Jump to content

AsxetosApoIatrkh

asxetos

Recommended Posts

Χαιρεται! Ειμα ιασχετος απο θεματα ιατρικης - και λενε οτι η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια! Διαφωτιστε με παρακαλω!

1. Τι ειναι περιοδος σε μια κοπελα; πόσο διαρκεί; διαφέρει από τον εμμηνορυσιακό κύκλο;

2. γιατί λένε κατα τη διάρκεια των γόνιμων ημερών να μην κάνουμε σεξ;

3.Για τι λενε κατα τη διαρκεια της περιόδου να μην κανουμε σεξ;

4. Αν εκσπερματωσω στην κοπελα μεσα, κατα τη διαρκεια της περιοδου τοτε δεν προκειται να μεινε ιεγκυος;

5. Ολες τις υπολοιπες μερες, πλην των γονιμων ημερων, αν εκσπερματωσω μεσα της δεν μενει εγκυος;

Ευχαριστώ πολύ φίλοι μου! Με βοηθάτε αφάνταστα!

Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

• Απαντήσεις 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

επίσης λένε , ότι όσο περισσότερο σεξ κανει ο αντρας τοσο περισσοτερο μειωνονται οι πιθανοτητες καρκινου προστατη. ισχύει ; γιατί ; λένε ότι έτσι φεύγουν καρκινικά κύτταρα (ςςς.ςομενσηεαλτη.γρ). Ισχύει ;

Τοτε οσοι δεν κάνουν σεξ, να αυνανίζονται;

ευχαριστώ αγαπητοί!

1. Η γυναικα καθε μηνα περιπου για 5-7 μερες εχει περιοδο, δηλαδη για λογους που μαλλον δε σε ενδιαφερουν, χανει λιγο αιμα και βλεννη απο το κολπο της. Ολη η διαδικασια απο περιοδο σε περιοδο (εμμηνος ρυση) λεγεται εμμηνορυσιακος κυκλος ο οποιος μπορει να διαφερει σε διαρκεια στις διαφορες γυναικες, ακομη και στις διαφορες φασεις στην ιδια γυναικα. Ξεκιναει στην αρχη της εφηβειας και παυει στην εμμηνοπαυση.

2. Γονιμες ονομαζουμε τις ημερες κατα τις οποιες μια γυναικα μπορει να μεινει εγκυος, οταν δηλαδη εχει σκασει μυτη ενα ωαριο απο την ωοθηκη και περιμενει το σπερματοζωαριο, για να ενωθουν και να φτιαξουν ενα εμβρυο. Τα ωαρια βγαινουν 14 μερες πριν απο την εναρξη της επομενης περιοδου συνηθως, αλλα αυτο δεν ειναι 100% σιγουρο καθως καθοριζεται απο ορμονες τα επιπεδα των οποιων εχουν μια περιοδικοτητα αλλα οχι απολυτη. Κατα τη διαρκεια των ημερων αυτων δεν απαγορευεται να κανει σεξ μια γυναικα, ομως χωρις προφυλαξεις υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να μεινει εγκυος. Αν λοιπον θελεις να γινεις μπαμπας να κανεις σεξ εκεινες τις ημερες. Αλλιως ειτε να απεχεις, ειτε να χρησιμοποιειτε προφυλαξεις (προφυλακτικο, αντισυλληπτικα χαπια, σπιραλ κλπ).

3. Κατα τη διαρκεια της περιοδου το σεξ δεν απαγορευεται... απλως δεν ξερω ποσο θα ηθελες να το δοκιμασεις... ασε που δυσκολα τις πλησιαζεις εκεινες τις ημερες γιατι εχουν τα νευρα τους, πονανε, θελουν να τρωνε και αλλα τετοια (ολα αποτελεσματα των ορμονων, διαφερουν απο ατομο σε ατομο)

4. Κατα πασα πιθανοτητα οχι.

5. Κατα πασα πιθανοτητα δε θα μεινει, αλλα να εχεις στα υποψην σου οτι τα σπερματοζωαρια μπορουν να ζησουν μεσα στη γυναικα μεχρι και για 80 ωρες οποτε αν εχατε κανει σεξ τοτε και εχει ωοθυλακιορηξια μετα απο 3μερες πχ ενδεχεται να μεινει εγκυος, και παντα με τη προϋποθεση οτι μπορειτε να ξερετε με ακριβεια τη στιγμη που βγαινει το ωαριο απο την ωοθηκη.

Οσο για το τελευταιο σου ερωτημα, πριν λιγο καιρο βγηκε μια ερευνα η οποια συμπεραινε οτι οι ανδρες (δε θυμαμαι τι ηλικιας) που εκσπερματωνουν απο 5 φορες την εβδομαδα και πανω, εχουν λιγοτερο ρισκο για καρκινο του προστατη, πιθανοτατα γιατι μαζι με το σπερμα φευγουν και καποιες τοξινες οι οποιες μπορουν να οδηγησουν σε καρκινογενεση. Οποτε, ΝΑΙ, οσοι δεν κανουν σεξ να αυνανιζονται!!! :P

εισαι ομως πολυ μικρος για να ανησυχεις για τον προστατη σου...

Εχω να σου προτεινω να μαθεις 5 βασικα πραγματα για την αντισυλληψη και τις διαφορες μεθοδους που μπορειτε να χρησιμοποιειτε με τη κοπελα... και να εχεις το νου σου πως δεν ειναι μονο οι εγκυμοσυνες! Υπαρχουν και τα σεξουαλικως μεταδιδομενα νοσηματα απτα οποια ΠΡΕΠΕΙ να φυλαγεσαι! Γιαυτο παντα προφυλακτικο...!

Θα βρεις και πολλες πληροφοριες σε αυτο το site που μαλλον θα σου φανουν χρησιμες

PS: βιαζομαι και το εγραψα πολυ γρηγορα... αν κατι δεν ειναι κατανοητο ρωτα!

Τροποποιήθηκε από makischa

Είσαι απίστευτη! Σε ευχαριστώ πολύ για τις υπέροχες πληροφορίες σου!!!

Ωστόσο αναρωτιέμαι αν όλοι οι άντρες που για κάποιο λόγο δεν κάνουν πάνω απο 5 φορές την εβδομάδα σεξ, να αυνανίζονται.... Δηλ. πες οτι πάω στρατο μελλοντικά .. εκεί λοιπόν στα πευκάκια να .....

Δηλαδή να γίνουμε μαλάκες; συγνώμη κιόλας! Με την τσόντα από πάνω μας για να μην πάθουμε προστάτη στα 70 μας; για πές μου εσύ πώς το βλέπεις το πράγμα;

Αλλωστε ο αυνανισμός θα γίνει αγχωτική διαδικασία με στόχο το να σώσουμε την υγεία μας από τον καρκίνο ... ή μηπως να πηγαίνουμε σε οίκους ανοχής;;;;

Μίαερώτηση΄φίλη μου.

1.Σχετικά με το πρωκτικό σεξ.Αν εκσπερματώσεις μέσα της , φυσικά δεν πρόκειται να μείνει έγκυος σωστά;

2. Αν εκσπερματώσεις στο στόμα της, ούτε , σωστά;

3. Λένε ότι ενώ η γυναίκα έχει κάτι υγρά που αν ο άντρας της κάνει αιδειολειχία,

μπορεί εφόσον τα καταπιεί να πάθει κάποια μόλυνση. Ισχύει ; ή είνα ιδικιολογία των αντρών (μου τοπε ένας φίλος μου , που του τοπε ένας άλλος....) για να μην της το γλείφουν;

4. είναι αλήθεια ; ξετρελαίνει τις γυναίκες όταν οι άντρες τους το γλείφουν ;

Κάτι άκουσα για προφυλακτικά γυναικών. Έτσι θαταν καλύτερα για έναν άντρα

μωρέ. Τι λές ;

καταρχας δεν ειμαι απιστευτΗ! δεν ειμαι γυναικα... Τεσπα

Αυτα στην ερευνα ειναι στατιστικα δεδομενα και μονο. Δεν πρεπει να σε τρελαινουν και προς θεου μη σου γινουν ψυχαναγκασμος και εισαι με το πουλι στο χερι ολημερις κι ολονυχτις! Βρηκα μαλιστα και καποιες αλλες ερευνες οι οποιες δε συσχετιζουν τον αριθμο των εκσπερματωσεων με τον καρκινο του προστατη. Ξεχασε την οποιαδηποτε ερευνα και κανε αυτο που γουσταρεις, οπως και οποτε το γουσταρεις!

1.Οχι

2.Οχι

3.Οταν η γυναικα ερεθιζεται σεξουαλικα αρχιζει ο κολπος της να υγραινεται ακομη περισσοτερο με σκοπο να λιπανθει και διευκολυνει τη διεισδυση.Αυτα τα υγρα (οπως και το σπερμα σου) μπορουν να μεταφερουν διαφορους μολυσματικους παραγοντες τους οποιους και να κολλησεις.Κυκλοφορουν γιαυτο το σκοπο καποια πλαστικα ή λατεξ τα οποια βαζεις αναμεσα στο στομα σου και στο αιδοιο της (στα αγγλικα λεγονται dams) αλλα δεν ξερω ποσο χρηστικα θα ειναι για σενα και τη κοπελια... Στην αναγκη μπορεις να σκισεις ενα προφυλακτικο γιαυτη τη δουλεια αλλα και παλι ειναι καπως... μπροστα ομως στην υγεια σου δεν ειναι τπτ... αν υποψιαζεσαι το οτιδηποτε, το καλυτερο ειναι να μη δοκιμασεις να πεσεις "εκει κατω" και να φορας προφυλακτικο στην οποιαδηποτε επαφη του πεους σου με τη γυρω περιοχη των γεννητικων της οργανων.

4. Αυτο ειναι σχετικο. Στις περισσοτερες αρεσει, σε αλλες παλι οχι. Υπαρχει γυναικειο προφυλακτικο, το πουλανε στα φαρμακεια. Ειναι λιγο πιο δυσκολο στη χρηση, αν καποιος απο τους 2 εχει αλλεργια στο λατεξ δε θα τον πειραξει αφου ειναι απο ενα αλλο υλικο (το ιδιο με τα Aventi της Durex) το οποιο επιτρεπει και στη θερμοτητα να περασει καθως επισης μπορει να χρησιμοποιηθει και με λιπαντικα τα οποια εχουν ως βαση παραγωγα πετρελαιου (βαζελινες, baby oil κλπ) ενω τα κοινα (απο λατεξ) αποσυντιθενται με αυτα. Ειναι ομως θεμα προτιμισεων και πως τη βρισκει ο καθενας. Το σημαντικο ειναι να παιρνετε μετρα φυλαξης ΚΑΙ για να μη κολλησετε τπτ αλλα ΚΑΙ για να μη καταληξετε σε καμια κλινικη για εκτρωση... το ποια θα ειναι αυτα εξαρταται απο εσας...

Καλωσήρθες.

1) Καταρχήν είναι Ο Μάκης...

2) Σωστά.

3) Τα όργανα μιας γυναίκας για να κάνει παιδί βρίσκονται "εκεί κάτω". Και μόνο.

4) Τον ίδιο κίνδυνο που διατρέχει μια γυναίκα αν καταπιεί το σπέρμα σου ή pre-cum υγρά. Γενικά στο στοματικό έρωτα χρησιμοποιούμε πάντοτε προφυλακτικό. Quoting Tara Reid in "Urban Legend", "Major safe sex no-no".

5) Βεβαίως, όσο ξετρελαίνει και τους άντρες. Αρκεί να το κάνεις σωστά. Τέτοιου είδους προφυλακτικά υπάρχουν όντως, αλλά δε νομίζω ότι μπορείς να τα βρεις στα περίπτερα.

Τώρα οσον αφορά περί εκσπερμάτωσης, το υγιές είναι τρεις φορές την εβδομάδα (Ασκητής). Όσες φορές νιώθεις την ανάγκη, αρκεί βέβαια να μην το παρακάνεις.

Υ.Γ.1. Σε κόβω ή για μικρό ή κάτοικο πολύυυυυυυ απομακρυσμένης περιοχής.

Υ.Γ.2. Κοσμοπόλιταν έχουμε καταντήσει εδώ μέσα. :P

Μάκη χίλια συγνώμη για το μπέρδεμα! Να είσαι καλά για την βοήθειά σου και εσύ φίλε μου που μόλις έγραψες! Ναί είμαι 17 χρονος και ξέρεις δεν ΄΄εχω καμια ενημέρωση γιαυτό επειδή όλοι λένε τα δικά τους έιπα να ρωτήσω εσάς.

Μου ξεδιαλύνατε πάρα πολλά. Έχω επίσης την παρακάτω ερώτηση :

1.Όταν η κοπέλα θέλει πρωκτικό σεξ, τότε λένε να βάζεις με το προφυλακτικό σου κάτι υγρά με βάση το νερό. Αυτά που τα βάζεις; στο προφυλακτικό τα αλλοίφεις;

2.Αρέσει στη γυναίκα το πρωκτικό σεξ; ένας φίλος μου, μου είπε ότι ο πρωκτός του άντρα και της γυναίκας είνα ιδιαφορετικός, άρα το ότι δεν αρέσει στον φυσιολογικό άντρα, δεν σημαίνει φυσικά ότι δεν αρέσει στη γυναίκα ,της οποίας και αρέσει , ειδάλλως δεν θα γινόταν!

3. Όταν μου είπες να σκ΄'ισω ένα προφυλακτικό για να της το γλύψω , τι εννοούσες;

4. Επίσης ποιός κίνδυνος υπάρχει αν η κοπέλα καταπιεί τα υγρά μου, εφόσον γνωρίζω πως δεν έχω κάποια ασθένεια. Εγώ μπορώ να κολλήσω κάτι ; από το σαλιο της;

5. Αν κατά τις μη-γόνιμες μέρες της γυναίκας, απλώς βάλλεις γυμνό το πεός σου μέσα της για λίγο , τότε υπάρχει κίνδυνος για aids?

Και μια πολύ κρίσιμη ερώτηση

6. Αν εγώ και η κοπέλα μου διαπιστωμένα δεν έχουμε κάποια αφροδίσια αρρώστια και είμαστε μονογαμικοι, και καθαροί, τότε το γλύψιμο χωρις προφυλακτικο (και απο τους δυο) ή το να μου τα καταπιεί , ενέχει κάποιο κίνδυνο;

ή το να μπω πίσω της, χωρίς προφυλακτικό.

7. Κατα το πρωκτικο σεξ, μπορεί να της φύγουν σκατά; (συγνώμη αλλά πως να το πω αλλιως);

Αν υπαρχει καποιος σαυτη τη χωρα που να πιστευει οτι δε χρειαζεται μαθημα στα σχολεια για το σεξ ας ερθει να τα πουμε ενα χερακι....

Για το μπερδεμα δε τρεχει μια... οσο για τις ερωτησεις σου, καλα κανεις και τις θετεις!

1. Μαλλον εννοεις λιπαντικο με υδατικη βαση (water-based lube)... ο λογος ειναι οτι τα προφυλακτικα ειναι απο λατεξ στη πλειοψηφια τους και τα oil-based λιπαντικα τα καταστρεφουν... αυτο ισχυει και για τη κολπικη επαφη. Μπορεις να το βαλεις γυρω απο το προφ. ή στο πρωκτο της...

2.Ολα ειναι θεμα γουστου.μην ακους τι σου λενε.

3.Να το σκισεις κατα μηκος ωστε να "ανοιξει" και να μπορεσεις να το βαλεις αναμεσα σας για να τη γλυψεις χωρις να ερθει σε αμεση επαφη το στομα σου με το αιδοιο της

4.Αν δεν εχεις τπτ φυσικα και δε μπορεις να μεταδοσεις τπτ.Απο το σαλιο της δυσκολο να κολλησεις το οτιδηποτε

5.Η ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ (ΓΟΝΙΜΕΣ - ΜΗ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ) ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ Κ Α Μ Ι Α ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ ΓΙΑ AIDS Η ΑΛΛΑ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΩΣ ΜΕΤΑΔΙΔΟΜΕΝΑ. Παντοτε προφυλακτικο... ΠΑΝΤΑ!!!

6.Οχι, αλλα προσεξε... αλλο τα αφροδισια αλλο τα σεξουαλικως μεταδιδομενα... μπορει καποιος απο εσας να εχει για παραδειγμα ηπατιτιδα ή AIDS... τοτε θα κολλησετε... πρεπει να κανετε εξετασεις, να περιμενετε κανενα εξαμηνο, και να εισαι και σιγουρος οτι αυτη δεν κανει κουτσουκελες.... οποτε παμε στη γνωστη δοκιμασμενη συνταγη... προφυλακτικο... γλιτωνετε και τη αντισυλληψη

7.Μια αλλη λεξουλα ειναι τα κοπρανα... θεωρητικα ναι....

1)Συγγνώμη που θα στο πω 'άσχετος΄,αλλά οι ερωτήσεις σου είναι κάπως...Αηδιαστικές..Έλεος.Όσο επισφαλές είναι να στο γλύφει,άλλο τόσο είναι να της το γλύφεις.Όσο σ'αρέσει να σου βάζει η κοπέλα σου δάκτυλο στο πρωκτό σου(αρέσει σε κάποιους),τόσες είναι οι πιθανότητες να αρέσει και σε μια κοπέλα το πρωκτκό σεξ.

τρεις φορές την εβδομάδα (Ασκητής)

Σιιιιίγουρη ιατρική πηγή!!!

Ρε συ asxetos, είσαι όνομα και πράγμα! Έχεις μπει εδώ μέσα και ζητάς να σου πουν από το πώς παίζεται το κομπολόι μέχρι...πώς το τρίβουν το πιπέρι! Μην αγχώνεσαι, όλα θα τα μάθεις και όλα θα γίνουν με τη σειρά τους. Πάντως άμα βρεις γυναίκα που θα σου κάνει και θα της κάνεις οοοοοόλα τα παραπάνω, πες το και σε μας! Πολλά...ντοκιμαντέρ βλέπεις.... :P:lol:

Παιδιά ευχαριστώ πολύ! α-παναγιώτου, ευχαριστώ για την κατανόηση!!! Αλλά γιατί είναι αηδιαστικές; μέλλουσα μαμά θα γίνεις! μέλλουσα γιατρός θα γίνεις!!!! Πρόβα τζενεράλε είναι εδώ!!!

Μάκη να σε ρωτήσω ρε σύ και κάτι άλλο. Καταρχήν είσαι πολύ διαφωτιστικός.

1. Τα προφυλακτικά λένε να τα αγοράζουμε από φαρμακείο, σωστά;

Ένας φίλος μου, μου λέει ότι αυτό είναι συνέπεια της πίεσης που ασκεί το λόμπυ

των φαρμακοποιών και φαρμακοβιομηχανιών και ότι δεν υπάρχει κανένα

πρόβλημα να τα αγοράσουμε από περίπτερο (οι περιπτεράδες δεν έχουν λόμπυ

οι καημένοι). Ισχύει ;

2. Ντρέπομαι ρε σύ να πάω στον φαρμακοποιώ και να του πώ.... δώσε μου 2

κουτάκια προφυλακτικά... Ενώ στον περιπτερά... διαφορετικά τα πράγματα.

ε?

3. Επίσης κάνω αυνανισμό πάνω σε υφάσματα(πχ μαξιλάρια, ρούχα κτλ) και ποτέ

με τον κλασσικό τρόπο. Τι δείχνει αυτό; μπορεί να πάθω μόλυνση ;

Καταρχας νιωθω την αναγκη να σου πω οτι εισαι... hmmm.... πως να το θεσω? Εισαι πολυ... ιδιαιτερος τυπος!!!

Αυτο για τη προβα τζενεραλε ξαναπες το!!!!! Αχ τι εχουνε να ακουσουν τα αφτακια (και να δουν τα ματακια) μερικων............

1. Μηπως ειναι καιρος να αλλαξεις παρεες? Σε χαλανε...

2. Μη τα ζητησεις αν ντρεπεσαι, οι περισσοτεροι τα εχουν καπου γυρω στο ταμειο και τα παιρνεις μονος σου. Μπορεις ακι να μη πας στο φαρμακειο της γειτονιας αλλα 10 λεπτα μακρυα απο εκει. Η σε super market.... Σημασια εχουν οι συνθηκες φυλαξης και η ημερομηνια ληξεως αλλα για το πρωτο ποτε δε μπορεις να εισαι σιγουρος απο πουθενα.

3.Αυτο δειχνει -και επιβεβαιωνει- το ποσο δικιο εχω στο αρχικο μου σχολιο... Αν δεν κανεις καμια πληγη και τα υφασματα ειναι σχετικα καθαρα δεν εχεις προβλημα... αφου τη βρισκεις ετσι, συνεχισε ετσι...

PS Δε λες και στους φιλους σου να γραφτουν στο forum? Θα εχει πολυ ενδιαφερον...

emrockon

Ελα μάκη , ευχαριστώ για την απάντηση.

Ενας άλλος φίλος λέει , ότι καλό ειναι να πίνουμε 6 - 8 ποτήρια νερό την ημέρα για να μην γίνουν πέτρες μέσα μας. Ισχύει να πίνουμε νερό τοσο πολύ ;

Θα έρθουν πέντε φίλοι μου στο φόρουμ. Να έρθουν ;

Εξαρταται απο το ποιον τους..

6 ποτηρια νερο/μερα τουλαχιστον.... Με τη προϋποθεση οτι δεν εχεις κανενα προβλημα στα νεφρα φυσικα αλλα μαλλον θα εισαι οκ

Εχω κανει κοιλιακους απο τα γελια λεμε! Keep rockin guyz.Ρωτηστε και κανα γονιο ρε παιδια,οχι μονο φιλους,κατι ξερουν παραπανω..........

Παιδιά μου, να σας ρωτήσω. Βοηθάτε με σας παρακαλώ.

--> Ισχύει ότι μπορεί να πεθάνεις πάνω στο σεξ???

--> Ισχύει ότι όταν μια γυναίκα ταυτόχρονα κάνει σεξ με 2 (ο ένας μπαίνει από πίσω

και ο άλλος απο μπροστά) μπορεί να πεθάνει ;

--> Το σεξ αρέσει στον άντρα όπως και στην γυναίκα; Αν ναι, τότε γιατί βλέπουμε τους άντρες να είναι πιο ληγουράκια από τις γυναίκες ; και γενικά πιο επιθετικοί σεξουαλικά;

Αυτά τα λένε στις παρέες και ρωτώ εσάς τους γιατρούς.

Ρε παιδιά ο asxetos (βαγγελάκος) είναι ο κολλητός μου!!!! Ευχαριστώ που μας δέχεστε αν και ο ασχετούκος μου λέει όλο μπανανόφλουδες!!!!

Σας στέλνει χαιρετίσματα και ο βαγγελάκος. Πείτε μας τώρα τις απαντήσεις !!!

Ααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχχαχ αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

αααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχ

Μαριάνθη μου έφτιαξες τη μέρα. Σ ευχαριστώ πολύ. Να πεθάνεις επειδή ο ένας μπαίνει απο μπρός κ ο άλλος απο πίσω!!!!! Κορυφαίο. Μαριάνθη χθές κ σήμερα ήταν απο τις χειρότερες μέρες, αλλά με έκανες να χαμογελάσω. Πές στο βαγγελάκο με το μαλακό!!!! Σα πολύ φορτομένο τον κόβω. Θα σε λιανίσει πρόσεχε!

Όσο σ'αρέσει να σου βάζει η κοπέλα σου δάκτυλο στο πρωκτό σου(αρέσει σε κάποιους),τόσες είναι οι πιθανότητες να αρέσει και σε μια κοπέλα το πρωκτκό σεξ.

Τα παραλες......Και το θεμα ειναι οτι ξερεις οτι τα παραλες..... emcolgate

Μαριανθη, επιστημονικα δεδομενα δε νομιζω να υπαρχουν (τουλαχιστον δε γνωριζω καμια τυχαιοποιημενη διπλη τυφλη μελετη) που να δειχνουν αυτο που φοβασαι και σε αποτρεπει απο το να ελπιζεις.

Παντως στις τσοντες δεν εχει πεθανει καμια απο τις γκομενες που το δοκιμασαν.

Εχει ενδιαφερον ομως ο τροπος που σκεφτεσαι...Δε με κανετε και μενα παρεα?χαχαχαχαχαχα

Ρε μαγκες τα κωλοπαιδα εχουν παρει χαμπαρι οτι οι περισσοτεροι γιατροι ειναι ανεραστοι και εχουν μπουκαρει εδω να μας δουλεψουν. :antegeia:

Λοιπον, ενα μεγαλο "γεια"....! στα ελληνικα αυτη τη φορα κ οχι στα φραγκικα!

ΟΚ! Καλη συνεχεια....

ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΡΑΣΤΟΙ ΚΑΙ ΑΝΟΡΓΑΣΜΙΚΟΙ??

Τους έχεις δοκιμάσει και ξέρεις? :blink: