Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...

Mariza

Recommended Posts

Ντρέπομαι και λυπάμαι και που το άνοιξα ... κρίμα που δε μεγάλωσες ούτε τόσο δα, αυτό μόνο σου λέω. Όσο για προβλήματα σαν αυτά που περιγράφεις, έχεις προκαλέσει και εσύ αντίστοιχα αλλά φυσικά δε σε απασχολεί έτσι? Λυπάμαι για λογαριασμό σου emno

Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Geting engaged??????At Instabul????

Being only 26????I thought that our generation, was far away from all this stuff...

What else am i going to learn????? :blink::o:blink:

Annoump, where are you?????Sorry, but my greek phone is out of order(i've allready told you..)

If you see this message,please call me home, tonight.. B)

agomahodas θες πολυ ξυλο

κάτω τα χέρια από τον άνδρα μου κακό κορίτσι...μόνο εγώ τον δέρνω :P εκτός και αν στην έπεσε οπότε τον πλακώνουμε και μαζί :P

Ακούσατε ακούσατε ατάκα ''οι γυναίκες μπορεί να προσποιούμαστε μεν οργασμό,οι άντρες όμως προσποιούνται σχέση''!!!!!

Ακούω σχόλια!

Ακούσατε ακούσατε ατάκα ''οι γυναίκες μπορεί να προσποιούμαστε μεν οργασμό,οι άντρες όμως προσποιούνται σχέση''!!!!!

Ακούω σχόλια!

Καλό ... αν και πολλοί είναι εκείνοι που βαριούνται να κάνουν ακόμα και αυτά ... emnysta

αννουκ παλι σε χασα....δεν θα μαι σπιτι σημερα...τελειωνω το σπιραλ κατα πασα πιθανοτητα σημερα...καλη συνεχεια με τη λοβοτομημενη-περιμενω νεα :P

Δεν πήγε καθόλου,με έχει φτυσμένη.λυγμ :P

Άντε-θέλω να ολοκληρώσω!!

Eρώτηση : Σε μια ταινία στυλ "ρόδα τσάντα και κοπάνα" είναι ο ψάλτης με μηχανή και ο γαρδέλης και μια ξανθιά με αφέλειες η οποία γουστάρει τον ψάλτη, αλλά εκείνος θέλει τη Κούλα...κάτι τετοιο νομίζω...Η ερώτηση ειναι λέει ο roadrunner (:P) Μήπως θυμάστε πώς λέγεται αυτή και πώς λέγεται το τραγούδι που λένε (είναι τρέλα το αγόρι...λαλαλαλα)!

Πιο κατατοπιστική δε μπορώ να γίνω!

Μerci!!!

Η ξανθιά μήπως είναι η Ρένα Παγκράτη, που και σε άλλες βιντεοκασσέτες ήταν η αδερφή του Ψάλτη ή αυτη που τον ήθελε αλλα δεν...;;

(Η Ρένα Παγκρατη αυτοκτόνησε πριν 5-6 χρόνια)

Μαρίζα (και RR ) δείτε και εδώ:

http://www.koproskilo.gr/modules.php?name=...page&pid=50

Η ξανθιά μήπως είναι η Ρένα Παγκράτη, που και σε άλλες βιντεοκασσέτες ήταν η αδερφή του Ψάλτη ή αυτη που τον ήθελε αλλα δεν...;;

(Η Ρένα Παγκρατη αυτοκτόνησε πριν 5-6 χρόνια)

Η Ρένα ήταν η άσωτη κόρη του Παπαγιαννόπουλου στο Λούνα Πάρκ ...? Αλλά ποιός εδώ να θυμάται κάτι τέτοιο ... :mellow:

Μαρίζα (και RR ) δείτε και εδώ:

http://www.koproskilo.gr/modules.php?name=...page&pid=50

Σε ευχαριστώ πολύ tik-tak! :rolleyes:

Πάλι σε ονειρεύτηκα απόψε..Είμασταν λέει, στον ίδιο δρόμο, προσπαθούσα να σου μιλήσω, και έκανες πως δεν με έβλεπες...Περπατούσαμε παράλληλα στην ίδια ευθεία, δίπλα μας η θάλασσα, εκείνου τού μακρινού καλοκαιριού του 2001, και εμείς δύο ξένες πια....

Δεν είναι ο χρόνος, τον χρόνο τον πολεμάμε, είναι οι επιλογές,είναι η απουσία θέλησης..

Σήμερα συνειδητοποίησα οτι θα έχω να έρθω στην Ελλάδα μισό χρόνο , και σήμερα ειδικά, θέλω να γυρίσω πίσω στην Αθήνα, σε ανθρώπους οικείους, σε ανθρώπους που χρόνια τώρα αγαπώ και μου έχει λειψει η φυσική παρουσία τους..

Απλά βαριέμαι να γράφω... :Pemshy

Και να' σουν η μόνη.... :rolleyes::P

emarup Μη μου πεις ότι βγαίνει η συνέχεια του 28 με τα ζόμπι! ! ! Έμοιαζε λιγάκι με το 'Dawn of the Dead', αλλά μου άρεσε. Και τα δύο μου άρεσαν!

Κουράστηκα απο τον κυκλοθυμισμό, την μία έτσι και την άλλη γιουβέτσι...Κυρίως γιατί ήμουν και εγώ ετσι για χρόνια, και δεύτερον γιατί είναι ψυχοφθόρο για όσους σε αγαπούν...Κάποια στιγμή, επέρχεται μια κάποια σταθερότητα , ακόμα και όταν εξελίσσεται η ζωη σου ραγδαία, κάποια πράγματα μένουν σταθερά,ιδίως συναισθήματα, και σημεία αναφοράς, άνθρωποι που αγαπάς χρόνια ...

Και θέλει θυσίες αυτή η σταθερότητα, αυτή η γαλήνη,θέλει υποχωρήσεις, υπομονή, και κυρίως δουλειά, γιατι τίποτα δε είναι δεδομενο και αυτονόητο ..Θέλουν δουλειά οι ανθρώπινες σχεσεις που έχουν τα βασικά συασταιτκά για να κρατήσουν για μια ζωή...Μεταλλάσσονται μαζί με μας, αλλά δεν κόβονται με το μαχαίρι, δεν εξανεμίζοντια έτσι εύκολα..., εκτός και αν κάποιος απο τους 2 το θέλει..

emarup Μη μου πεις ότι βγαίνει η συνέχεια του 28 με τα ζόμπι! ! ! Έμοιαζε λιγάκι με το 'Dawn of the Dead', αλλά μου άρεσε. Και τα δύο μου άρεσαν!

Ναιιιιι! :D Το "28 Ημέρες Μετά" είναι από τις αγαπημένες μου ταινίες όλων των εποχών (το σάουντρακ της το 2ο αγαπημένο). Η ομοιότητα με το "Ξύπνημα των Νεκρών" είναι επιτηδευμένη, ο Μπόιλ μας κλείνει το μάτι στη σκηνή με το σούπερ-μάρκετ. Περιμένω το σίκουελ με συγκρατημένη αισιοδοξία. Στα συν ότι παίζει ο Ρόμπερτ Κάρλαϊλ.

Το τρέιλερ είναι διαθέσιμο και σε HD στο σάιτ της Apple

Τροποποιήθηκε από NM25