Jump to content

Crimson Room

Recommended Posts

• Απαντήσεις 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

emarup Λοιποοοοον....καπου το'χε παρει το ματι μου και ΝΑΙ το βρηκα :D

Ειναι ποστ του steliosgeorgiou Greekmeds.gr emarrightΟ Καλαθος του gm!, Ρηξτε εδω ΟΤΙ σας ερθει!!!

emarrightVirtual μωρο

Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό το μωρό ακόμα δε βγήκε απο το αυγό του και ήθελε να πάει διακοπές για το σαβ/κο... :huh:

Και είναι μόνο 2 ημερών...φαντάσου να μεγαλώσει τι απαιτήσεις θα έχει...τςτςτς... :blink:

Το άφησα όμως να πάει για να μην έχει ψυχολογικά τραύματα όταν μεγαλώσει...μη λέει μετά οτι ήμουν και καταπιεστική μαμά... :P:P:P

το δικό μου πρώτη εκδρομή στα 16 του... εε μην καλομάθει κιόλας... σιγλα μην του δίνω όλα όσα ζητάει... να μου βγει κολοπαιδάκι και να τρέχω μετά... :P

Σήμερα 5/2/2005

το μωρό "Στρουμφάκι" απεβίωσε σε ηλικία μόλις 3 ημερών λόγω μηδαμινής προσοχής από τον πατέρα του...(επαγγελματικό ταξίδι αναψυχής στην Πάτρα :P :P :P )

μπουααααααααααααααα

Σήμερα 5/2/2005

το μωρό "Στρουμφάκι" απεβίωσε σε ηλικία μόλις 3 ημερών λόγω μηδαμινής προσοχής από τον πατέρα του...(επαγγελματικό ταξίδι αναψυχής στην Πάτρα :P :P :P )

μπουααααααααααααααα

:(emcry

Ντροπή σου.... :huh::(

emarup χθες του τα ειπα ενα χερακι emangry2 ....παιδοκτονος,αχαιρευτος...πρωτα το σπερνει και μετα το αφηνει να πεθανει απο ασιτια.....ΑΙΣΧΟΣ :splats:

emarup Πρώτα απ'όλα παιδοκτόνος σημαίνει η λεχώνα που σκοτώνει το μωρό της λόγω του ότι έχει σαλτάρει απ'τη γέννα...δεν είναι γενικά όποιος σκοτώνει το παιδί του.. :P Ο Σπάιντερ που τα'χει πρόσφατα μπορεί να σας το επιβεβαιώσει... :splats:

2ον http://www.okcupid.com/death δείτε πώς θα πεθάνετε και πότε... :P Εγώ θα πεθάνω το Σεπτέμβρη το 2064 στα 86 μου μάλλον από καρκίνο.

YOU DIE: 86.1 years

AVERAGE FEMALE LIFE SPAN: 77.1 years

As you can plainly see, you have more health & vitality than the average woman.

WHY YOU DIE?

56% cancer

24% car accident

13% loneliness

5% drowning of the lungs

2% wounds

You have 21792.0 days left on this earth.

You've already lived 31% of your life.

:D :D :D

Τροποποιήθηκε από Juliette

Σήμερα 5/2/2005

μπουααααααααααααααα

emarup Πρώτα απ'όλα παιδοκτόνος σημαίνει η λεχώνα που σκοτώνει το μωρό της λόγω του ότι έχει σαλτάρει απ'τη γέννα...δεν είναι γενικά όποιος σκοτώνει το παιδί του.. :P Ο Σπάιντερ που τα'χει πρόσφατα μπορεί να σας το επιβεβαιώσει... :splats:

οκ...μονο που εδω η "λεχωνα" ειναι ο Σπαιντερ (αυτος το'φερε στη ζωη καλεεεεε) και το παιδι ειναι νεογεννητο

παντως thhx για τον ορισμο :)

• 1 month later...

μόλις απεβιώσε το μωρό μου ... αχχχχχχχχ emermm:unsure::huh:

τόσο νωρίς.... στο άνθος της ηλικίας του....

58

Εμ αφού πας εκδρομές και τα αφήνεις ατάιστο...Πω πω τί γέλιο...στην γραμματεία...Έλα τώρα πατάς το feed και το ταΐζεις χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα Θεοπάλαβε...:lol: :lol: :lol:

Εμ αφού πας εκδρομές και τα αφήνεις ατάιστο...Πω πω τί γέλιο...στην γραμματεία...Έλα τώρα πατάς το feed και το ταΐζεις χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα Θεοπάλαβε...:lol: :lol: :lol:

:blink::huh::rolleyes:B)

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΑΤΑ

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΘΩΟΣ :splaaaats::splaaaats::splaaaats:

Τροποποιήθηκε από Roadrunner

Τί αθώος βρε δολοφόνε που άφησες ένα λυκόπουλο 58 ετών για 3 μέρες ατάιστο και μετά έπαιρνες τηλέφωνα να το ταΐσει η ξένη γυναίκα; Έτσι τα φέρνουν τα παιδιά στον κόσμο; :lol: :lol: :lol: ανεύθυνοι...:P

emarup Εγώ μια φορά ανέλαβα την ευθύνη να ταΐσω 2 σκασμένα, και με αγχώσανε... Δεν προκειται να αναπτύξω μητρικό φίλτρο τελικά... :P:splaaaats:

Λοιπόν το ξεθάβω για να διευκολύνω τον φίλτατο συνάδελφο Μπαρκ :P και πάω να αδειάσω το ινμποξ του γιαχοο. Αντίο σας, επιφυλλάσσομαι να κανω απλόουντ ένα γαμάτο διαστροφικό τεστ από απόγευμα και μετά :P

τί είναι αυτό το κρίμσον.....;;;;;;;;

10 λεπτά, των κωδικό από γούγλη γιατί το λινκ είναι αουτντέιντιντ....

ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε αυτό είναι για παιδιά του δημοτικούυυυυυυυυυ

για πηγαίντε στο επίπεδο 16 του προν και τα ξαναματαλέμε....

• 7 months later...
  • 3 months later...

Για τους λάτρεις του σουρεάλ γατούλη, δύο παιχνιδάκια αρκετά πιο πλούσια σε γραφικά απ' τα "ξερά" crimson rooms και τους κλώνους τους:

Στοιχειωμένο σπίτι 1

και

Στοιχειωμένο σπίτι 2

Έχουν πολλή πλάκα!

Για όποιον παίξει έχω και ερωτησούλες, π.χ. τι πρέπει να καταλάβω από τη μουσική στο 1ο παιχνίδι;;; Έχω βρει όλα τα άλλα και δεν καταλαβαίνω τι θέλουν απ' τη ζωή μου στο μουσικό δωμάτιο! Ούτε τι κάνει ο διακόπτης που όταν τον πατάς σου λέει "I wonder what that switch did".

Καλό κυνήγι!

• 3 weeks later...

Προς το παρόν έχω παίξει το πρώτο.Όταν πατάς το διακόπτη κατεβαίνει μια σκάλα που οδηγεί στη σοφίτα..

Απορία:Στη βιβλιοθήκη τι πρέπει να κάνω με τα βιβλία??Υποτίθεται πρέπει να τα τακτοποιήσω με κάποιο τροπο,αλλά πώς??

ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΣΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!!!

• 1 month later...