Jump to content

Ιδού η απορία....

zkw

Recommended Posts

• Απαντήσεις 1,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Τι έπαθες καλέ συ;;;;;

Για πές μου πως θα αντιδρούσες αν μάθαινες ότι κάποιος γνωστός σου κοβόταν για όγδοη φορά στο ίδιο μάθημα και θα έπρεπε να το ξαναδώσει για 9 πλέον φορά; :wacko::blink: Εγώ το μόνο που του είπα είναι καλό βόλι ..... :P:P:lol:

Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τις εταιρίες με την 8η τις πέρασα γιατί την είχα πει στο Σκούρα... emoops

Εντάξει, δλδ, ΕΛΕΟΣ emeleos, EMHMARTON, EMOXRISTOSKIOAPOSTOLOS

μερικές γυναίκες παραπονιούνται ότι δε μπορούν να βρουν άντρα και τους φταίνε οι άντρες (που δλδ, αυτοί φταίνε για όλα τα άλλα emdevil ) αλλά δεν κάθονται να αναρωτηθούν τι σκατά στραβό έχουν επάνω τους και δεν τις πλησιάζει ούτε αρσενικό περιστέρι για να τις κουτσουλήσει???

Μα επιτέλους, η λέξη αυτογνωσία, δεν υπάρχει στο λεξιλόγιο μερικών - μερικών???

(Είμαι έξαλλη! Έξαλλη, έξαλλη, έξαλλη! Και δε μπορώ και να ανοίξω το στόμα μου να τα πω, για αυτό θα ξεσπάσω ΕΔΩ!!)

Τροποποιήθηκε από karpa

Μα καλά, τόσες μέρες κράζετε εμάς του μετρίου αναστήματος 1.90 στο τόπικ και δεν έχω πάρει χαμπάριον; Θα πέσει πέλεκυς...

emarup Mα καλά....μάστορας άνθρωπος και δν πήρες χαμπάριον? μα πού ζεις? Τστστστστσ emdevil:P

• 2 weeks later...

Μα καλά...... πόσο πιο σουρεαλ μπορεί να γίνει η ζωή μου? emeleos

Μα καλά.... δηλ δε συγκινείται ότι η άλλη θα φέρει στον κόσμο το παιδί του σε 1½ μήνα? emeleos emeleos

(δηλ τι άλλο μένει να κάνω, όλα μου'χουν συμβεί πια)

Whatevah, σας καληνυχτίζω και πάω να απλώσω την κορμάραμ' στο τετράδιπλο κρεβάτι των γονιών μου (αυτά παθαίνει κανείς αν τρέχει σε ταξιδάκια κάθε λίγο και λιγάκι) emcolgate

ΥΓ: Φραντσίδης ε? Καλά θα σε στρώσω δε μου ξεφεύγεις :splaaaats:

ΥΓ2: Ρητορική ερώτηση: γράφει πουθενά στο κούτελό μου "σφαλιαρίστε με αναλέητα?" :blink: Όχι πείτε μου!

Εντιτ: Γιατί ο μάνατζερ άλλαξε αβαταρ? Εγώ θέλω το κογιότ πίσω :huh:

Τροποποιήθηκε από Juliette

Η λέξη όρια προφανώς δεν φτιάχθηκε για μένα. Καλώς ή κακώς.

Μα καλά...... πόσο πιο σουρεαλ μπορεί να γίνει η ζωή μου? emeleos

Μα καλά.... δηλ δε συγκινείται ότι η άλλη θα φέρει στον κόσμο το παιδί του σε 1½ μήνα? emeleos emeleos

Δε συγκινουνται κουκλα μου....Εφαγε τη χυλοπιτα και τωρα που το μωρο ειναι 8 μηνων, ελαβα προσκληση και για τα βαφτισια... :D

Τροποποιήθηκε από sushicat

Νταξ, επειδή βαριέμαι να διαβάσω 89 σελίδες (το πιστεύετε ότι δεν έχω ξανανοίξει ποτέ αυτό το θέμα;;;), απλά θα σας πω το εξής: ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΣΥΛΛΟΓΟ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΠΙΛΙΕΣ!!! MY KERATO INSIDE ΔΗΛΑΔΗ!!!

Υ.Γ. Σορρυ, απλά τα παίρνω άσχημα σε άσχετες φάσεις. Γενικά δεν ξέρω αν τελικά διαθέτω λογική σκέψη! Δεν ξέρω, δεν ξέρω!

Αγνοώντας την παραπάνω παρέμβαση, αν δεν έχετε επίτημο πρόεδρο, μόλις αποκτήσατε.

Ρε είσαι τελείως άκαρδη ρε! Ρε πλίζ μη με αγνοάς με αυτό το σκληρό τρόπο! Ρε μη γίνεις πρόεδρας ρε!

ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ, Ή ΕΓΩ Ή ΕΣΕΙΣ ΟΙ 2 ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!! Αϊ σιχτίρ βραδιάτικα!

Τροποποιήθηκε από BarKingdom

Juliette, θα σε προτιμήσω. Juliette, emiloveyou:wub::wub: .

BarKingdom, χαλάρωσε είσαι πάντα αυτό το κάτι στη ζωή μου, λέμε τώρα...

Σε προσπερνώ μα σ' έχω για λιμάνι, ένα πράγμα.

Η άκαρδη φίλη σου.

Ε μην αρχίσουμε τώρα ξανά τα πραξικοπηματικά του παλιού καλού καιρού, γιατί εδώ τίθεται μέγα ζήτημα (κι αν δεν τίθεται το τίθω εγώ που λέει και η lady Antzi :P ) ή ο μέγας και πολύς ΒΚ που έχει σημαδέψει το γμου με την δράση του, ή εμείς οι 2 που δεδομένης της απόλυτης ταύτισης πλέον, και αντικειμενικά πάντα μιλώντας, είμαστε τα πιο γαμάτα άτομα του Σύμπαντος από κάθε άποψη :wub: :wub: Εκτός κι αν ο σεβαστός ΒΚ αναφέρεται μόνο στο εδώ τοπικ.

Ρε ΒΚ πάλι θα μας βάλεις να κάνουμε προεκλογικές εκστρατείες? Βαριέμαι μιλάμε, έχω και τόσες συναυλίες....οπότε αφήνω τη ΝΙΚΙΤΑ στο πόστο μου γιατί πρέπει να πάω κομμωτήριο (ο αγώνας να διατηρηθεί το φορουμ ροζ συνεχίζεται!!!)

:splaaaats:

Α και μια απορία: ρε γιατί δε θα έρθεις απόψε ρε? Λες και ένας κλαριτζής είναι σημαντικότερος από μένα :P (οκ οκ το κλείνω γιατί τελευταία το ότι γενικά μιλάω δε μου έχει βγει σε πολύ καλό.... γμτ τις σουρεάλες μου)

emarup:wub: Συνεχίζω στο δρόμο που χάραξε η πολύτιμη Juliette:

Απορώ αν ήταν όντως τυχαίο.

Δεν θα πάθαινα και τίποτα αν δεν το ήξερα, σωστά;

Ήταν ανάγκη;

emarright emarright Πάμε καλά? Απάντηση: Δεν πάμε καλά.....

Εντιτ: Να ξυπνήσω μόνη μου 7.30 και μάλιστα μετά από συναυλία όπου μου βγήκε ο πάτος???? (ούτε που θέλω να σκέφτομαι τι θα γίνει στο δίπλωμα) :blink: :blink:

Και όπως λέει ο θείος "Ρε άσ'τα σκουληκιάρικα"!!!!!! :angry:

Τροποποιήθηκε από Juliette

τι ακουω παλι εδω μέσα?η μάμα μου εν μέσω αποφασεων αποφάνθηκε ότι δε θέλει να την θάψουμε αλλα να την κάψουμε! :wacko: τρελός παπας την βάπτισε....!ουφ!με κούρασαν !δύσκολο να ανατρέφεις γονεις! :Pemhehe

όλοι οι υπόλοιποι έχετε φυσιολογικούς γονεις? :rolleyes::wub:

ειχε λύση και για αυτο!λέει να την πάμε στην Βουλγαρια!λέμε τρελός παπας. :P ..ντιπ για ντιπ :rolleyes: !

emarup Kαι γω θα θελα να με αποτεφρώσουν, και δε νομίζω να απαγορεύεται αν η τελετή δεν είναι χριστιανική, που δεν είμαι χριστιανή. Σορρυ γιατί να μην επιλέγει ο καθένας τον τρόπο που θα μας αποχαιρετίσει?? :blink: