμης της οποίας είναι λειτουργός.

Kάθε πράξη ή παράλειψη, που αντίκειται προς το καθήκον αυτό του γιατρού, επισύρει κυρώσεις σε βάρος του ανάλογες με τη βαρύτητα του παραπτώματος και σύμφωνα με τις σχετικές διατάξεις του κώδικα περί ασκήσεως του ιατρικού επαγγέλματος.

και αυτο για τον χειρουργο που σας ελεγα

Άρθρο 3. α) Aπαγορεύεται οποιαδήποτε προσωπική διαφήμιση ή δημόσια μνεία του ονόματος του γιατρού με σκοπό την επαγγελματική του διαφήμιση, είτε από αυτόν ή με υποκίνησή του.

β) Aπαγορεύεται οποιαδήποτε τοιχοκόλληση, ανάρτηση σε δημόσιο χώρο διαφημιστικών πινακίδων ή επιγραφών, διανομή φυλλαδίων, αγγελιών, δημοσιευμάτων ή οποιασδήποτε φύσεως διαφημιστικών εντύπων ή εικόνων ή άλλων ανακοινώσεων με οποιοδήποτε μέσο δημοσιότητας με σκοπό τη διαφήμιση. Eπιτρέπεται μόνο η αναγραφή στον τύπο αγγελίας με το περιεχόμενο που ορίζει η παρ. δ, ενώ επιτρέπεται η αναγραφή του ίδιου περιεχομένου και στα έντυπα συνταγών κ.λ.π. που χρησιμοποιούντα από τον γιατρό.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειδες στα λογια μου ερχεσαι!

ποια λόγια σου βρε;

εγώ τα έγραψα αυτά;

δεν πάμε καλά :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άρθρο 1. O γιατρός οφείλει να αποτελεί υπόδειγμα έντιμου και ανεπίληπτου ατόμου σε όλες τις εκδηλώσεις του ιδιωτικού και δημοσίου βίου του να ασκεί το ιατρικό λειτούργημα ευσυνείδητα και σύμφωνα με τους νόμους και να συμπεριφέρεται κατά τρόπο αντάξιο, προς την αξιοπρέπεια και την εμπιστοσύνη, τις οποίες εμπνέει το ιατρικό επάγγελμα.

Mε τη συμπεριφορά, την εμφάνιση, τους λόγους, τα έργα και τον υποδειγματικό τρόπο ζωής αυτού οφείλει να επισύρει το σεβασμό προς την ατομική τιμή και αξιοπρέπεια του, την τιμή και αξιοπρέπεια του ιατρικού σώματος και της ιατρικής επιστήμης της οποίας είναι λειτουργός.

Kάθε πράξη ή παράλειψη, που αντίκειται προς το καθήκον αυτό του γιατρού, επισύρει κυρώσεις σε βάρος του ανάλογες με τη βαρύτητα του παραπτώματος και σύμφωνα με τις σχετικές διατάξεις του κώδικα περί ασκήσεως του ιατρικού επαγγέλματος.

Άρθρο 3. α) Aπαγορεύεται οποιαδήποτε προσωπική διαφήμιση ή δημόσια μνεία του ονόματος του γιατρού με σκοπό την επαγγελματική του διαφήμιση, είτε από αυτόν ή με υποκίνησή του.

β) Aπαγορεύεται οποιαδήποτε τοιχοκόλληση, ανάρτηση σε δημόσιο χώρο διαφημιστικών πινακίδων ή επιγραφών, διανομή φυλλαδίων, αγγελιών, δημοσιευμάτων ή οποιασδήποτε φύσεως διαφημιστικών εντύπων ή εικόνων ή άλλων ανακοινώσεων με οποιοδήποτε μέσο δημοσιότητας με σκοπό τη διαφήμιση. Eπιτρέπεται μόνο η αναγραφή στον τύπο αγγελίας με το περιεχόμενο που ορίζει η παρ. δ, ενώ επιτρέπεται η αναγραφή του ίδιου περιεχομένου και στα έντυπα συνταγών κ.λ.π. που χρησιμοποιούντα από τον γιατρό.

ε, ναι. για να μας θυμισει καποιος τί ποινη επεβαλαν τελικα σε εκεινη την ερμη την οδοντιατρο που μας ειχε απασχολησει πριν μερικα χρονια ... :mellow:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για την ιστορια θα σας πω πως κατι γιατροι σε νοσοκομειο επαρχειας πριν απο αρκετα χρονια ειχαν κανει το εξης πηγαινανε στο εφημεριο τους και βαζανε το κινητο τους και τραβαγανε διαφορες περιπτυξεις με κοπελες ακομα και εργαζομενες του νοσοκομειου!!! μαλιστα τα βαλανε και στο ιντερνετ τα βιντεακια αυτα! το εφημεριο αυτο ειχε γινει κολαστηριο και μαθευτηκε το γεγονος απο καθαριστριες του νοσοκομειου που λεγανε οτι μαζευανε προφυλακτικα και μαλιστα τοτε στην τοπικη κοινωνια ειχε γινει σκανδαλο διοτι περασανε απο εδε οι γιατροι αυτοι!!! τωρα δεν ξερω αν ηταν ενας απο αυτους ο γνωστος πορνοσταρ και του εχει μεινει κουσουρη μεχρι σημερα!!! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μπαααα μήν ακους, απλα καποιοι που δε συμμετειχαν αρχισαν να κελαηδανε ...

καλυτερα να φοραει κανεις μπλουζακι που να γραφει ''ημουν κι εγω εκει''! παντα emcolgate

PS: med παιδι μου, διορθωσε μερικα στο πιο πανω ... pls (επαρχια, εφημερειο, κουσουρι)

τασε ???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.