Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Μάρτιος 2011

20 members have voted

1. 1. σε ποσες προκηρυξεις εχεις λαβει μερος ως τωρα;

• μία
      10
    • δύο
      4
    • τρείς
      1
    • τέσσερις
      4
    • πέντε
      0
    • 6-9
      1
    • >10
      0
  2. 2. με τι σκεπτικό έκανες τις 5επιλογές σου;

• να ειναι κοντα στον τοπο διαμονής ή καταγωγής μου
      9
    • εχω εκεί φίλους ,συναδέλφους ,γνωστούς
      0
    • να ειναι κοντά σε μεγάλα νοσοκομεία,σε μεγάλη πόλη , να μην ειναι απομακρυσμένο
      1
    • δεν το ειχαν επιλέξει τις προηγούμενες φορες
      1
    • στις προηγούμενες προκηρύξεις δεν υπήρχαν υποψηφιοι με πολύ περισσότερα από μενα μόρια στην περιοχή
      2
    • να ειναι ωραιο το μερος κι οι ανθρωποι
      0
    • εντελώς στην τύχη
      1
    • εχω ακουσει οτι ειναι καλo αγροτικo
      0
    • αγονο να 'ναι κι ο,τι να'ναι
      6
  3. 3. πήρες αγροτικό;

• ναι
      18
    • όχι
      2
  4. 4. αν ΠΗΡΕΣ αγροτικό, με ποσα μορια το πήρες ;

• ένα
      1
    • δυο
      1
    • τρία
      0
    • τέσσερα
      1
    • πέντε
      1
    • 6-8
      3
    • 9-12
      7
    • 13-15
      3
    • 16-20
      0
    • >20
      1
    • είπαμε,δεν πήρα αγροτικό
      2
  5. 5. αν ΔΕΝ πήρες αγροτικό,με πόσα μόρια το εχασες;

• είπαμε,πήρα αγροτικό
      15
    • ενα
      0
    • δυο
      0
    • τρία
      0
    • τέσσερα
      0
    • πέντε
      1
    • έξι
      0
    • 7-10
      2
    • 11-13
      0
    • 14-17
      0
    • 17-21
      1
    • >22
      1

Recommended Posts

Η ανακοίνωση των προσωρινών αποτελεσμάτων της Προκήρυξης Κενών Θέσεων Κ.Υ.-Π.Ι. και Πλοίων 28 Μαρτίου 2011 ανακαλείται λόγω επανελέγχου.

Θα διάβασαν το λάθος με τον Φωτάρα μάλλον emcolgate

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους
  • Απαντήσεις 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Η ανακοίνωση των προσωρινών αποτελεσμάτων της Προκήρυξης Κενών Θέσεων Κ.Υ.-Π.Ι. και Πλοίων 28 Μαρτίου 2011 ανακαλείται λόγω επανελέγχου.

emkafesemcolgate emcolgate emcolgate

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

μπορεί να τα ανεβάσει στο Forum κάποιος που τα έχει προλάβει?

Ορίστε το αρχείο που είχε ανέβει νωρίτερα στο site. Ρε τι ξεφτίλες είναι οι τύποι! emcensored

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Με μία πρώτη ανάγνωση και χωρίς να γνωρίζω όλες τις επιλογές των συναδέλφων εντόπισα τουλάχιστον 20 λάθη.

Το πρόγραμμα δε λειτουργεί σωστά, αν μπορεί κάποιος να το ονομάσει πρόγραμμα.

Ποιος φταίει; Αυτός που δημοσίευσε το νόμο για τις πέντε επιλογές χωρίς να έχει έτοιμο και δοκιμασμένο ένα πρόγραμμα.

Τα συγχαρητήριά μου στον προϊστάμενο κύριο Μπραβάκο και στους ανωτέρους τους.

Κάποτε δυστυχώς δικαιώνονται όσοι σας κατηγορούν για άγνοια. :antegeia:

Τα αποτελέσματα δε θα ανακοινωθούν νωρίτερα από τις 20 Μαΐου.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.νομιζω στο υπουργειο δεν ειναι καθολου σοβαροι.αυτο που ειπες για 20 μαιου ισχυει σιγουρα?

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Το έγραψε κάποιος φίλος...για τα σημερινά αποτελέσματα.........

Ο Δώνης τα λέει όλα :rolleyes:

http://www.youtube.com/watch?v=K6ZjRVCyHIA

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.νομιζω στο υπουργειο δεν ειναι καθολου σοβαροι.αυτο που ειπες για 20 μαιου ισχυει σιγουρα?

Με πήραν τηλέφωνο και μου το είπαν :)

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

και ποτε προβλεπεται να βγει η νεα λιστα ρε παιδια?

Πότε πήγες τελευταία φορά σε οφθαλμίατρο; :P

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

χαχαχαχαχαχαχα!!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Οταν απο τις 5 απριλη εχουν τα στοιχεια ολα.εχει περασει ενας μηνας βγαζουν αποτελεσματα κι σε μιση ωρα τα περνουν πισω το λιγοτερο απαραδεκτο μπορεις να το χαρακτηρισεις!κι οταν ακουγετε πως οχι πιο νωρις απο 20 μαιου θα τα χουμε ξανα τα αποτελεσματα φτανει στο εξοργιστικο(#%#$%@%#@%$%@@#%#@) να κατσουν απο τις 8 το πρωι μεχρι 9 το βραδυ να συμμαζεψουν το ΔΙΚΟ τους λαθος.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

εγω δεν ξερω κανεναν φωταρα και καμια φωτεινη..τωρα εσεις που τα μαθαινετε αυτα...τον πηραν τηλεφωνο λεει τον αλλον..και χαιρετισματα ποθ χαιρεστε για τις εξετασεις τοτε στην ειδικοτητα δεν θα ισχυσει που να χτυπιεται ο καθενας απο εσας..για αυτο σταματηστε να ασχοληστε και να βρυζετε ο ενας τον αλλον..ας περιμενουμε τον φωταρα με τις ακρες του λοιπον να μας κανει κουμαντο..ελλαδα σου λεει μετα..θελετε και εξετασεις στην ειδικοτητα να μην περασει κανεις σας...

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

εγω δεν ξερω κανεναν φωταρα και καμια φωτεινη..τωρα εσεις που τα μαθαινετε αυτα...τον πηραν τηλεφωνο λεει τον αλλον..και χαιρετισματα ποθ χαιρεστε για τις εξετασεις τοτε στην ειδικοτητα δεν θα ισχυσει που να χτυπιεται ο καθενας απο εσας..για αυτο σταματηστε να ασχοληστε και να βρυζετε ο ενας τον αλλον..ας περιμενουμε τον φωταρα με τις ακρες του λοιπον να μας κανει κουμαντο..ελλαδα σου λεει μετα..θελετε και εξετασεις στην ειδικοτητα να μην περασει κανεις σας...

Ελπίζω να κατάλαβες τι έγραψες ε; Εγώ προσωπικά προσπαθώ....αλλά δεν...με τίποτα :anavwfwties:

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

ξερουμε τι ειδους προβλημα προεκυψε? anastasiostheodoridis τι λαθη βρηκες?ειναι ευκολο να μας τα επισημανεις?

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Το πιο χτυπητό ήταν του Φώτη, στο οποίο δε φταίει σε τίποτα ο ίδιος αλλά αυτός που υπολόγισε τα μόριά του, άσχετα αν δεν παίζουν σημαντικό ρόλο στο τελικό αποτέλεσμα.

Το "πρόγραμμα" δεν είχε δοκιμαστεί. Δεν είναι καν νόμιμο πρόγραμμα του υπουργείου....αλλά προσωρινή λύση που αποδείχθηκε πατάτα.

Αυτά....για σήμερα....ώρα για νεκροτομή :)

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Ορίστε ο λόγος των λάθος αποτελεσμάτων της προκήρυξης των αγροτικών....φταίνε τα δακρυγόνα :)

Επεισόδια στο Υπουργείο Υγείας (6/5/2011)

http://www.youtube.com/watch?v=Sk-KPm4ROk0&feature=player_embedded

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Και ο δικός μας ο ΑΕΛ πήρε ξανά αγροτικό...αλλά κάτι λάθος πρέπει να έγινε με τον βαθμό πτυχίου....ε Φωτάρα;

Σε παλαιά προκήρυξη είχε βαθμό πτυχίου καλώς....τώρα πως έχει άριστα :anavwfwties: Να θυμίσω πως συνάδελφοι από Βουλγαρία έχουν καλώς ή λίαν καλώς και από ΔΙΚΑΤΣΑ κανείς δεν έχει άριστα :rolleyes:

Φωτάρα άλλους λες βύσματα αλλά εσύ πρέπει να έχεις το μεγαλύτερο.

Αν κάνω λάθος ζητώ ένα τεράστιο συγγνώμη.....αλλά φοβάμαι πως δεν κάνω.

το οτι ειχα την ατυχία στην ζωη μου να σε συναντήσω και να κανουμε και παρεα , δεν σου δίνει το δικαίωμα ν ασχολησε μ εμενα και να γραφεις οτι σου κατέβει και να με προσβάλλεις αφήνοντας σαφή υπονοούμενα οτι εχω κάνει πλαστή κατάθεση δικαιολογητικών , ευτυχώς που έγραψες συγνώμη διότι θα είχαμε ανταλλάξει αγωγές σήμερα μιας και ξερενομαστε.

μπορεις εδω μεσα να λες οτι θες και να το παίζεις , μεγας και τρανος αλλα οχι σ έμενα εγω σε ξέρω , αλλά θα σε παρακαλεσω για πολλοστή φορά όπως εγω δεν ασχολουμε μ εσένα δεν θελω ν ασχολησε μ εμενα επιτελους κατάλαβε το.

τ αποτελεσματα που ανακοίνωσαν σημερα εχουν τρομερά λάθη , ολοι το ειδαν αυτο και για αυτον το λογο το υπουργείο την μάζεψε την ανακοίνωση και πολυ καλα εκανε , σ οτι μ αφορα τωρα , πράγματι δεν εχω βαθμο πτυχίου δοαταπ άριστα , οπότε απο τα 27 μορια βγαλε τα 2 ειναι 25 , νομιζω οτι με 25 μορια , 1 απο τις 5 επιλογές μου θα την εχω πάρει , σου μοιάζω να εχω ανάγκη απο βύσμα?

και οσο για αυτο που έγραψα παραπάνω τα περι βυσμάτων γενικά , νομίζω οτι κανείς δεν θα διαφωνήσει μαζι μου οτι το βύσμα στην ελλαδα του 2011 ΖΕΙ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΕΥΕΙ.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Το "πρόγραμμα" δεν είχε δοκιμαστεί. Δεν είναι καν νόμιμο πρόγραμμα του υπουργείου....αλλά προσωρινή λύση που αποδείχθηκε πατάτα.

Κανένα software για πρωτάθλημα poker, 7x7 ή σκάκι θα πήραν... Και δεν το λέω για πλάκα! :splats:

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Εγώ Φωτάρα αν ήμουν σίγουρος ότι έκανες πλαστή δήλωση να είσαι σίγουρος πως θα το ανέφερα. Εδώ ανέφερα το λάθος που έγινε και το οποίο εξηγώ και στο συγκεκριμένο μήνυμα αλλά και σε επόμενο.

Να μου κάνεις αγωγή; Μπα....το πολύ πολύ να μου κλάσεις μια μάντρα :rolleyes:

Αν δεν βγαίνανε λάθος τα αποτελέσματα δε θα ασχολούμουν με την πάρτη σου....τέτοιες τιμές από μένα μην τις περιμένεις.

Άντε...κατέβασε κανένα ρολόι από τον τοίχο :rolleyes:

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

συνέχισε εσύ ν ασχολησε με οσους γνωρίζεις και σε γνωρίζουν και ασε να σου πω εγω μετα πως γίνονται οι αγωγές και πως κλάνουν τις μάντρες...

θέλω πάντως να βρω εκείνον τον πούστη που ειπε οτι στον στρατό οι άντρες κάνουν καλές και δυνατές φιλίες να του δώσω συγχαρητήρια. :splaaaats:

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

ρε παιδια,τωρα ασ πουμε χανουμε χρονο και παιδεια που το χειαζονταν..και ο χρονος ο ειναι χρημα..και σε τελικη αναλυση,να ασχολυθημου και με κατι..εδω ειναι δουλεμουρειο να πουμε στην αθηνα..θα περιμενουμε λιγες μερες ακομα τι να κανουμε..

Σύνδεσμος στη δημοσίευση