Jump to content

Γυναίκες οδηγοί...

Recommended Posts

• Απαντήσεις 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PS: κάνε μας σε παρακαλώ μια μίνι-ανάλυση σε ένα ωραίο δείγμα οδηγών, τους ταξιτζήδες της Αθήνας, κατά συντριπτική πλειοψηφία άντρες, και πες μας γιατί άραγε όλοι ξέρουμε τί σημαίνει ο χάρος με ζυγώνει όταν βρεθούμε πλάι τους, μπρος ή πίσω και προτιμάμε ό,τι ό,τι για να τους έχουμε μακρυά ...

εξαιρούνται ρε οι αθηναίοι, είναι αυτονόητο αυτό. είπαμε το πολύ νέφος τους έχει βαρέσει στο δόξα πατρί:)

εξαιρούνται και οι ταριφες

όπως διαβασα καπου: "Οι ταξιτζήδες είναι ο χαμένος κρίκος με τους ανθρώπους του Νεάντερταλ"

Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

PS: κάνε μας σε παρακαλώ μια μίνι-ανάλυση σε ένα ωραίο δείγμα οδηγών, τους ταξιτζήδες της Αθήνας, κατά συντριπτική πλειοψηφία άντρες, και πες μας γιατί άραγε όλοι ξέρουμε τί σημαίνει ο χάρος με ζυγώνει όταν βρεθούμε πλάι τους, μπρος ή πίσω και προτιμάμε ό,τι ό,τι για να τους έχουμε μακρυά ...

εξαιρούνται ρε οι αθηναίοι, είναι αυτονόητο αυτό. είπαμε το πολύ νέφος τους έχει βαρέσει στο δόξα πατρί:)

εξαιρούνται και οι ταριφες

όπως διαβασα καπου: "Οι ταξιτζήδες είναι ο χαμένος κρίκος με τους ανθρώπους του Νεάντερταλ"

Ε, οκ, μετά απ΄αυτό παραιτούμαι ... emgoal:lol:emrockon

ενας οδηγός πρέπει να γνωρίζει

-τις δυνατοτητες του

-τις δυνατοτητες του αυτοκινητου του

-τις δυνατοτητες του δρομου

Οι γυναίκες δε γνωρίζουν τίποτα από τα 3.

Οι γυναίκες απλώς δεν τα καταφερνουν. Μην ψαχνετε το γιατί.

Ειναι όπως η χειρουργική. Μπορεί όλες οι γιατρίνες να λένε οτι μπορούν να την ασκήσουν, όταν όμως οι ιδιες χρειαστούν χειρουργείο ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟ

Αηδία

emdots

καρμαγκεδόν,τα λέει όλα

[

Όσο για τα θανατηφόρα ατυχήματα αυτό είναι κάτι πολύ σχετικό και δεν νομίζω ότι μπορούμε τόσο απλά να πούμε ποιοι φταίνε και ποιοι όχι...

Οι μεγαλύτεροι πάντως δολοφόνοι στους ελληνικούς δρόμους είναι οι γέροι και μετά ακολουθούν οι γυναίκες γιατί πολύ απλά οι μέν δεν έχουν αντανακλαστικά για να αντιδράσουν και οι δε γιατι δεν ασχολούντε...

καλά, πώς απαξιώνουμε τις στατιστικές όταν δε βγάζουν αυτό που θέλουμε? νόμιζα πως μόνο οι πολιτικοί το κάνουν επίσης τί σχέση έχει το πόσο κάποιος ασχολείται με το αμάξι (υποθέτω ότι εννοείς μηχανολογικά) με τα θανατηφόρα? δηλαδή οι μανιακοί που νομίζουν πως φορτώνοντας το καμάρι τους με μπλε βλαχέ φωτάκια που βγάζουν μάτι είναι γι΄αυτό καλύτεροι οδηγοί από κάποιον που αυτό δεν το κάνει? ή αν ξέρεις πώς λειτουργεί η μίζα θα είσαι λιγότερο κάφρος και θα παραχωρείς προτεραιότητα???

Φυσικά και δεν απαξιώνω καμία στατιστική λέω μόνο την άποψη μου. Επίσης να θυμίσω πόσοι σε αριθμό άντρες οδηγοί υπάρχουν και πόσες γυναίκες.

Όσο για τους μανιακούς αν πιστεύεις ότι αντιπροσωπεύουν τον αντρικό πληθυσμό οδηγών τότε δεν έχω τίποτε άλλο να πω.

Και φυσικά και δεν χρειάζεται να ξέρεις πως λειτουργεί η μίζα χρειάζεται όμως να ξέρεις ποιες είναι οι κατάλληλες γραμμές για να πάρεις μια στροφή... ή σε ποιο σημείο της εθνικής πρέπει να σταματήσεις για να βγεις σε μία έξοδο... η γενικά τι δυνατότητες έχει το αυτοκίνητό σου... όπως επίσης και επιβάλλεται να ξέρεις πως θα σταματήσεις το αυτοκίνητο σου ακαριαία με 100km/h που όλοι πάνε στην εθνική αλλά δεν έχουν ιδέα πως συμπεριφέρεται το αυτοκίνητο τους....

Ευχαριστώ

Οι μεγαλύτεροι πάντως δολοφόνοι στους ελληνικούς δρόμους είναι οι γέροι και μετά ακολουθούν οι γυναίκες γιατί πολύ απλά οι μέν δεν έχουν αντανακλαστικά για να αντιδράσουν και οι δε γιατι δεν ασχολούντε...

Όσες φορες μου έχει συμβεί να φτάσω στα πρόθυρα θανατηφόρου (4 φορες μέχρι τώρα στην ζωή μου) ατυχήματος ήταν άνδρας οδηγός ο οποιος προσπερνούσε σε διπλή και χωρίς ορατότητα. Οι δυο από αυτούς είχαν και την οικογένεια τους φορτωμένη!

Επίσης σπανια βλέπω γυναικα να τρέχει με τόσα που αν τρακάρει μετά από φρενάρισμα η αν βγει από το δρόμο στην στροφή δεν θα μείνει ούτε βίδα!

Έχω δει πολλούς άντρες όμως να κάνουν τα απίστευτα και λόγω εγωισμού να γίνονται απίστευτα επικίνδυνoi και για τους άλλους αλλα τόσο βλάκες είναι που γίνονται επικίνδυνοι ακόμα και μονο για τον εαυτό τους μονο!

Μου έχει τύχει παράδειγμα ανθρώπου στις στροφές της Κατάρας που δεν ήθελε να τον προσπεράσω! Εγώ από πίσω του άρχιζα να τον πιέζω σε σημείο που να μην καταλαβαίνει ότι αργά η γρήγορα θα έπρεπε να κάνει στην μπάντα. Aρχισε να τρέχει λοιπόν επειδή με έβλεπε κολλημένο αλλα δεν καταλάβαινε ότι το αυτοκίνητο του δεν μπορούσε να μπει στις στροφές με τα χιλιόμετρα που μπορούσα εγώ...σε μια στροφή παραλίγο να βγει εκτος και να κατεβει μια χαράδρα 300 μέτρων! Μετά βεβαια χέστηκε από τον φόβο του και έκανε δεξιά...ήταν και νέος και όλας 30aris με Αθηναϊκές πινακίδες και αυτοκίνητο καινούριο Saab.

Ανεγκέφαλοι οδηγοί θα υπάρχουν πάντα. Αν δεν μάθουν να σέβονται τον εαυτό τους πρώτα δεν πρόκειται να σεβαστούν και τον άλλο.. είτε είναι οδηγός είτε όχι...

http://www.myvideo.de/watch/37761

όσο για την αντιπαράθεση .... το σίγουρο είναι ότι τα τελευταία χρόνια οι γυναίκες οδηγοί έχουν βελτιωθεί πολύ και αυτό γιατι πλέον πιάνουν το τιμόνι στα χέρια τους απο 18 χρονών... (άντε πες στη μάνα μου να οδηγήσει τώρα....)

Το κακό όμως είναι ότι ασχολούντε ελάχιστα με το θέμα του αυτοκινήτου και δεν γνωρίζουν βασικά πράγματα!

Όσο για τα θανατηφόρα ατυχήματα αυτό είναι κάτι πολύ σχετικό και δεν νομίζω ότι μπορούμε τόσο απλά να πούμε ποιοι φταίνε και ποιοι όχι...

Και κάτι ακόμα. Η ταχύτητα δεν σκοτώνει πάντα... πολλές φορές σε γλυτώνει και απο βέβαιο τρακάρισμα... το φρένο δεν είμαι η μοναδική λύση. Επίσης τους καθρέπτες το αυτοκίνητο δεν τους έχει για ομορφιά και κάτι τελευταίο... όταν κάποιος μας κάνει συνιάλο γιατί θέλει να περάσει δεν καθόμαστε στη μέση του δρόμου με 60-80km στην εθνική οδό.

Εγώ γιάυτο ταξιδεύω τις πολύ πρωινές ώρες... είμαι΄μόνος μου και πάω όπως θέλω

Καλές βόλτες τώρα που ανοίγει ο καιρός και το σημαντικότερο είναι να σεβόμαστε τους άλλους οδηγούς.

Τα λες και ήρεμα ήρεμα, να νομίζει ο κόσμος ότι είσαι συνετός οδηγός. Ρεεε εσύ δεν είσαι Χάρης, είσαι Χάρος!!! Ακόμα θυμάμαι την γέφυρα της Κατεχάκη που πηγαίναμε αμέριμνοι με 200...και ο δρόμος πήχτρα (σλάλομ ανάμεσα στα αυτοκίνητα ' Δεν πιστεύω να φοβάσαι' ''Οχι καλέ, κλείνω τα μάτια τουλάχιστον να μην δω τον θάνατό μου)! Ή τα άλλα 'σε μιάμιση ώρα για καφέ ε;' 'α στην Μαρίζα είσαι;' ' ''Οχι στην Πάτρα' ΝΤΟΙΝΓΚ! (i love u κλασσικά )

Μην είμαστε και υπερβολικοί.... ότι τρέχω το δέχομαι. Μου αρέσει πολύ και δεν νομίζω να το κόψω... αν και μα τα νέα μέτρα με βλέπω να είμαι κάθε μήνα στα μέγαρα στην πίστα... μιας και με τα καινούρια ραντάρ ακόμα και στις 3 το πρωί που είσαι μόνος σου στο δρόμο σε πιάνουν... χάθηκε να φτιάξουν μια εθνική με κατώτατο αντί για ανώτατο όριο??? ε??

ααα και κάτι τελευταίο...

επειδή συχνά ακούω να λένε ότι πολλές γυναίκες δεν έχουν τρακάρει ενώ όλοι οι άντρες έχουν... εγώ δεν πιστεύω ότι κάποιος οδηγός που έχει κάνει 300.000 km και πάνω δεν έχει εμπλακεί ποτέ! του σε κάποιο ατύχημα... μικρό ή μεγάλο... με δική του ευθύνη ή όχι...

Όσο για τους ταξιτζήδες που αναφέρθηκε κάποιος... είναι φυσικό να είναι οι χειρότεροι οδηγοί γιατί στην πλειοψηφία μιλάμε για ανθρώπους με μηδενική σχεδόν παιδεία... Και για μένα το μεγαλύτερο πρόβλημα σε αυτή τη χώρα είναι η έλλειψη παιδείας.

Όσο για μένα... δεν υποστηρίζω του άντρες οδηγούς και δεν είναι ντε και καλά όλοι άγιοι... αλλά τα πιο τραγικά τα έχω δει από γυναίκες... και αυτά φυσικά είναι προσωπικά μου βιώματα

Το πιο τραγικό που θυμάμαι lately είναι στην εθνική Πατρών - Αθηνών από άντρα οδηγό... (τον μ@λ@κ@)... ανέβαινα Αθήνα και στο κομμάτι Κόρινθο-Ελευσίνα έπιασε δυνατή βροχή και πολλοί οδηγοί φοβήθηκαν όποτε και πλακώθηκαν στα φρένα... όλα καλά... τους περνάω και συνεχίζω... φτάνω κάποιους άλλους...όπου πήγαιναν τέρμα αριστερά με 60... κάνω σινιάλο... περνάω σιγά σιγά... (όλοι πήγαιναν στις αριστερές λωρίδες) όπου εγώ προχωρούσα.. ο καθένας πάει μέχρι εκεί που μπορεί και το σέβομαι... φτάνω έναν τύπο όπου πήγαινε με 50... (είχε κάποιο καλό αυτοκίνητο... SAAB, BMW κάτι τέτοιο... άναβα φώτα τίποτα... φλας τίποτα... με έγραφε επιδεικτικά... όλες οι άλλες λωρίδες ελεύθερες...συνέχιζε... μέχρι που βαρέθηκα και βγαίνω να το περάσω από δεξιά... σιγά σιγά τον περνάω... με το που φτάνω δίπλα του... ανοίγει το παράθυρο του συνοδηγού και αρχίζει να με βρίζει...

εδώ δεν μπορούσε καλά καλά να οδηγήσει... αι ο ηλίθιος μπορούσε να ανοίξει το παράθυρο μέσα στην βροχή να κοιτάει στο πλάι εμένα αντί να κοιτάει τον δρόμο και να με βρίζει επειδή ήθελα να τον περάσω από αριστερά σε ένα δρόμο με όριο 120km/h...

δεν βρίζω λοιπόν μόνο της γυναίκες... αλλά τι να κάνουμε... λίγες είστε καλές οδηγοί... αλλά όσες είστε απλά σας βγάζω το καπέλο! ;)

δεν βρίζω λοιπόν μόνο της γυναίκες... αλλά τι να κάνουμε... λίγες είστε καλές οδηγοί... αλλά όσες είστε απλά σας βγάζω το καπέλο! ;)

ευχαριστουμε...αν κ εξαρταται απο το που ειχες το καπελο B)

Παρακαλώ. Αλήθεια γιατί μόνο σε μένα τόση επισημότητα και τυπικότητα?

:antegeia:

Τροποποιήθηκε από Clemence

:D Έχεις κάτι που κάνει τον άλλο να σε σέβεται φαίνεται! :rolleyes:

Πώς να το κάνουμε clemence μου, είσαι από τα σοβαρότερα άτομα εδώ μέσα...

Κακό είναι αυτό;;;

emiloveyou

Τροποποιήθηκε από Evanescent_doctor

:D Έχεις κάτι που κάνει τον άλλο να σε σέβεται φαίνεται! :rolleyes:

Πώς να το κάνουμε clemence μου, είσαι από τα σοβαρότερα άτομα εδώ μέσα...

Κακό είναι αυτό;;;

emiloveyou

Άλλο η ευγένεια και άλλο η τυπικότητα. Αλλά μερικές φορές μια χαρά είναι και η απλή τυπικότητα, έχεις δίκιο :) Καλή συνέχεια everyone :)

emarup

τστστστσ...αμέσως... πιπέρι! emcolgate

+φωνω....να το κανουμε λιγο πιο spicy το τοπικ, γτ πολυ ξενερα με τα φαλλοκρατικα αστειακια....keep going...

(γτ οταν εχω καταθλιψη μου βγαινει ολη η καφριλα? γτ μαμα? :rolleyes: )

το κάτω μέρος του σεντονιού :lol: είναι γενικό και αναφέρετε σε όλους...

:splaaaats:emcolgate

Κοντευει 6 το πρωι... θέλω να πω το εξής για να το χωνεψετε καλα:

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΟΔΗΓΟΙ= Ζ Ω Α

Πριν μιση ωρα βρεθηκα τετ α τετ με το χάρο αρχικά και τη φυλακή έπειτα γιατι με τράκαρε μια ΓΥΝΑΙΚΑ 'ΟΔΗΓΟΣ'.

1500euros η ζημιά, ψιλοπραματα... και 2 βδομαδες μινιμουμ χωρις αυτοκινητο

ηθελε να βγει απο ενα στενο με την οπισθεν σε κεντρικό δρόμο! ειχε εναν ΑΝΤΡΑ ΥΠΟΒΟΛΕΑ ΕΠΙΣΗΣ ΖΩΟΝ (παρκαδορος το επαγγελμα, λαμπρο μέλλον) που με εβλεπε να ερχομαι σε αποσταση βολής και της έλεγε 'έλα, έλα'.

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ORIGINAL ΖΩΑ. ΒΑΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΖΩΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΠΙΣΘΕΝ.

ΚΑΙ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΖΩΟ.

ΜΕ ΣΤΑΥΡΩΣΕ ΝΑ ΜΗ ΦΕΡΩ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΙΕΙ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΑΝΕ ΜΕΣΑ!!!

ΚΑΙ ΣΑΝ ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΦΩΝΑΞΕ ΤΟ ΓΚΟΜΕΝΟ ΤΗΣ (ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ, ΛΑΜΠΡΟΤΑΤΟ ΜΕΛΛΟΝ) ΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ.

ΑΥΤΕΣ ΕΙΣΤΕ ΡΕ. Ζ Ω Α

ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΟΔΗΓΑΝΕ ΚΑΙ ΑΦΗΝΟΥΝ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΟΔΗΓΟΥΝ, ΖΩΑ ΕΙΝΑΙ!

αντε καληνυχτα.

ΚΑΙ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΖΩΟ.

ΜΕ ΣΤΑΥΡΩΣΕ ΝΑ ΜΗ ΦΕΡΩ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΙΕΙ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΑΝΕ ΜΕΣΑ!!!

ΚΑΙ ΣΑΝ ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΦΩΝΑΞΕ ΤΟ ΓΚΟΜΕΝΟ ΤΗΣ (ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ, ΛΑΜΠΡΟΤΑΤΟ ΜΕΛΛΟΝ) ΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ.

ΑΥΤΕΣ ΕΙΣΤΕ ΡΕ. Ζ Ω Α

ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΟΔΗΓΑΝΕ ΚΑΙ ΑΦΗΝΟΥΝ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΟΔΗΓΟΥΝ, ΖΩΑ ΕΙΝΑΙ!

sleepwalker αυτά τα παραπάνω ειδικά είναι τόσο μα τόσο αληθινά που συγκλονίζουν ... τα βλέπουμε κάθε μέρα και χωρίς να οδηγούν μερικές ... σε ένα σωρό πράγματα πρώτα τα κάνουν λαμπόγυαλο και μετά φωνάζουν τον άντρα να πουλήσει τσαμπουκά ... και οι ίδιες δηλώνουν αδικημένες και απροστάτευτες ...

και το σχόλιό σου για τους άντρες όλα τα λεφτά emiloveyou

Sorry για το αμαξάκι βρε ... άντε εκεί νάναι όλο το κακό emclover καλό σου Μάη

Τροποποιήθηκε από Clemence

Sleepwalker σε ζηλεύω. Ειδικά εκεί με τον τσαμπουκά άντρας της. Θα θελα να ήμουνα στη θέση σου, να έβγαζα μερικά νευράκια και να έφευγε ο τύπος με ένα μαυρισμένο μάτι. Ούστ κουραδόμαγκες.

Sleepwalker σε ζηλεύω. Ειδικά εκεί με τον τσαμπουκά άντρας της. Θα θελα να ήμουνα στη θέση σου, να έβγαζα μερικά νευράκια και να έφευγε ο τύπος με ένα μαυρισμένο μάτι. Ούστ κουραδόμαγκες.

Στο μυαλό μου είσαι..

Είναι το πρώτο που σκέφτηκα μόλις το διάβασα..

Ήμουνα και πυγμάχος, οπότε θα φρόντιζα να μετρήσει τα δόντια του ένα ένα.

Για να του φύγει και η απορία για το πόσα έχει..

Αντί να σκάσει και να ζητήσει και συγνώμη, ήθελε και τα ρέστα ο παλιόλουστας..

Ελπίζω να κάλεσες τουλάχιστον την αστυνομία..

Αν είχε πιεί, όπως σου είπε, αντίο δίπλωμα..

Ένα δρεπάνι λιγότερο, για μερικούς μήνες έστω..

Κουράγιο υπνοβάτη...

SleepWalker υπομονή. Είναι καλό να μην σου τύχει... θέλουμε ενημέρωση για τη συνέχεια... ελπίζω για δικό σου καλό να κάλεσες αστυνομία και αν όχι να σου έκανε τουλάχιστον φιλική δήλωση. Η αλήθεια είναι ότι πλεον η αστυνομία επεμβαίνει μόνο σε περίπτωση τραυματισμού γι'αυτό και καλό είναι να έχεις μια φιλική δήλωση καλού κακού γιατί όπως πολύ σωστά ανέφερες κυκλοφορούν πολλλααααα ζώα.

Τελικά ο καλός οδηγός στις μέρες είναι αυτός που ως δια μαγείας μπορεί να ξέρει τι σκέφτονται οι άλλοι οδηγοί γύρω του...

Η αλήθεια είναι ότι πλεον η αστυνομία επεμβαίνει μόνο σε περίπτωση τραυματισμού γι'αυτό και καλό είναι να έχεις μια φιλική δήλωση καλού κακού γιατί όπως πολύ σωστά ανέφερες κυκλοφορούν πολλλααααα ζώα.

Λάθος..

Στο ΤΟΤΑ αναφέρεσαι ΟΧΙ την άμεση δράση.

Το ΤΟΤΑ όντως δεν έρχεται αν δεν υπάρξει τραυματισμός..

Η αστυνομία είναι υποχρεωμένη να επέμβει αν την καλέσεις και να κάνει αλκοτεστ εφόσον το ζητήσεις...

Πίστεψε με το ξέρω καλά το θέμα...

QUOTE(angelospower @ May 1 2007, 08:12 ) *

Στο μυαλό μου είσαι..

Είναι το πρώτο που σκέφτηκα μόλις το διάβασα..

Ήμουνα και πυγμάχος, οπότε θα φρόντιζα να μετρήσει τα δόντια του ένα ένα.

kostask19 έχουμε τα ίδια hobby :)

Για έναν ανεξήγητο λόγο όμως ήμουνα πάρα πολύ νηφάλιος... ΣΠΑΝΙΩΣ συμβαίνει αυτό.

Ούτε φωνές ούτε τίποτα.

Οταν ξεκίνησε τις μ@λακίες ότι 'φταιγαμε και οι 2' του λέω ένα... "φιλε...ΣΚΑΣΕ... με μενα κουβεντιάζεις... Αυτά να τα πεις στις χαζογκόμενες που σέρνεις όχι σε μένα...Αν έχεις πρόβλημα να φωνάξουμε την αστυνομία"

Και λεει αυτός 'να τη φωνάξουμε ρε. Να κάνει και στους 2 αλκοοτεστ'.

Λέω 'εντάξει, κανένα πρόβλημα' και βγάζω το τηλέφωνο να πάρω

τότε τον αρχίζει η γκόμενα στα βρισίδια 'μα καλά είσαι τελείως μ@λάκας; ξέρεις τι έχω πιει; ΤΙ ΘΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΣΑΙ;' (ΧΑΧΑΧΑΧΑ ενω αυτη τον πήρε). Και απαντάει αυτός με χριστοπαναγίες! (έζησα δηλαδή και ενδοοικογενειακή στιγμή έντασης). Μιλάμε για ζευγάρι επιπέδου. Μια σερβιτόρα και ένας προιστάμενος σερβιτόρων...

Αστυνομία ΔΕΝ ήρθε. Μου έκανε φιλική δήλωση. Αν χρειαστεί κάτι άλλο και δε συνεργαστεί θα βρεθεί μπλεγμένη ΠΑΡΑ πολύ άσχημα ;) (το χω ξανακανει γιαυτο σας λεω) οπότε δεν ανησυχώ. Το θέμα είναι τι θα κανω 2 βδομαδες χωρις αμάξι...

Τέρας αυτοσυγκράτησης μιλάμε..

Υπομονή.. 2 εβδομάδες είναι θα περάσουν..

Το ευτύχημα είναι ότι δεν έπαθες τίποτα..

Οπότε θα συζητάγαμε σε διαφορετική φάση το θέμα..

Χίλιες φορές στο συνεργείο το εργαλείο, από το να λανσάριζες ανοιξιάτικη μόδα με γύψο ή ράμματα..

ΥΓ.

kostask19 έχουμε τα ίδια hobby :)

Έλα ρε..

Έπαιζα στο Θεμιστοκλή Πειραιώς..

Εσύ;;

Έλα ρε..

Έπαιζα στο Θεμιστοκλή Πειραιώς..

Εσύ;;

εγώ είμαι αυτοδίδακτος :)

έκανα και 2 χρόνια shotokan και 2 χρονια street fighting

Πάντως, θα συμφωνήσεις ότι όταν κάποιος έχει δίκιο δε χρειάζεται τίποτα από όλα αυτά για να πλακώσει στο ξύλο ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ εναν θρασύ και ηλίθιο σερβιτόρο :)

Κι εγω που πηγαινα να γραψω ποσες μανουβρες κανω στα στενα παρκινγκ...για να γελασουμε...υπομονη υπνοβατη..ΔΕΝ ειμαστε ολες ζωα!(προσπαθουμε τουλαχιστον..)