Jump to content

ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός 1-2

Recommended Posts

:antegeia: Το πρωτάθλημα πλέον όχι απλώς το'χουμε αγκαλιάσει, το'χουμε αλυσοδέσει και κλειδώσει στο πορτμπαγκάζ... ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΑΝΕ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ!

Το ματς ήταν για γερά νεύρα και όσοι καρδιοπαθείς οπαδοί μας είχαν απομείνει (μετά το ματς με τον Ολυμπιακό) κατέληξαν με ενδοφλέβια νιτρώδη και ΑΜΕΑ... Αν ο Παύλος δεν πάρει την ΠΑΕ με σύνθημα "δωρεάν φάρμακα" κινδυνεύουμε να βγούμε στη ζητιανιά!

Ο ΠΑΟΚ προηγήθηκε μόλις στο 7' για να ισοφαρίσουμε στο 3ο λεπτό της επανάληψης με τον πολυτιμότερο παίκτη του πρωταθλήματος Παπαδόπουλο... χρειάστηκε όμως να μπούμε στο τρίτο και τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων του δευτέρου ημιχρόνου για να ξεδιπλωθεί σε όλο της το μεγαλείο και Η Π**ΤΣΑ ΤΟΥ ΑΡΑΠΗ: Ολιζαντέμπε και 1-2!!!

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΣΤΙΣ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΛΑΓΟΚΟΤΕΣ

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν χρειάζεται πιστεύω να πούμε ποιος ήταν τελευταίος αμυντικός του ΠΑΟΚ (...ή του ΠΑΟ(!) ) και στα δυο γκολ του Παναθηναϊκού...

:antegeia::antegeia::antegeia::antegeia:emiraq

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Το βάζω έτσι για να γουστάρουμε εμείς οι βάζελοι, γιατί πλέον μόνο ηδονή προκαλούν οι γκρίνιες των αρουραίων για ευνοϊκές διαιτησίες, "περίεργα αποτελέσματα" και σικέ πρωτάθλημα. "Έεετσι, έεεετσι" που θα έλεγε κι ο Σαράντος, "Σπλατς" που θα έλεγε κι ο Κώστας, "και τώρα μπορείτε να πα να γαμ**είτε" που θα έλεγαν και τα παιδιά της "13".

Ραντεβού στη 13 την Κυριακή. Όσοι από εδώ είναι να πάτε, pm me!

---------------------------------------------------------------------------------------

Από το μοναδικό, ανεπανάληπτο και αμερόληπτο www.flash.gr:

«Ο Παναθηναϊκός δεν αξίζει τον τίτλο...»

«Ο Ολυμπιακός άξιζε και αξίζει και το φετινό πρωτάθλημα, νομίζω πλέον όμως πως τα πάντα έχουν κριθεί και πρωταθλητής θα είναι ο Παναθηναϊκός». Ο Πέτρος Μίχος έχει μάθει να λέει τα πράγματα με το όνομά τους και αυτό ακριβώς έκανε και την Τρίτη μιλώντας στον Flash 96 και την εκπομπή «Sportnews» για τον φετινό ποδοσφαιρικό «μαραθώνιο». Ο βετεράνος ποδοσφαιριστής, και νυν τεχνικός, δεν δίστασε να αφήσει υπονοούμενα σχετικά με τον τρόπο με τον οποίο η κούπα... «βάφεται» στα πράσινα: «Αγωνιστικά πιστεύω πως ο Ολυμπιακός είναι καλύτερη ομάδα από τον Παναθηναϊκό, αλλά οι πολλές εντός έδρας «γκέλες» τού κόστισαν. Πάντως, δεν μπορώ να μην παρατηρήσω ότι υπήρχαν περίεργα αποτελέσματα για τις ομάδες που αντιμετώπιζε μετά από 2-3 εβδομάδες ο Παναθηναϊκός, καθ' όλη τη διάρκεια του πρωταθλήματος. Υπάρχει θέμα και με τα τηλεοπτικά δικαιώματα κάποιων αγώνων, αλλά και με τις διαφημίσεις κάποιων ομάδων... Θα μας έπαιρνε πολύ ώρα να το αναλύσουμε αυτό που λέω, αλλά αυτή είναι η άποψή μου» σημείωσε, μεταξύ άλλων, ο κ. Μίχος.

Σύμφωνα με τον νεαρό τεχνικό, ο τίτλος για τους «ερυθρόλευκους» χάθηκε στην αναμέτρηση της 26ης αγωνιστικής με τον Παναθηναϊκό στη Λεωφόρο. «Το πρωτάθλημα για τον Ολυμπιακό χάθηκε στον αγώνα της Λεωφόρου. Ολοι είδαν τί έγινε και πώς ο Ολυμπιακός δεν κατάφερε να νικήσει... Από κει και πέρα όσοι ξέρουν... βλέπουν. Είναι δεδομένο πως όταν κάποιος όπως εγώ ασχολείται ενεργά με τον χώρο του ποδοσφαίρου δεν μπορεί να αοριστολογεί. Θα πρέπει για ό,τι υποστηρίζει να έχει αποδείξεις. Σε αυτό το χώρο δεν μπορείς να λες πράγματα για τα οποία δεν είσαι σίγουρος. Αλλά, μου κάνει πραγματικά εντύπωση πως είναι δυνατόν ο ΠΑΟΚ που είχε 25 χιλιάδες φιλάθλους στο πλευρό του σε ένα ολόκληρο ημίχρονο να μην έχει το πάθος που του μετέδιδε και ο κόσμος του και να είναι μονίμως ο Παναθηναϊκός στην επίθεση...» κατέληξε.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Ο Τσουκαλάς ήδη έχει αρχίσει να στηνει τα οδοφράγματα για την Προοδευτική...μην την υποτιμάτε λοιπόν...

Τροποποιήθηκε από Spider
Σύνδεσμος στη δημοσίευση

SOVEREIGN από τότε που τελείωσες το σχολείο όταν βλέπεις γαύρο παίρνεις φόρα με τον κώλο emkwlos και ερχεσαι να γ....εις!Τελείωσες την ιατρική πήγες και φαντάρος και μυαλό δεν έβαλες!Αλλά αυτό που σε πονάει είναι ότι σε ξεβράκωσε μόνος του μέσα στη λεωφόρο ο...Αλέφαντος ,δεν πειράζει ότι απέσπασες το Χ στην έδρα σου με δικούς σου οπαδούς και έκανες το γύρο του θριάμβου κάτι λέει...

και όπως λένε και οι Κύπριοι δεν ξεχνω...

7 σερί ,2-4,1-4,3-0,0-2,0-2,0-2,1-0 ...

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Ναι φιλιαράκο μου, όμως εγώ μεγάλωσα και έμαθα τις πρώτες μου λεξούλες με τον γαύρο στα πέτρινα χρόνια, με κάτι ωραία σκηνικά με ξύλο από οπαδούς στου Ρέντη, με κάτι μεγαλειώδεις ήττες από βάζελο και ΑΕΚ και άλλα τέτοια. Έτσι έμαθα εγώ γράμματα!

Όταν αυτός που έπαιρνε φόρα με τον κώλο 7 χρόνια τώρα (επειδή άλλοι τον ξεβράκωναν με το έτσι γουστάρω-και όλοι οι άλλοι να πα να γαμ*****) πάρει φόρα και αρχίσει να στον καρφώνει, θα λες "πλιζ, όχι άλλο".

ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ 13 ΑΥΡΙΟ

Σύνδεσμος στη δημοσίευση