Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Απρίλιος 2008

Recommended Posts

• Απαντήσεις 851
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Για τον Ζ.Σ υπαρχει η πιθανοτητα η θεση που δηλωσε τον απριλη απο λαθος του υυκα να χαρακτηριστηκε ως αγονη και το υπουργειο θελοντας να επανορθωσει τον αφησε να ξαναδηλωσει αγονο στην προκηρυξη μαιου.Αυτα με επιφυλαξη για ραδιο αρβυλα,καθως με τον συναδελφο ειμαστε απο το ιδιο μερος... emquestion
Είσαι σωστότατος.

Ξέρω ανάλογη περίπτωση συναδέλφου που στην προκύρηξη μαρτίου πήρε αγροτικό που από λάθος του υπουργείου

είχε χαρακτηριστεί άγονο...κ δεν του δοθηκε καμία δεύτερη ευκαιρία για να δηλώσει..

από οτι ξέρω τρέχει ακόμα με δικηγόρους για να βρει το δίκιο του...γιατί δεν εφαρμοστηκε κ στην δικια του περιπτωση αυτη

η τακτικη?οεο? emschmoll

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όταν λέτε από λάθος του υπουργείου χαρακτηρίστηκε ως άγονο τι εννοείται;

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

πως γινονται αυτα τα λαθη,δεν καταλαβαινω!!υπαρχει λιστα με τα αγονα στο cso.auth.gr αλλα και σε αλλα μερη στο διαδυκτιο!!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

αυτό θέλω να πω κι εγώ. Είναι και βάσει τεσσάρων Φ.Ε.Κ.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

τετοια λαθη δεν γινονται!!!πριν δηλωσεις αγροτικο και μαλιστα αγονο ελεγχεις 100 φορες το αν οντως ειναι αγονο!!!αυτη η δικαιολογια ειναι ελαφρως απαραδεκτη!!αλλα πραγματα ομως γινονται και μαλιστα κατα συρροη.......

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

μπα,θα μου χαλασει το καλαμποκι!!!δεν το θελω!!τι κανα νεο απο εκει ολα καλα???εδω εχει τελεια νυχτα..

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Καιρός για Αθήνα, Αττική

20°C

Καθαρός

Άνεμος: Β με 4 χμ/ώ

Υγρασία: 51%

καλά λέει στο internet, ποιος ξέρει όμως......βαριέμαι να πάω και στο μπαλκόνι....

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

που να τρεχεις τωρα!!!βλεπουμε το καινουργιο το ραμπο,καλο φαινεται!!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

παιδια ποτε αναμενονται οι διορισμοι των επιτυχοντων? μπορει και μετα το τελος ιουνιου?

παρακαλω απαντηστε μου, ευχαριστω

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
παιδια ποτε αναμενονται οι διορισμοι των επιτυχοντων? μπορει και μετα το τελος ιουνιου?

Ετοιμάζονται οι διορισμοί και μέχρι τέλος Ιούνη θα έχουν σταλθεί σε όλους κατα τα λεγόμενα της απεσταλμένης μάνας μου στο υπουργείο!! :rolleyes:

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Εγραψαν λαθος αγροτικο ...που κανονικα δεν ηταν να βγει ακομα στην προκυρηξη...αυτο που προκυρηξαν ηταν

οντως αγονο αλλα δεν ηταν ακομα η ωρα του..λαθος στην ονομασια..οπως το μαυροχωρι-μακροχωρι καλη ωρα..κ ο συναδελφος απο οτι ξερω ειχε παρει τηλ στο υπουργειο για να επιβεβαιωσει οτι ηταν αγονο κ το υπουργειο το επιβεβαιωσε...

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Ετοιμάζονται οι διορισμοί και μέχρι τέλος Ιούνη θα έχουν σταλθεί σε όλους κατα τα λεγόμενα της απεσταλμένης μάνας μου στο υπουργείο!! :rolleyes:

Σήμερα ήταν η τελευταία ημέρα ενστάσεων και παραιτήσεων. Οπότε από αύριο θα αρχίσουν να κάνουν την κατάσταση με τους διορισμούς. Την τελευταία εβδομάδα του μήνα Ιουνίου θα αρχίσουν να τους αποστέλουν.
Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Εγραψαν λαθος αγροτικο ...που κανονικα δεν ηταν να βγει ακομα στην προκυρηξη...αυτο που προκυρηξαν ηταν

οντως αγονο αλλα δεν ηταν ακομα η ωρα του..λαθος στην ονομασια..οπως το μαυροχωρι-μακροχωρι καλη ωρα..κ ο συναδελφος απο οτι ξερω ειχε παρει τηλ στο υπουργειο για να επιβεβαιωσει οτι ηταν αγονο κ το υπουργειο το επιβεβαιωσε...

δεν το πολυκατάλαβα....αλλά και δεν με πολυενδιαφέρει.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Σήμερα ήταν η τελευταία ημέρα ενστάσεων και παραιτήσεων. Οπότε από αύριο θα αρχίσουν να κάνουν την κατάσταση με τους διορισμούς. Την τελευταία εβδομάδα του μήνα Ιουνίου θα αρχίσουν να τους αποστέλουν.

α πα πα..εσύ είσαι καλύτερος απο τη μάνα..θα την απολύσω :antegeia: .Και για να ρωτήσω΄΄15 μέρες στο ταχυδρομείο έχουμε περιθώριο να παραλάβουμε το διορισμό?

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Να καταλάβω πως δεν τον πολυβιάζεσαι, ε; Ναι, τόσο τα κρατάνε τα συστημένο τα ΕΛ.ΤΑ.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Μέχρι το τέλος του μήνα θα έχει δημοσιευθεί.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Καλά τα αποτελέσματα των κληρώσεων τα ξέρουμε και μπράβο τους που μας ενημέρωναν και τηλ,ΑΛΛΑ το θεωρώ χαζό να κλείνουμε σήμερα 2 εβδ. από την ημέρα που διενεργήθηκαν και να μην τα έχουν βγάλει στη σελ του υπουργείου...Άντε να δούμε και σήμερα...

Σύνδεσμος στη δημοσίευση