Jump to content

θέλωωωωω....

Mariza

Recommended Posts

Επειδή εσένα το μυαλό σου στο  emgoal να σε πληροφορήσω ότι επρόκειτο για θέμα υγείας.  Ευτυχώς δεν συντρέχει λόγος ανυσυχίας, ευχαριστώ για το ενδιαφέρον  :lol: Πάντος μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!  :)

Ωχ, καμία σχέση! Απλά είπες

Θέλω να διαψευσθούν οι φόβοι μου και να είναι όλα τελικά εντάξει. 

και επειδή βρισκόμουν ακριβώς στην ίδια φάση (με επαγγελματικά, όμως) βρήκα να με εκφράζει η ατάκα σου απόλυτα εκείνη τη στιγμή. Εξ' ου και η τρελή απάντηση, λόγω δηλαδή της ... ταύτισης που ένιωθα!

Υ.Γ.: Χαίρομαι που σου πήγαν όλα καλά. Και σε μένα το ίδιο! emkiss

Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

• Απαντήσεις 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Θέλω να χαθώ μέσα σε μια αγκαλιά... (πάλι) emlove1

Θέλω τώρα που ήρθε ο Ιούλιος να συμβούν όλα όσα είχα γράψει σε κείνο το ποστ ότι θέλω να συμβούν...

Θέλω να βρω το τραγουδάκι με τίτλο το αστειο :P (και περιμένω μωρό μου

να ρθεις να τους πεις

πως είσαι καλά,

δεν είσαι σαλάμι

και ζεις!!!!)

Θέλω να κερδίσω το λαχείο...Να μην τρελαίνομαι από το άγχος να βρω δουλειά, ούτε και ο σύντροφός μου, και συνακόλουθα να μπορώ να είμαι με όποιον θέλω... :huh: Γιατί δυστυχώς μόνο η αγάπη δε φτάνει... :(

louloudaki αυτά τα θέλω σου είναι πολύ μελαγχολικά. γενικότερα όλα τα θέλω που γράφουμε είναι άστα να πάνε. ουσιαστικά είναι οι κρυφοί μας πόθοι. Αυτά που θα θέλαμε να ζούμε κ δεν μπορούμε. Κάτι το άπιαστο. καλύτερα θα ήταν να ανοίγαμε ένα νέο θρεντ για τα "μπορώ" μας. Δεν έχει νόημα τί θέλουμε, αλλά τί μπορούμε να έχουμε. Πώπω άρχισα τις φιλοσοφίες. Πάω να βάλω θερμόμετρο :-)

Θέλω να τραγουδάω χωρίς αέρα και χωρίς να σφίγγομαι emsfigomai

Θέλω να σταματήσω να πεινάω συνέχεια γγκρρραααααααααααρ θα σας φάω όλους! :P

emarup Να ανοίγεις το στοματάκι και να σηκώνεις τα μήλα ψηλά....ααααα και να μη βγάζεις δοντάκια έξω :) :) :)

emarright Θα ήθελα να μη μιλάνε μερικοί-μερικοί (ονόματα δε λέμε οικογένειες δε θίγουμε) εκ του ασφαλούς γιατί έτσι και ανοίξω κι εγώ το στοματάκι μου θα γίνει της εκδιδομένης γυναικός το σιδηρούν κιγκλίδωμα εδώ μέσα :antegeia:

Αλλά έχε χάρη που είπα τέλος και εμμένω στην απόφασή μου <_<

Να ανοίγεις το στοματάκι και να σηκώνεις τα μήλα ψηλά....ααααα και να μη βγάζεις δοντάκια έξω

emnystaemnystaemnystaemjawdrop

louloudaki αυτά τα θέλω σου είναι πολύ μελαγχολικά. γενικότερα όλα τα θέλω που γράφουμε είναι άστα να πάνε. ουσιαστικά είναι οι κρυφοί μας πόθοι. Αυτά που θα θέλαμε να ζούμε κ δεν μπορούμε. Κάτι το άπιαστο.  καλύτερα θα ήταν να ανοίγαμε ένα νέο θρεντ για τα "μπορώ" μας. Δεν έχει νόημα τί θέλουμε, αλλά τί μπορούμε να έχουμε. Πώπω άρχισα τις φιλοσοφίες. Πάω να βάλω θερμόμετρο :-)

Ναι μάλλον έτσι είναι...Αλλά πολλές φορές τα θέλω μας τα προσδιορίζουν οι άλλοι και αυτό είναι το χειρότερο.Μπορεί να είμαστε οκ με αυτό που έχουμε, να μη μας νοιάζει, αλλά για να αποφύγουμε τη μουρμούρα των άλλων,να θέλουμε κάτι που μπορεί να μας απαλλάξει από αυτή και συνακόλουθα από όλες τις τεχνικές δυσκολίες...

ανέβηκε η θερμοκρασία ε??? :rolleyes:

Τροποποιήθηκε από louloudaki

Θέλω να κοιμάααααααααααααμαι emsleep1

Θέλω να πάω για μπάνιο σε μία υπέροχη, δροσερή, βαθιά, καθαρή, σμαραγδένια θάλασσα!

Θέλω τα πουκάμισα να σιδερώνονται μόνα τους! embounce

Θέλω να σταματήσω να είμαι τόσο ευσυγκίνητη! emcry

βάζω με το παραμικρό τα κλάματα, δεν μπορώ να σταματήσω και δεν μπορώ να το εξηγήσω emermm

(Τσατάλια τα νεύρα μου!) :wacko:

• 2 weeks later...

Θέλω να αναβληθεί επ'αόριστον η emkwlos συναυλια :angry:

Θέλω νάνι emnysta

Θέλω ανθρώπινες συνθήκες emeleos

• 3 weeks later...

...να μου φέρει η αδερφή μου την πρώτη σεζόν του Κάρνιβαλ!

Και την πέμπτη σεζόν του Σιξ Φιτ Άντερ, την πρώτη του Λοστ, τα υπόλοιπα από την τέταρτη σεζόν του 24