Jump to content

Forumoσυνάντηση

Mariza

Recommended Posts

Υπάρχει το verde στο άλσος παπάγου :)

κάτσε πρώτα να γίνει και το μέρος το βρίσκουμε... :P

Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

• Απαντήσεις 629
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

έλα καλέ που δεν θα γίνει...μέσω φόρουμ ντρέπονται...χτυπήστε εκεί καμιά 10αριά τηλέφωνα και θα έρθουν ;)

Εγώ ψήφισα ότι μπορώ στις 25, αλλά θέλω να γνωρίσω και τον Νίκο που έρχεται στις 26.  Λέω για αρχή να κάνουμε την συνάντηση στις 25 πάντως με την Ιταλιάνα, θα είσαι Win, έτσι δεν είναι;  Προτείνω απογευματάκι, κάπου με πράσινο, βλέπε άλσος Βεϊκου (δεν έχει όμως καφέ εκεί), ή Ζάππειο.

Ναντιάκι, έχεις υπ' όψιν σου την Αίγλη;;;; :P Ή θα στήσουμε καρεκλάκια στο περιστύλιο του Ζαππείου και τους καφέδες θα τους φέρνω εγώ; :P Πλάκα έχει όμως-ακόμα δεν αποφασίστηκε η ημερομηνία συνάντησης και άρχισαν οι διαπραγματεύσεις για τον τόπο :D

emarup Αααααα άμα το κάνετε έτσι θα κάνω κι εγώ ένα ρεσιτάλ έτσι όπως τα καρεκλάκια θα είναι στημένα.... :splaaaats:

Ψηφίζω Βέρντε, δε θα χρειαστεί να περπατήσω πολύ :P

εγώ είχα ψοφήσει για Μ. Δευτέρα, αλλά τελικά δεν θα μπορώ οπότε είπα να πάω με τον λαό και "άλλαξα" την ψήφο μου για μετά Πάσχα... (ναι μπορώ να το κάνω ΚΑΙ αυτό! :P )

Ψηφισα Μεγαλη Δευτερα αλλα θα μπορω οποτε γινει μαλλον!!!!!!!!!!!!Μου λειψατε!

εγώ είχα ψοφήσει για Μ. Δευτέρα, αλλά τελικά δεν θα μπορώ οπότε είπα να πάω με τον λαό και "άλλαξα" την ψήφο μου για μετά Πάσχα... (ναι μπορώ να το κάνω ΚΑΙ αυτό!  :P )

τι θα κανεις Μ.Δευτερα και δε μπορεις :angry: ;εεεεεεεεε;

τελικα ΠΟΙΟΣ εχει βαλει για Μ.Δευτερα;μπορειτε να μου στειλετε ενα πμ παρακαλω για να κανονισουμε;

εγω απο Παρασκευη 22/4 δε θα εχω pc,ουτε νετ.

Μεχρι τωρα ξερω για Δοκ-7,Ναντια,inliner και Λιλιαν....ο Κωστας μας κλ@νει :splaaaats:

Για τη 2η συναντηση ας κανονισει καποιος αλλος...εξαλλου ειστε αρκετα παιδια....εκτος κ αν οσοι ειστε για Μ.Δευτερα αλλαξατε γνωμη κ προτιματε για μετα το Πασχα.

Φχαστω

Τροποποιήθηκε από Winmx

Επειδή όπου λαλούν πολλοί κοκόροι αργεί να ξημερώσει... :D

Μ.Δευτέρα 25 Απριλίου 2005 και ώρα 21:00 ραντεβού στη στάση μετρό Σύνταγμα, στην έξοδό του που βγάζει προς την πλατεία! ( όχι στη Βουλή και όχι προς τη Μ.Βρετανία )

Καλό θα ήταν όσοι θέλουν και μπορούν εκείνη τη μέρα να στείλουν πμ ή σε εμένα ή στην winmx με το κινητό τους, να τους στείλουμε κι εμείς τα δικά μας σε περίπτωση που χαθούν, αργήσουν ή ξέρω εγώ τι...πμ δεκτά μέχρι το βράδυ της Πέμπτης 21/04 γιατί μετά δε θα έχω ούτε εγώ νετ ούτε η Ιταλιάνα που επαναπατρίζεται... :P

αυτάαααα

Περιμένω λοιπόν...

Α! Επειδή από ότι φαίνεται θα είμαστε σχετικά λίγοι σε αυτή τη συνάντηση δεν κλείνουμε από πριν κάπου...υπολογίζω να βρούμε στα πέριξ... B)

Τροποποιήθηκε από Doctor_7

Σεβενούκο και Γουίννυ προτείνω να κλείσετε από τώρα τραπέζι σε ένα ρομαντικό εστιατόριο με κεριά και λουλούδια, γιατί μάλλον τα δύο σας θα είστε μόνα, εκείνο το ανοιξιάτικο βράδυ...:D

emarup σωστός.. εγώ είπα να το κανονήσουμε απο 21-24 αλλα δε με ακούτε... τστσττστστσ

εγω μιας και θα ανέβω εκείνο το διάστημα δεν νομίζω να ερθω και στις 25....

καλα ρε σεις.... δευτεριάτικα συνάντηση;;;;;; έχουμε και δουλειές ρεεεεεε

τελικά μόνο η Μαρίζα κάνει για κανονισμοφορουμοσυναντήσεων :P:P:P

καλα ρε σεις.... δευτεριάτικα συνάντηση;;;;;; έχουμε και δουλειές ρεεεεεε

όχι δευτεριάτικα, μεγαλοδευτεριάτικα

Πιο μετα,πιο μετααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!! :wub:

όχι δευτεριάτικα, μεγαλοδευτεριάτικα

Ποια η διαφορά; :blink::blink::blink: ΄

Δουλειά είπα.. όχι σχολή... :splaaaats:

Edit emardown

Προτείνω συνάντηση

Ημερομηνία: Σάββατο 23 Απριλίου

Τόπος: Verde (Στο άλσος Παπάγου)

Ώρα: απόγευμα (απο τις 5 και μετά θα έλεγα εγώ... υπο συζήτηση)

όσοι είναι μέσα για τότε ας απαντήσουν για να ξέρουμε... και κανονίζουμε άλλη μία μετά το Πάσχα.

emthanx

Τροποποιήθηκε από Roadrunner

Που πεφτει το...Παπαγου;;; emquestion

Πολυ απλο!Κατεβαινεις σταση μετρο εθνικη αμυνα και εφτασες Παπαγου!Μετα παιρνεις ολο ευθεια τον μεγαλο καθετο στη Μεσογειων(νομιζω λεγεται Εθνικης Αμυνας) -που ειναι διπλα απο τη σταση- και εισαι Verde.Ωραιο cafe! emkafes

το αξιότιμο μέλος Νεφέλη ενημέρωσε ότι στις 23 μπορεί απο 15:00-19:00...

μπορούμε να το κάνουμε λοιπόν κατά τις 16:00

πας καλα ρε;εδω κ 2 βδομαδες εχω βαλει ολοκληρο τοπικ,μετα πολλ και τωρα βαζουμε καινουριο τοπικ κ εσυ το σαμποταρεις;

τι να πωωωωω........

βασικα ΚΑΝΤΕ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ!!!!

πας καλα ρε;εδω κ 2 βδομαδες εχω βαλει ολοκληρο τοπικ,μετα πολλ και τωρα βαζουμε καινουριο τοπικ κ  εσυ το σαμποταρεις;

τι να πωωωωω........

βασικα ΚΑΝΤΕ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ!!!!

εγώ δεν σαμποτάρω τίποτα.. και ε΄συ γιατί αρπάζεσαι; Υπάρχουν και τη΄λ και pm... και ξέρεις πολύ καλά γιατί λέω αυτές τις ημερομηνίες.. και εσυ μάλιστα δεν θα έπρεπε να πεις για 25.... όσο για το πολλ είχα πει ότι μπορώ γενικά... οπότε τι μου λες;

:antegeia:

Δηλαδη σου φαινεται λογικο σε ενα τοπικ που ανοιξαμε κ οριζει μερα και ωρα να πεταγεσαι και να λες...."παμε Σαββατο ταδε ωρα και τοπο";

Στο τοπικ "Φορουμσυναντηση πασχαλινη, ποτε μπορειτε;εβαλα πολλ" τοσες μερες δε μπορουσες να το πεις;

Εγω δε θα'πρεπε να πω 25/4;Με ρωτησες αν μπορω τις προηγουμενες μερες;Και οσον αφορα τα "ειδικα" τα εχω συζητησει κ λυσει .....

Εγω ενα πραγμα δε βρισκω λογικο.....που το βαζεις στο συγκεκριμενο τοπικ....ανοιξε ενα αλλο....εξαλλου εχω ηδη πει οτι για 2η συναντηση να το κανονισει καποιος αλλος αφου εγω παταω το ποδαρι μου Ελλαδα 22 Απριλιου και θα μεινει μεχρι Δευτερα του Πασχα το πρωι.

Τωρα οσοι μου εχετε ηδη απαντησει με πμ για Δευτερα αν προτιματε το Σαββατο παρακαλω στειλτε ειτε πμ ή πειτε το εδω