Jump to content

Ιδού η απορία....

zkw

Recommended Posts

Γιατι η λαγανα εχει αυτο το σχημα;Ποιος εφτιαξε για πρωτη φορα τουρσι;Ποσα ειδη ελιας υπαρχουν;Γιατι ο χαρταετος δεν πεταει και πολυ συχνα;Πως και ετυχε Καθαρα Δευτερα να εχει ηλιο;Αυτα!

Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

• Απαντήσεις 1,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

τι το φοβερο εχει η Βενετια;

...εεεεεε... ατμόσφαιρα??? :P

Η ΕΜΥ και κατά συνέπεια η μετερεωλογία δεν είναι η πιο αναξιόπιστη επιστήμη που υπάρχει???

emarup Ήθελες να πας για σκι και προέβλεψαν 42° εεε? :P

emarright Δεν είναι σπαστικό όμως να έχεις πρόγραμμα που θα λείπεις όλη μέρα και να μην ξέρεις τι καιρό θα κάνει, και επιπλέον να προετοιμάζεσαι για ζέστη και ξαφνικά να προκύπτει κρύο? (και τούμπαλιν?) emgademis

• 4 weeks later...

Αυτός ο τροβαδούρος ο Θηβαίος, είναι παντρεμένος, έχει παιδιά, να ξέρει κανείς άραγε? Το φιλοθεάμον κοινό τι λέει? Να πάρουμε γνώμες από τα γυναικόπαιδα... Να ενημερώνεται ο άμαχος πληθυσμός, να ξέρει από που (του) βρέχει!

Όποιος σκάβει το λάκο του άλλου, πέφτει ο ίδιος μέσα (στα μηνυματάκια θα το έβαζα αυτό, αλλά βαριέμαι να αλλάζω υοπικ, κι έχω ήδη χίλια).

Εγώ πάντως θα εξαφανιζόμουνα, και δεν θα το έλεγα ούτε του πάτερ... emevlogies

:antegeia: αλλιώς emcrybaby

embye

Αυτός ο τροβαδούρος ο Θηβαίος, είναι παντρεμένος, έχει παιδιά, να ξέρει κανείς άραγε? Το φιλοθεάμον κοινό τι λέει? Να πάρουμε γνώμες από τα γυναικόπαιδα... Να ενημερώνεται ο άμαχος πληθυσμός, να ξέρει από που (του) βρέχει!

Όποιος σκάβει το λάκο του άλλου, πέφτει ο ίδιος μέσα (στα μηνυματάκια θα το έβαζα αυτό, αλλά βαριέμαι να αλλάζω υοπικ, κι έχω ήδη χίλια).

Εγώ πάντως θα εξαφανιζόμουνα, και δεν θα το έλεγα ούτε του πάτερ... emevlogies

:antegeia: αλλιώς emcrybaby

embye

Ποίος μίλησε για τον Χρηστάκη; Ε; Εεεεεεεεεεεεεε;;;;;

Ο τροβαδούρος ο Θηβαίος παντρεύτηκε μια γυναικάρα ίσαμε κει πάνω και απέκτησαν μαζί ένα γλυκό πλασματάκι. Έπειτα χώρισαν (τα κοράκια μου δεν άντλησαν ωστόσο σωστά όλες τις πληροφορίες και αγνοώ την αιτία διαζυγίου μπλα μπλα μπλα..) και αυτή την περίοδο, ο κοντούλης πλην συμπαθητικούλης βάρδος, έχει σχέση με την κόρη του κυρίου Μικρούτσικου (που είναι επίσης πανύψηλη!!!!). Αυτά.....................................

ευαισθησια στις ψηλες??? :rolleyes:

Αυτος ο τυπουλακος ειναι γυρω στο 1.65!!!!!!!!!!!JESUS!!!!!!!!!

Αν και οι κοντοι,θελουν τις ψηλες,τοτε οι κοντες(εγω) τι θ'απογινουν???? :lol:

Α! Κάνεις λάθος, καλή μου! Επιτέλους (θα έλεγα) που ένα κόντός θέλει ψηλές. Το ύψος για μια γυναίκα είναι πρόβλημα- σου μιλάει η πείρα. -_- 1.83 είναι αυτό...... :(

ευαισθησια στις ψηλες??? :rolleyes:

Αυτος ο τυπουλακος ειναι γυρω στο 1.65!!!!!!!!!!!JESUS!!!!!!!!!

Αν και οι κοντοι,θελουν τις ψηλες,τοτε οι κοντες(εγω) τι θ'απογινουν???? :lol:

Μα θα πάρουν ψηλούς, φυσικά! ;) (Κι έχω τέτοια παραδείγματα υπόψη μου)

Οι άνθρωποι κυνηγάνε το αντίθετο για να ισοσταθμιστεί ο μέσος όρος! Ευτυχώς, σε μας τους ουρακοτάγκους τα πράγματα είναι πολύ ευκολότερα...

emarup emarup :P Εμένα παρόλο που είμαι 1.70 γυναικάρα (sic! :P ) και συγκατελέγομαι στις μέτριες προς ψηλές.. δε μ'αρέσουν τα τηλεγραφόξυλα. Πάντα με ελκύαν οι άντρες ψιλο στα κυβικά μου. Και το'χω φιλοσοφήσει γιατί. Γιατί ένας ψηλός μοιραία μου προκαλεί την αίσθηση στο υποσυνείδητο ότι με προστατεύει ... και να μου λείπει (μιλάμε για άκρως αντρική συμπεριφορά... κάτι ξέρει ο κολλητός και με λέει αγοράκι)

:lol:

emarup E τι...? Ήταν ο Βραζιλιάνος ψηλός? Σιγά το μισό κεφάλι που με περνούσε...εμείς λέμε για 2μετρους... :lol:

Εμένα παρόλο που είμαι 1.70 γυναικάρα (sic!  ) και συγκατελέγομαι στις μέτριες προς ψηλές..

Το καλό με μας τις μέτριες (είμαι 1,68 ) είναι ότι έχουμε την δυνατότητα της επιλογής.....κι αυτό είναι το ζητούμενο.Νομίζω;;; B)B)B)

emarup

Ακριβώς, εσείς έχετε τη δυνατότητα πολλών επιλογών- ενώ κάποιες άλλες (ονόματα δεν λέμε... emwhistling ) αρκετά συχνά συνοδεύονται από άντρες (εσύ να τα ακούς αυτά Χρηστάκη.... B) ) που πηγαίνουν πάντα πάνω στο πεζοδρόμιο ενώ η φιλενάδα τους βαδίζει στον δρόμο emboxed . Και τα τακούνια απαγορεύονται πάντα!

Τς τς τς τς ναι σε λίγο θα μας πείς ότι σε καταράστηκε και ο θεός!!!