Jump to content

[ΤΑΙΝΙΟΚΡΙΤΙΚΗ] Η Προφητεία


Recommended Posts

Το ριμέικ της κλασικής Προφητείας 30 χρόνια μετά αφήνει μια στυφή γεύση στους φαν του Ντέμιαν. Η ιστορία έχει λίγο αλατοπίπερο, με τους δίδυμους πύργους, το τσουνάμι, τον Πρόεδρο των ΗΠΑ κλπ κλπ κλπ, αλλά το σαφώς κατώτερο (σε σχέση με την πρώτη ταινία) καστ και η μάλλον ράθυμη καλοκαιρινή περίοδος που εκπληρώνεται η Προφητεία (στις 6 Ιουνίου) δε βοηθάνε.

Θα σας γελάσω για το αν θα έχουμε και συνέχειες πάλι, φαντάζομαι πως ναι - θα'ναι και ευκαιρία να παίξουν λίγα ειδικά εφέ 2006+, γιατί και η τωρινή ταινία φαίνεται λίγο κολλημένη στο 1976.

empopcorn /5, γιατί δεν έχετε κάτι καλύτερο να κάνετε και γιατί έχετε όλα τα Omen στη DVDοθήκη σας!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 7 months later...

Ποιο πιπερι παιδι μου....; :splats: Ολο ξυδι ηταν το εργο....και το τελος οτι μικρος διαβολος ειναι στα χερια του προεδρου των ΗΠΑ........ empuke

Η επιλογη των χθεσινων dvd ηταν καταστροφικη!!!!!Τα λεφταααααααααααα μου πισω!!!!!

Παω να σας πω για το 2ο που νοικιασα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποιο πιπερι παιδι μου....; :splats: Ολο ξυδι ηταν το εργο....και το τελος οτι μικρος διαβολος ειναι στα χερια του προεδρου των ΗΠΑ........ empuke

Η επιλογη των χθεσινων dvd ηταν καταστροφικη!!!!!Τα λεφταααααααααααα μου πισω!!!!!

Παω να σας πω για το 2ο που νοικιασα!

παρε δες καποιο απο τα παρακατω

- το στοιχημα του Σλεβιν

- τρεξε γρηγορα

- crywolf

δεν ειναι και πολυ διαφημισμενα , αλλα δεν θα τα κλαψεις τα λεφτα σου - το αντιθετο

θα περιμενω εντυπωσεις

υγ .

ευτυχως που το ξεθαψες αυτο το τοπικ γιατι θα ξεχνουσαμε το μνημοσυνο του για τους 6 μηνες

το τρειλερ ηταν πολλα υποσχομενο

η ταινια ηταν το ελαχιστο του αναμενομενου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.