Jump to content

Εσείς παραξενιές έχετε;

α^2

Recommended Posts

Δυσκολεύομαι να κοιμηθώ με άλλον στο ίδιο κρεβάτι.

Ξεπλένω το ποτήρι με νερό πριν το γεμίσω ...ακόμα και εάν το έβγαλα την ίδια στιγμή από το πλυντήριο.

Πίνω μόνο κοκα κολα λαιτ σε κουτάκι.

Έχω τα ρούχα μου στην ντουλάπα ομαδοποιημένα ανάλογα με τα χρώματα της ίριδας.

Έχω τα παπούτσια μου μέσα στα κουτιά τους και ομαδοποιημένα με βάση το χρώμα, εάν είναι πρωινά η βραδινά και τη σεζόν.

Κρατάω ότι περιοδικό αγοράζω.

Δεν έχω χαμηλά παπούτσια.

Ζεσταίνομαι σπάνια.

Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

• Απαντήσεις 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Αν ξεμείνω από προσάναμα εκεί ψηλά στα χιόνια... θα μου στείλεις κανένα κοντέινερ? :rolleyes::splats::splats::splats:

Αν ξεμείνω από προσάναμα εκεί ψηλά στα χιόνια... θα μου στείλεις κανένα κοντέινερ? :rolleyes::splats::splats::splats:

εμένα ο ξαδελφός μου βάζει ως προσάναμα... τα εσώρουχα της γυναίκας του... :rolleyes:

τυγχάνει να έχω ήδη κάψει παν υπάρχον από το όν που απαντά στο όνομα "πρώην της Μαίρης"... emdevil ... τι μου θύμησες τώρα... γλυτώσα καύσιμα ενός μηνός με τη συγκάτοικο... ωραίες εποχές!!! emjumponemevil

τυγχάνει να έχω ήδη κάψει παν υπάρχον από το όν που απαντά στο όνομα "πρώην της Μαίρης"... emdevil ... τι μου θύμησες τώρα... γλυτώσα καύσιμα ενός μηνός με τη συγκάτοικο... ωραίες εποχές!!! emjumponemevil

emoops μα τι έκανε ο άνθρωπος δλδ και είχε τέτοια αντιμετώπιση?

ο συμβολαιογράφος ήταν "μυγοχεσιά"... μπροστά στον "πρώην"... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

στους κάδους της γωνιάς μας, βρήκαν να ντυθούν οι μισοί γύφτοι της γειτονιάς... :lol::lol:

Τροποποιήθηκε από neurodiab

Δεν τρώω ό,τι αρχίζει από Ε

ούτε...

Ελιές

Ελαιόλαδο

Ελάφι

Ελιόπιτα

Ελιόψωμο

????

ούτε...

Ελιές

Ελαιόλαδο

Ελάφι

Ελιόπιτα

Ελιόψωμο

????

Γενικά δεν τρώω ποτέ ό,τι αρχίζει από Ε και ό,τι αρχίζει από φωνήεν μετά τις 16:00

......παραξενιες emquestion

.....απο τοτε που ειδα το τοπικ κανω καταμετρηση..... emnuke

.....οταν τελειωσω θα τις ποσταρω ολες ......

....και τοτε θα γινει το τοπικ με τις περισσοτερες σελιδες...... :huh:

....ακομα καταμετρηση κανω :)

ούτε...

Ελιές

Ελαιόλαδο

Ελάφι

Ελιόπιτα

Ελιόψωμο

????

Γενικά δεν τρώω ποτέ ό,τι αρχίζει από Ε και ό,τι αρχίζει από φωνήεν μετά τις 16:00

τώρα κατάλαβα γιατί... μου πήρε λίγο λόγω του ότι :withstupid: ... δε τρως μετά τις 16:00 γιατί εκεί στο βυθό δεν έχει φως... έτσι δεν είναι "Τετράγωνο Παντελόνι"? :wacko:

Εγώ πάλι, θα μπορούσα να φάω τόνους Που-Τι-Γκού-Λαααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!

σε όλες της τις εκδοχές... ψητή, κρύα, ζεστή, χλιαρή, με σοκολάτα, με μπανάνα, με κεράσι, με φράουλα..... όλες-όλες οι πουτιγκούλες, είναι ΝΟΣΤΙΜΕΣ!!!!!

Τροποποιήθηκε από neurodiab

Δεν μπορω να βλεπω διπλοπαρκαρισμενα στο δρομο! Διαολιζομαι!

Οταν ο καφες ειναι ...οτιδηποτε αλλο εκτος απο καφε, τον επιστρεφω πισω!

Γενικως "εκφραζομαι" πολυ συχνα στα γκαρσονια, σχολιαζοντας την "ποιοτητα" της καθε παραγγελιας μου!

Μια πολυ περιεργοι παραξενια που εχω, ειναι οι Αλβανοι! Απο την μια δεν μπορω ουτε να διανοηθω οτι μοιραζομαι την χωρα μου μαζι τους, απο την αλλη, οταν γνωριζω τυχαια καποιους πολυ ευγενικους ή αξιολογους ή εξω καρδια, μετανιωνω. Για εκεινη τη μερα μονο, βεβαια! Μετα ξανά μανά!

Δεν μπορω να λουστω με body shower! Αισθανομαι οτι μετα δεν εχει ξεπλυθει καθολου, οσο νερο και να ριξω πανω μου. Μενει αυτη η μαλακη αισθηση που αφηνει και το νιωθω σαν στρωμα γλιτζας! ΣΑΠΟΥΝΙ FOR EVER!!!!

......παραξενιες emquestion

.....απο τοτε που ειδα το τοπικ κανω καταμετρηση..... emnuke

.....οταν τελειωσω θα τις ποσταρω ολες ......

....και τοτε θα γινει το τοπικ με τις περισσοτερες σελιδες...... :huh:

....ακομα καταμετρηση κανω :)

Δεν του αρέσει να περιμένει ούτε 5 λεπτά!

Βαριέται το τηλέφωνο.

τς τς τς άνδρες... <_<

τώρα κατάλαβα γιατί... μου πήρε λίγο λόγω του ότι :withstupid: ... δε τρως μετά τις 16:00 γιατί εκεί στο βυθό δεν έχει φως... έτσι δεν είναι "Τετράγωνο Παντελόνι"? :wacko:

Εγώ πάλι, θα μπορούσα να φάω τόνους Που-Τι-Γκού-Λαααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!

σε όλες της τις εκδοχές... ψητή, κρύα, ζεστή, χλιαρή, με σοκολάτα, με μπανάνα, με κεράσι, με φράουλα..... όλες-όλες οι πουτιγκούλες, είναι ΝΟΣΤΙΜΕΣ!!!!!

Αν έχεις παρακολουθήσει την τηλεοπτική σειρά στην οποία έχω την τιμή να πρωταγωνιστώ,ίσως να έχεις δει ότι με είχε πιάσει μια λιγούρα όταν ήμουν στην άβυσσο.Οπότε το σκοτάδι δεν επηρεάζει την όρεξή μου.

ΥΓ:Πρέπει να δοκιμάσεις θαλασσινή πουτίγκα,θα ξετρελαθείς.Μόνο μη με ρωτήσεις τη συνταγή.Την έχει κι αυτή καλά φυλαγμένη ο κύριος Καβούρης.

Τα εμποδια που βαζουν εξω απο τα μαγαζια, ψιλικατζιδικα, περιπτερα, σαντουιτσαδικα οι ιδιοκτητες τους! Δεν το καταλαβαινω αυτο!

Δηλαδη ρε φιλε περιπτερα, αν θελω να παρω ενα πακετο τσιγαρα, δεν θα το αγορασω και θα μεινω ακαπνος επειδη παρκαρε ενας χριστιανος μπροστα σου; Το ιδιο ισχυει και για τον φιλο σαντουιτσα, τον φιλο μαγαζατορα και τον φιλο ψιλικατζη! Το παρκινγκ στο κεντρο της Αθηνας ειναι ιερο!

• 2 weeks later...

Δε μου αρεσει να με ακουμπανε οταν ο αλλος/η δεν με ξερει πχ οταν καποιος που μιλαει πρεπει σωνει κ καλα να με ακουμπησει στο χερι,στην πλατη.....Δε γουσταρω,πως το λενε!γνωριζομαστε κ απο χθες;;;

Μου τη σπάνε πάρα πολύ τα αυτοκίνητα με εξατμίσεις που κάνουν θόρυβο.

Είναι κατάλοιπο από τότε που έμενα σε ισόγειο σπίτι με παλιά τζάμια που έτριζαν και συντονίζονταν στο ρελαντί του κάθε βλάκα με πειραγμένο αμάξι που διπλοπάρκαρε απ'έξω και χωρίς να σβήσει τη μηχανή.

Τρελή μου φαντασίωση ήταν να βγω έξω κρατώντας αποκλειστικά καραμπίνα και να πυροβολώ τη μηχανή του αυτοκινήτου μέχρι να πεθάνει!!! emdevil

τελικα συνειδητοποιησα..

με τους περισσοτερους ανθρωπους -στα προθυρα να τους γνωρισω- ειμαι αρκετα επιθετικη...

αλλα για εναν καλο αμυντικο δεν ειναι προβλημα αυτο:)

Δεν πρεπει να εχω και πολλες τελικα! Καθομαι και σκεφτομαι ποια να βαλω και δεν μου ερχεται καμμια! Δεν θα τα παρατησω ομως, ετσι ευκολα! Θα ψαξω, φιλοτιμα, να τις βρω! Δεν μπορει να ειμαι απο τωρα τελειος! Πως θα περασω την υπολοιπη ζωη μου χωρις να προσπαθω να βελτιωθω; (Μηπως απλα να με απολαυσω;):cool10:

Δε μου αρέσει να κάνω παρέα με κοριτσάκια... τα βρίσκω βαρετά επειδή θέλουν να το παίξουν μοναδικές, όμορφες , τέλειες, ηθικές ενώ είναι μεγάλες παρτόλες, είναι ανταγωνιστικές, εάν εσύ πεις ότι είσαι ευχαριστημένη με τη σχέση σου τότε αυτές λένε για τον τέλειο και μεγάλο έρωτά τους και το βράδυ μιξοκλαίνε κάτω από τα σκεπάσματα που τις έχει γραμμένες στα @ρχίδια τους κλπ