Jump to content

Γραφείο Συνοικεσίων: Πείτε μας ποιόν γουστάρετε...

Recommended Posts

χμμμμ

:wacko:emconfused

αφενος δεν ξερω γρι γαλλικα με εξαιρεση τα: "ουί" και "ζεμαπελ ζορντι" emconfused:lol: οπότε δεν καταλαβα γρι απο τα λιρικς,ουτε καν τον τιτλο για να καταλαβεις.εκτος αν αντρας ειναι mec οποτε μαλλον θα σημαινει οτι η δεσποινιδα ψαχνει εναν αντρα μοιραιο ραιτ???πςςςςςςςςς γατα ειμαι! B):D:P

αφετερου αν εξαιρεσουμε τα μαλλια της που παραδοξως μ αρεσουν,i hate her colthes κι ολη την αισθητικη του βιντεο οποτε αν ψαχνουμε με τη δεσπινιδα για το ιδιο πραμα,μαλλον εχω περισσοτερες ελπιδες να το βρω :):rolleyes::D

χεχε

κακε σαμαρειτη ριξε καμια μεταφρασουλα απο το ρεφρενακι τουλαχιστον να μπουμε στο πνευμα ντεεεε emband:)

υγ και ναι τωρα εγω παω να διαβασω :o

ααααααααααααααααααααααααααααααληλουια!αληλουυυιιααα αληλουυυυιιια αληλουυυιιια αληλουυυυιια!

emevlogies emevlogies emevlogies emevlogies emevlogies emevlogies emevlogies emevlogies emevlogies emevlogies emevlogies emevlogies emevlogies emevlogies emevlogies emevlogies emevlogies emevlogies emevlogies emevlogies emevlogies emevlogies

:mellow::mellow::huh::blink:

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

περιεργο που παραξενευτηκες με την αμεση κοφτη αποσυρση της προτασης

sorry honey,

εχω συνηθισει να με παρακαλανε/

:lol:

με απογοητευσατε ολοι σας!

ε όχι κι όλοι :)

εσυ πριν απ'ολους embrokenheart

:P

Τροποποιήθηκε από dcool!

...αν και δεν ειναι η καλυτερη της φωτο ,η Jennifer Connelly παραμενει αριστοκρατικη και sexy... :)

jennifer01af6.jpg

dellas3.gif

τον είδα στον αγώνα της Εθνικής και τον θυμήθηκα...

γεια σου ρε χτηνοβατη!

ειχαν λειψει τα "καλογουστα" ποστς απο το τοπικ/

προσπαθησε λιγο η σηλια,δε λεω,

αλλα αυτη ειναι αλλης σχολης, πιο ρεαλιστικης,

κατι σαν το δογμα '95 ενα πραμα/

Λέω σε μια φίλη μου ότι η Πηλιχού (η τρυπιοχείλα στο ευτυχισμένοι μαζί) είναι ωραία κοπέλα!

Τι το 'θελα? Μετά από ένα απίστευτο θάψιμο (ατάλαντη, μαζορέτα, έβαλε 2 στρασάκια κ έγινε κ γκόμενα κλπ κλπ) σκάει το ντοκουμέντο.

λινκ δεν εβαλες περι δογματος 95 και δε θα το πιασαν πολλοι :P (στους πολλους η γλωσσα)

ξαναλεω γουσταρω λεβιαθαν κατα διαφορες εννοιες

οποτε θα παρακαλουσα να μου στειλει μια φωτο ωστε να την ανεβασω για να μαι συγκεκριμενη στις δηλωσεις μου :D:rolleyes:

γεια σου ρε χτηνοβατη!

ειχαν λειψει τα "καλογουστα" ποστς απο το τοπικ/

προσπαθησε λιγο η σηλια,δε λεω,

Γυναίκα που να σε αφήνει άφωνο και δόγμα '95 δεν κολλάει δυστυχώς με τίποτα..

Προτιμότερο το ρετουσάρισμα και η ψευδαίσθηση (μια μικρούλα παραχώρηση για περισσότερο πικάντικες ονειρώξεις).

2-4.jpg4-2.jpg1-4.jpg3-2.jpg

Τροποποιήθηκε από veterinarian

Γυναίκα που να σε αφήνει άφωνο και δόγμα '95 δεν κολλάει δυστυχώς με τίποτα..

Προτιμότερο το ρετουσάρισμα και η ψευδαίσθηση (μια μικρούλα παραχώρηση για περισσότερο πικάντικες ονειρώξεις).

επιτελους!

σε εδωσες κανονικα.

ετσι το αγορι μου.

λοιπον...

δογμα 95 ισον ανθρωπος αρα και γυναικα ως ειναι χωρις επιτηδευμενες μαλακιτσες πραμα που σε ο,τι αφορα την εμφανιση σημαινει οτι ειναι οπως θα τη δεις να κυκλοφορει σπιτι δουλεια βολτα χωρις αυτο το ψευτικο που μας εχουν φλομωσει το χολιγουντ με τα επιτελεια του τα μμε με τις τεχνολογιες τους.

το χωρις επιτηδευμενες μαλακιτσες δε σημαινει φυσικα οτι δε μπορουσε καποια να ειναι εως κι εκστατικα ομορφη

βετ μη σε ριχνεις ετσι ρε συ φιλε αν αναμεσα στις γυναικες που σου κοβουν την ανασα εσενα ειναι αυτες οι ρετουσαρισμενες-ψευδαισθηση που ποσταρεις,μιλαμε για iq ραδικιου ψυχη ποντικιου και πνευμα βασιλικου...( ναι απ αυτον που μαζι ποτιζεται κι η γλαστρα)

ωχ παναια μ τι ειχα ν ακουσω παλι!

αλλα αν το ζητουμενο σου στην ερωτικη σου ζωη ειναι οι περισσοτερο πικαντικες ονειρωξεις το καταλαβαινω. :rolleyes:

σε καθε αλλη περιπτωση για να κοπει η ανασα σου θα επρεπε τουλαχιστον να μιλαμε για ζωντα οργανισμο :splaaaats:

σε καθε αλλη περιπτωση για να κοπει η ανασα σου θα επρεπε τουλαχιστον να μιλαμε για ζωντα οργανισμο :splaaaats:

:lol:emclapemclapping

emarup

αυτη η φωτο δεκτη.και α-φωτοσοποποιημενη και κουκλαρα ειναι η αγαπη σου,εγκρινεται.

αν και οκ και λιγο μικροερη μυτη να χε δ εμας πειραζε :P

πππω ρε προφιτερολι μ ολες αυτες τις φωτο που ποσταρεις ειμαι περιεργη να δω τι ρουχα φορας και τι στιλ εχεις :anavwfwties::bloodomen:

πππω ρε προφιτερολι μ ολες αυτες τις φωτο που ποσταρεις ειμαι περιεργη να δω τι ρουχα φορας και τι στιλ εχεις :anavwfwties::bloodomen:

Αααα.. το προφιτερολ είναι ένα ψηλόλιγνο μωρό με έντονες γωνίες στο πρόσωπο, μεγάλα μάτια και γλυκό χαμόγελο (όπως θα έλεγαν και κάποια αγοράκια του φόρουμ :P )