Jump to content

Ποιοι-Που-Πότε και Γιατί χαθήκατε?

Spider

Recommended Posts

Επίσης, να προσθέσω πως υπάρχουν μερικές γυναίκες που δεν έχουν ούτε τα 15 λεπτά του φίλτατου lefkander, και φαίνεται....

Είναι στιγμές που μια και μόνο κουβέντα αρκεί... emgoal

Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

• Απαντήσεις 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Το μοτίβο 'είσαι στερημένη γι αυτό έχεις άποψη επί κάποιων θεμάτων' το έχω ξαναζήσει και πέρυσι στο έλεος, όπου έχω ακούσει και προτροπές επί του θέματος. Το θεωρώ αφελή και απλοική άποψη, μια υπεραπλούστευση που βολεύει σε έλλειψη επιχειρημάτων. Τέλος πάντων δεν θέλω να ευτελίσω την συζήτηση.

Και ως προς τις βαρβατίλα του Λεφκάντερ 'όσα δεν φτάνει η αλεπού...' .

Εμενα μου ειχε λειψει παρα πολυ ο Doctor-x και τα εξυπνα πιπερατα ποστ του....απλα το λεω.... χ-ακο μμμμμμμμματς!

Οσο για το απο πανω θεμα στειλτους βρε Notbadτουλα μου μια φωτογραφια σου μπας και καταλαβουν οτι λενε χαζομαρες!Ακου στερημενες!

Κι επισης για το 15λεπτο.....προσπαθω μερες να μην γινω κακια και να μην το σχολιασω........ προσπαθω.........

Kαι ναι...Η ομάδα τών γυναικών (Λιλλιαν και νοντμπαντ) ξαναχτυπά και βάζει απανωτά emgoalemgoalemgoal

Μαζί σας και εγώ... B)

Και το Τομάρι έχει καιρό να εμφανιστεί...

Που είσαι ρεεεεεε?

Και ως προς τις βαρβατίλα του Λεφκάντερ 'όσα δεν φτάνει η αλεπού...' .

Αντιπαρέρχομαι τα περί στέρησης, που προφανώς ο έχων τη μύγα να τη φέρει πίσω, και έχω να τονίσω για τη βαρβατίλα έχουμε το Μητσάρα. Προσωπικά δε ζήλωσα τη δόξα κανενός μεγάλου γ@αμιά, απλά ανέφερα ότι πολλά πράγματα είναι υπερεκτιμημένα. Και emeleos όσες και όσοι κλείνετε 8ωρα, αλλάξτε κανένα πμ, να κάνετε σύλλογο σαν τη ΜΕΝΣΑ. Εξακολοθώ να πιστεύω πώς το τέταρτο είναι ο μέσος όρος, (όχι η ακραία τίμή), και πώς και πολύ που σας πάει (κακώς υο γενικεύω, αλλά η ψυχολογική μου κατυάσταση αυτό επιβάλλει. Εξάλλου, οι μεγάλοι αθλητές φαίνονται στο στίβο και όχι στα πόστ (και η Τσουμελέκα ΔΕΝ ηταν μεγάλη αθλήτρια...)

Ρε Δόχτορα-Χ, που μ'αφήνεις μόνο μου, εσύ που δικαιούσαι να μιλάς;;;

Καλά ότι είμαι μια στερημένη κακιασμένη στρίγκλα το έχουμε καταλάβει. Καθένας ότι έχει, καλό είναι.

Τέταρτο ή 8ωρό; Η απάντηση στον Ασκιτή κάθε ξέρω-γω-πότε στις 12 το βράδυ. Δεν θα κάτσω να το συζητήσω! Και ο καθείς κάνει τις επιλογές του.

Λιλιανάκι δεν τους στέλνω φωτό. Όσοι είδανε είδανε. Δεν είναι και για χόρταση :P Έχεις λείψει βρε συ από το φόρουμ :)

και η παροιμία που εννοούσα ήταν 'όσα δεν φτάνει η αλεπού...πηδάει και τα πιάνει' ουαχαχαχαχα.

Τροποποιήθηκε από notbad

Το ότι είσαι μια κακιασμένη στρίγγλα συ είπας. Επίσης, επιστροφές μυγών δεχόμεθα κάθε Τρίτη και Πέφτη.

(Το μέρος αυτό του ποστ αποσύρεται για ανακατασκευή)...

Ο Ασκητής είναι ΠΑΣΟΚ, κι εγώ είμαι δεξιός... Είναι φανερή η διάσταση απόψεων!

Τροποποιήθηκε από lefkander

Και τέταρτο ΚΑΙ δεξιός; Κάνε ένα ξεμάτιασμα βρε παιδάκι μου...Την μύγα να την κρατήσω;

emarup Βεβαίως. Στις τρεις μύγες η μία είναι δώρον.

Έχουμε και μια αξιοπρέπεια εμείς οι δεξιοί του τετάρτου... Μια φινέτσα, ενα κάτιτίς.

Το BloodOmen έχω αποζητήσει...

Ο α^2 πού είναι?

Ντοντώνη μουυυυυυυυυυυυ emkiss

Να σας πώ κουτσομπολιό???

Τον πέτυχα προχτές παραπροχτές...δε θυμάμαι καλά...πήγαινε να δώσει μάθημα... :P

Αυτό ήταν όλο...δεν έχει άλλο... :P:splats:

Κάπου το ξαναείπα, αλλά το γράφω κι εδώ για να μη διαμαρτύρεστε ότι το κάναμε μπάχαλο το μαγαζί...

Η ΑνναΧ πού χάθηκε???

emarup Ναι ναι κι άμα μαζευτείτε πολλοί να κάνετε ευκολίες στις συνδρομές εγγραφής... :splaaaats:

Χάσαμε Roadrunner...stop!

Οποιος τον βρει να τον φέρει πίσω stop!

Χάσαμε Roadrunner...stop!

Οποιος τον βρει να τον φέρει πίσω stop!

embaaa επέστρεψε δριμύτερος...κάπου ειδα ένα ποστ πριν κάτι ωρίτσες... B)

Αν δεν έβλεπα πρόσφατα ποστς, θα έλεγα ότι χάθηκαν Μητσάρας+Κάρπα... B) Να είχαν πάει άραγε κανα ταξίδι του μέλιτος? :rolleyes:

emarup Μπα, μας αποζήτησες; Μπας και σου λείψαμε κιόλας; Όπου θέλουμε είμαστε (ο μπαμπάς πλερώνει κι αναφορά δε δίνουμε σε απαξάπαντες).

Κοιμήσου τώρα, έχεις και τους βλάχους να ασχοληθείς... Πώπω κούρασηηηη emnystaemnystaemnysta

Να προσθέσω, ανάμεσα στα άλλα, ότι έχει χαθεί κι εκείνο το κορίτσι που το κάνουμε στις Πρώτες Βοήθειες....χμ...να δεις πώς το λέγανε...

karpa ?  :P  :P  :rolleyes:

Xαχαχαχα!!!!!! Με κάνατε στις Α Βοήθειες? Βοήθα Παναγιά μου! (και μη χειρότερα!!!)

Αγαπητέ Λεφκ, όταν λες 15 λεπτα (και φαντάζομαι δεν εννοείς το "κυρίως πιάτο" αλλά όλο το "γεύμα") με απογοητεύεις και συγχρόνως χαλάς την εικόνα που είχα σχηματίσει για εσένα...

Juliette, θα κάνεις άνθρωπο το Μητσάρα? ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!! ΘΑ ΤΟΝ ΠΝΙΞΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΗΔΗΞΩ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΓΚΡΕΜΟ!!!!!!!!!

Και για να μη λέτε ότι μπαχαλεύω το τόπικ, η Goldie που είναι? Κάτι πήρε το αυτί μου για μια εγχείρηση, αληθεύει?

emarup Εγώ να κάνω άνθρωπο τον άνθρωπό σου? Για να μου λέει μετά ότι ανακατεύομαι στα ενδο-οικογενειακά σας και ότι κλείνω σπίτια? :bloodomen:

emarright Ρε Μητσάρα τι έγινε? Τι της έκανες? Να ψάξω για σύμβουλο γάμου?

ΥΓ: Εγώ δεν ασχολούμαι με βλάχους, άμα θέλουν αυτοί να ασχοληθούν μαζί μου, μαγκιά τους.

ΥΓ2: Καλημέρα σας B)