Jump to content

Διαφορα ηλικιας σε σχεση


Dr Lecter

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 385
  • Created
  • Last Reply

Στη δική μου ζωή, τα πράγματα είναι απλά.

Ξυπνάω κάθε πρωί και ο (εισοδηματίας) άντρας μου μου έχει έτοιμο καφέ και πρωινό, που μου τα φέρνει στο κρεβάτι.

μετά, του δίνω τη λίστα με τα ψώνια και τις δουλειές που πρέπει να κάνει μέχρι να γυρίσω. Του έχω επιτρέψει

να έχει και μια Βουλγάρα οικιακή βοηθό.

Στη συνέχεια, πηγαίνω στο ιατρείο μου, όπου έχω 3 βοηθούς μικροβιολόγου και 2 γραμματείς, οπότε δεν ασχολούμαι με πολλά

θέματα, μόνο με υπογραφές και διαδικαστικά. Κάνω κάποια τηλέφωνα, μπαίνω στο γμ και απαντάω, emcolgate και

μετά γυρίζω σπίτι.

Στο σπίτι, η Βουλγάρα μας σερβίρει το δείπνο και τρώμε όλοι μαζί γύρω από το τραπέζι. Μετά, τα παιδιά αναλαμβάνουν

να πλύνουν τα πιάτα (δεν θέλουμε να τα παραχαιδεύουμε) και στη συνέχεια, όταν τα παιδιά διαβάζουν στα δωμάτια,

ο άντρας μου μου κάνει μασάζ για να χαλαρώσω, μπροστά από το αναμμένο τζάκι, που είναι στη γωνιά μας κόκκινο

κι έξω πέφτουνε τούφες χιόνια στο παραθυράκι.

Τα Χριστούγεννα πηγαίνουμε διακοπές στο Ασπεν για σκι και τα καλοκαίρια στις Μαλδίβες. Τα παιδιά θα γίνουν και τα 3 γιατροί

για να πάρουν το ιατρείο μου, που είναι κληρονομικό πάππου προς πάππου και γινόμαστε όλοι γιατροί στην οικογένεια

(αν και δεν θέλουμε, γιατί είμαστε και εισοδηματίες) γιατί δεν ξέρουμε τι άλλο να κάνουμε με το ιατρείο.

Αυτά. Μπορείτε να με ρωτήσετε ό,τι άλλο θέλετε. Χαίρομαι να σας λύνω τις απορίες. emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΙ εμείς μια απ΄τα ίδια. Αλλά ή δικιά μας η βουλγάρα είναι ωραιότερη :rolleyes:

Ευτυχώς εμείς είμαστε εργαστηριακές και μπορούμε να τα έχουμε όλα αυτά. Ακόμα και στο δημόσιο.

(Τελευταία σκεφτόμαστε να πάρουμε και έναν βούλγαρο, για να μή δίνουμε σεξιστικά μηνύματα στα παιδιά πάντως).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@ In vitro : Your post is way ahead...!!! ( I had to comment on it, the perfect way to start my day!! :)

Especially the part where snow is falling on the window, while you and your precious SO are cuddling in front of the fireplace...It's nothing but an everyday's life scenario!!!

Btw, you're absolutely right in everything you've said so far!! Keep walking!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ2 Προς μικρή Ολλανδέζα.

Οταν κάνεις εφημερίες ο καλός σου μένει νηστικός; emcolgate

πωωωωω ρε παιδι μου,μαγειρευει απο την προηγουμενη,σιγα το δυσκολο πια! λες και καθε μερα πρεπει να τρωμε μουσακα (που και αυτος ειναι ευκολοτερος απο οτι φανταζει)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

....αυτή είναι διαφορά ηλικίας, θεός ο Mickey, τέλος.-

-------------------------------------------------------------------------------

Παντρεύεται ο Mickey Rourke!

Τελευταία ενημέρωση: Τρίτη, 8 Δεκεμβρίου 2009, 18:57

Αρραβωνιάστηκε την προηγούμενη εβδομάδα ο διάσημος ηθοποιός Mickey Rourke με την αγαπημένη του Elena Kuletskaya, ενώ σύμφωνα με φήμες οδεύουν προς τα σκαλιά της εκκλησίας.

Ο 57χρονος ηθοποιός, τον ερχόμενο Απρίλιο θα πραγματοποιήσει μια παραδοσιακή τελετή στη Ρωσία, γιατί από εκεί κατάγεται η 23χρονη μέλλουσα σύζυγός του.

Ο Mickey Rourke, ο οποίος έχει κάνει ήδη δύο γάμους στο παρελθόν, θέλει να ξαναφτιάξει τη ζωή του, γιατί, όπως και ο ίδιος δηλώνει, ο πρώτος του γάμος ήταν ένα μάθημα από τη ζωή, ο δεύτερος ήταν «δολοφονία», ενώ ο τρίτος θα είναι και ο καλύτερος.

ΠΗΓΗ : Zougla online

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

300 post μόνο και κλείνει το θέμα;

Τελικά σε ποια συμπεράσματα καταλήξατε;

Το συμπέρασμα πάντα σ΄αυτή τη ζωή είναι ένα: "όπου φτωχός κι η μοίρα του".. για τους υπόλοιπους υπάρχουν οι βουλγάρες! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

300 post μόνο και κλείνει το θέμα;

Τελικά σε ποια συμπεράσματα καταλήξατε;

Το συμπέρασμα πάντα σ΄αυτή τη ζωή είναι ένα: "όπου φτωχός κι η μοίρα του".. για τους υπόλοιπους υπάρχουν οι βουλγάρες! emcolgate

Ρωσίδες εννοείς..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

300 post μόνο και κλείνει το θέμα;

Τελικά σε ποια συμπεράσματα καταλήξατε;

Το συμπέρασμα πάντα σ΄αυτή τη ζωή είναι ένα: "όπου φτωχός κι η μοίρα του".. για τους υπόλοιπους υπάρχουν οι βουλγάρες! emcolgate

Ρωσίδες εννοείς..

Η invitro κι η Clemence βουλγάρες έχουν παντως :P Τεσπά, ο καθένας με ό,τι βολεύεται :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ2 Προς μικρή Ολλανδέζα.

Οταν κάνεις εφημερίες ο καλός σου μένει νηστικός; emcolgate

πωωωωω ρε παιδι μου,μαγειρευει απο την προηγουμενη,σιγα το δυσκολο πια! λες και καθε μερα πρεπει να τρωμε μουσακα (που και αυτος ειναι ευκολοτερος απο οτι φανταζει)

Γι αυτό δε θα σε κάνω γυναίκα μου. Άκου εκεί, θα τρώω χθεσινό φαγητό.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα μ' αρέσει που εδώ κυκλοφορούν οι δευτεροτρίτη γενιά ασιάτισσες με τους συνομήλικούς τους, στο σχολείο/college/πανεπιστήμιο και πάνω που νομίζουν ότι θα τις αποκαταστήσουν, θα τους βάλουν τα 2 πόδια σε ένα παπούτσι και θα τους πλένουν κ τα στριγκ (κάτι σαν αυτό που φαντάζονται οι περισσότερες εδω μέσα) ...

γκτουπ, τους φέρνουν οι δικοί τους μια mail-order bride η οποία πλένει, μαγειρεύει, μεγαλώνει τα παιδιά, έχει προίκα και τους περιμένει με την ζεστή πίτα να γυρίσουν από την δουλειά!

How cool is that?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γκτουπ, τους φέρνουν οι δικοί τους μια mail-order bride η οποία πλένει, μαγειρεύει, μεγαλώνει τα παιδιά, έχει προίκα και τους περιμένει με την ζεστή πίτα να γυρίσουν από την δουλειά!

How cool is that?

Ναι αλλά και η τρίχα κάγκελο... ;) Α, μη τα λες μισά emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@Leviathan

Αυτό είναι το λιγότερο... emblush

Νομίζω ότι οι δερματολόγοι έχουν προχωρήσει πολύ κ μπορούν να δώσουν ριζικές λύσεις στο πρόβλημα.

Κ μετά μένει μόνο το μαγείρεμα/σκούπισμα/προίκα/πιτες :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομίζω ότι οι δερματολόγοι έχουν προχωρήσει πολύ κ μπορούν να δώσουν ριζικές λύσεις στο πρόβλημα.

Μπα, η λύση που έχουν βρει είναι να τους κάνουν "δώρο" 5-6 παιδιά και μία ΒMW/Merecedes κατά προτίμηση με φιμέ τζάμια για να κρατούν το στόμα κλειστό... για τις άλλες δουλειές έχουν τις ντόπιες :rolleyes:

Νομίζω πως θα συμφωνήσεις σ'αυτό :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είδες, ενώ αν πάρεις σουηδέζα, την μπουγάδα με τα string την έχεις χαλαρά 1 φορά την βδομάδα. Άσε που μάλλον θα σε βάλει να θηλάσεις κ το μωρό ένα χρόνο..

emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να'σου πω και κάτι άλλο που ίσως σε ξενερώσει εντελώς...

εντάξει να μένεις με τη μία άξεστη/αξούριστη και το τσούρμο που θα'χετε κάνει, αλλά να'χεις και τη πεθερά (επίσης άξεστη/αξούριστη) το πεθερό και το υπόλοιπο σόι σε δυο, αντε τρία δωμάτια σπίτι το΄χεις σκεφτεί;! (γιατί και Μercedes/BMW και βίλα δεν διαθέτει το κατάστημα συνήθως)... it's too much, me thinks. :blink:

It's your choice babe :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.