Jump to content

Καταγγέλλω...

Recommended Posts

• Απαντήσεις 763
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Καταγγελω τους γονεις που κακομαθαινουν τα παιδακια τους !

Μετα πρεπει να ανεχομαστε κακομαθημενους "ενηλικες" που μας τα πρηζουν επειδη ετσι εχουν μαθει!

Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταγγέλλω απαράδεκτο καναδέζικο ηλεκτρονικό κατάστημα, που μου φαγε 33$ και δε μου τα επιστρέφει...

Καταγγέλω το κρεββάτι μου που δεν είναι όσο ξεκούραστο πρέπει. Επίσης καταγγέλω τον ύπνο γιατί δεν τον απολαμβάνω όσο πρέπει.

Επίσης καταγγέλω τον ύπνο γιατί δεν τον απολαμβάνω όσο πρέπει.

καταγγέλω κι εγώ τον κύριο ξεκούρδιστο ξυπνητήρη που μόλις πάει να με πάρει ο ύπνος ,για μιση ωρίτσα δε μιλάμε , τσουπ παιρνει τηλέφωνο! emranting !μα αισθητήρα έχει πάνω του emeleos ??

Καταγγέλλω τη μαμά φύση emgademis γιατί θα πάμε Ναύπλιο με 37° και δε θα μπορώ να κάνω μπάνιο emranting:angry:emfurious

Τροποποιήθηκε από Juliette

• 2 weeks later...

Καταγγέλω τα σπασικλομπακούρια αλβανικής καταγωγής που έχουν κατακλύσει το λιμάνι της Κέας και δε με αφήνανε να απολαύσω την πανέμορφη θέα της βεράντας μου! :angry:emeleosemrantingemdevil:bloodomen:

• 4 weeks later...

καταγγέλω τις παλιοαγκιναρες-ειναι απαισιο φαγητο , οσα μπαχαρικα και να βαλεις δεν αλλαζει αυτο το νιανια τους,ακομη καταγγελω και μένα που έκανα πάρα πολλές (9)και καταγγελω και τον αδερφο μου που δεν ήρθε να φαει μερικες για συμπαρασταση.

καταγγελω τις πέτρες στη μεση της Αττικης οδου ,την οδικη βοηθεια που έχει μονοπωλειο την Αττικη οδο και που έρχεται μονο αν αρχιζεις να φωναζεις και να λες οτι έχεις άρρωστο άνθρωπο στο αμαξι. emblush (ε λέμε και και μερικα ιατρικα ψεματακια)

αλλα δεν καταγγελω καθολου ,τα εξυπηρετικότατα και ευγενεστατα παιδια με τους γερανους ,που σε αντιμετωπίζουν με χαμογελο και φιλικη διαθεση.

καταγγελω και το άδειο ψυγειο και κυριως την άδεια τσαντα με τα γλυκισματα-έρχεται ένας άνθρωπος απροοπτα και το μόνο που έχεις να του προσφέρεις πρωινιατικα είναι αγκινάρες!

καταγγελω και το κενο μνημης μου , σαν να διεγραψα την παρουσια λουλουδιων στο μπαλκονι και σε αυτο το σημειο καταγγελω και τα λουλουδια που επιτέλους μπορουσαν και αυτα να δειξουν ένα ελάχιστο κατανοησης και να μη μαραθουν μονομιάς!

σε γενικες γραμμες το καλοκαιρι είναι υπέροχο αλλα το καταγγελω και αυτο γιατι θα μου λειπει μέσα στο χειμωνα.

καταγγελω και τα καταγγέλω μου γιατι χωρεσαν πολλές ομορφιες αυτες τις μέρες στις αναμνησεις ,οπότε γιατι καταγγελω διαφορα ψιλοπραγματα?μάλλον φταινε οι αγκιναρες!

Deutsche Punktlichkeit? :lol::lol::lol::lol::lol:

Es gab eine Verspatung von 20 Minuten im Zug (etwas unglaubliches fur die deutche Mentalitat) und wir haben auf einen anderen Zug eingestiegen. Danach sollten wir in Kopn emcensored au-wer weiss- aussteigen. Es war Nacht und das Wetter zu kalt :bloodomen::bloodomen::bloodomen:

Gluchlicherweise wartete der nachste Zug auf uns :)

Aber im general

emcensoredemcensoredemcensoredemcensored

Τροποποιήθηκε από ΙΡΙΔΑ

Επειδή δεν ξεθύμανα ακόμη καταγγέλω την παλιο-μπιμπ των μπιμπ ΝΥ Τάιμς. Να της μπιπ τα μπιπ της κωλο-μπιπ!!! Αι σιχτήρ! Λες και δεν υπάρχει άνθρωπος πέρα από τον Ατλαντικό που να μην έχει μάθει τη συνέχεια! Μπιπ! emranting emranting emranting emranting

Καταγγέλω τον μπαγαπόντη, μπουνταλά Χαλκιδικιώτη που θεώρεισαι σκόπιμο να μου ανεβάσει την τιμή του δωματίου 5 ευρώ μέσα στο πεντάλεπτο. emcensored Ποίος είσαι ρε μάγκα! Όπως δήλωσε η Juliette προλαβαίνουμε την πανσέληνο-ας μην αναθεωρούσες και θα μάθαινες τότε ποιος θα ήταν ο πρωταγωνιστής των Αυγουστιάτικων τελετών μας. emdevil Κανείς δεν μου στερούσε το Πευκοχώρι φέτος! :splaaaats:

Καταγγέλω τις απανταχού κατίνες που δυσκολεύουν την ζωή όλων, αλλά-κοίτα να δεις- πετυχαίνουν πάντα αυτό που βάζουν με το κεφάλι τους. Χφτου! emranting

• 2 weeks later...

Καταγγέλω τα κομπροσερ και όλες τις ηχορρυπαντικές οικοδομικές εργασίες.

Ξέρειες τι είναι να σε ξυπνάνε από τις 7 το πρωϊ και να σταματάνε μετά τις 16?

Καταγγέλω και το λαλακισμένο το κ...κούνουπο που με τριγυρνάει και μου 'χει σπάσει τα νεύρα. emdevilemranting

Καταγγέλλω όλους τους δειλούς ανώριμούς εγωιστες και τελικά ανέραστους άνδρες!!! emeleosemeleosemeleos

Καταγγέλω τούτον τον μάταιο ντουνιά....... !!! :antegeia::antegeia:

Τροποποιήθηκε από Sofoula-Sofaki