Jump to content

Κάνε μια ερώτηση στον επόμενο…

olizyz

Recommended Posts

μουαχαχαχαχχαα γιατι καποιος αλλος να ηθελε να κανει κατι διαφορετικο?

ολοι σεξ θα σου απαντησουν

πινεις bloody mary?

Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γι αποψε ναι!!!

ωραιο κοκτειλ με το σελερι ειδικα!

τι κανεις μεσα τετοια ωρα?

περίμενα να μπεις να σου πω ένα γεια και να πάω για ύπνο :)

πιτσιρίκο σε αφήνω, καληνύχτα

ερώτηση;..........κάνε εσύ για τον επόμενο :P

καληνυχτα τασουλη...

με αφηνεις να βγαλω το φιδι από την τρύπα ε?

καλα

λοιπον ερωτηση....

τι ώρα κοιμάσαι το βραδυ?

χμμ εδώ είναι το πάραδοξο συνήθως 11-1 κ μετά αντέχω ως τις 10 το πρωί

Ποιά θα αντάλλαζε τα παραπανίσια κιλά με το να μη φάει ποτέ παγωτό;

η αυτη που ερχεται!(λεμε τωρα)

ποια η χειροτερη(χρονια σου στο UnI)?

το πρωτο ετος το απολυτο ξενερωμα!!!

το παγωτο αν ειναι σορμπε το ανταλλασεις

δεν τρωω παγωτα!τιγκα στη ζαχαρη,αυγα και ενα σωρο αλλες βλακειες!πως να α8λη8ω σημερα?

μ αρεσει αλλα οσον αφορα στο γυμναστηριο θελω παρεα γιατι βαριεμαι μον

ποια ειναι η πρωτη σου σκεψη οταν ξυπνας και η τελευταια πριν κοιμηθεις?

ΟΧΙ και την καλύτερη.

Η πρώτη μου σκέψη είναι τι θα κάνω σήμερα για να περάσω άλλη μια όμορφη μέρα και η τελευταία, τι έχω κάνει.

Ποιος θα άφηνε την Ελλάδα για να έκανε ειδικότητα στο εξωτερικό?

Ποιες ειναι οι καλύτερες ειδικότητες από θέμα υποδομών στην Ελλάδα, που αξίζει κάποιος να πάει?

Τροποποιήθηκε από dikaios

θ αφηνα την ελλαδα για ποσο δεν ξερω...

ψηφιζω ορθοπεδικος,γυναικολογος και γενικος γιατρος που ειναι και της μοδας......

τι ειδικοτητα θες να παρεις?

Αν ήμουν ιατρική θα μου άρεσε να παρω ειδικότητα καρδιολόγου.

Διαλέγει κάποιος ειδικότητα σύμφωνα με τους βαθμούς στα αντίστοιχα μαθήματα ή είναι και θέμα επιλογής προσωπικών χαρακτηριστικών?

Οι πολλές και διαφορετικές μεταβλητές που μπορεί να επηρρεάσουν τη ζωτική λειτουργία της καρδιάς.

Οι πολλες διαφορετικές περιπτώσεις που έχεις να αντιμετωπίσεις βλέπωντας μια οθόνη, ένα ΗΓΚ, κ.α

Να ακους το προβλημα και να μπορεις να το λύσεις.

Μάλλον ρομποτική επεμβατική καρδιολογία θα μου άρεσε.

Ερώτηση: Ποια ειδικότητα πιστευεις οτι ειναι η πιο περιπλοκη, η πιο δύσκολη?

Και αφου με απαντησεις ποια θεωρεις, εσυ γιατί δεν τι διάλεξες?

Τροποποιήθηκε από dikaios

παθολογος-λοιμωξιολογος επειδη πρεπει να χεις χεστει στο διαβασμα για να κανεις διαφοροδιαγνωσεις.....

παρα πολυ δυσκολο και ψυχοφθορο επισης παιζει να ειναι η δουλεια στην εντατικη και στα επειγοντα οσον αφορα στα δυσκολα περιστατικα που πρεπει να εισαι προσεκτικος ωστε να σωσεις τη ζωη καποιου σε δευτερολεπτα...

ειμαι μικρη ακομα και δεν εχω επιλεξει ειδικοτητα...

γιατι διαλεξες να γινεις γιατρος?

το πιο πολυπλοκο για μενα ειναι να σπασεις το ανθρωπινο γονιδιωμα , να ανιχνευσεις τι ειναι αυτο που προκαλει τον καρκινο και πως μπορει να εξαληφθει να ενδοσκοπησεις σε αυτους τους μηχανισμους που οδηγουν στην αμυνα του οργανισμου απεναντι σε ιους ασυνηθιστους απο αυτους που μπορει να αντιληφθει μια κλινικουλα στο λαικο η στο αττικο ..εκει ειναι η μαγκια στα μικρα πολυ λεπτομερη θαυματα που για μας φανταζουν σκηνες απο ταινιες απο το χολιγουντ!!!! εκει ειναι η μαγκια στο μελλον !!!

ειδες δεν ειναι ειδικοτητα ειναι δοσιμο, κομματι ζωης , θυσια μιας ζωης για ενα μελλον που μπορουν να το "μυρισουν" μονο τα παιδια μας....το dna μας ......

δεν διαλεξα κατι τετοιο δεν ειχα το θαρρος και το οικονομικο και οικογενειακο υποβαθρο

διαλεξα παιδιατρικη να βλεπω τα μαρουλακια να γινονται ντοματιτσες!!!!!.......................

θα θελατε να ειχαμε παλι ολυμπιακους αγωνες?

παθολογος-λοιμωξιολογος επειδη πρεπει να χεις χεστει στο διαβασμα για να κανεις διαφοροδιαγνωσεις.....

παρα πολυ δυσκολο και ψυχοφθορο επισης παιζει να ειναι η δουλεια στην εντατικη και στα επειγοντα οσον αφορα στα δυσκολα περιστατικα που πρεπει να εισαι προσεκτικος ωστε να σωσεις τη ζωη καποιου σε δευτερολεπτα...

ειμαι μικρη ακομα και δεν εχω επιλεξει ειδικοτητα...

γιατι διαλεξες να γινεις γιατρος?

γιατι βρισκω εξαιρετικα ενδιαφερουσα τη λειτουργια της τελειας μηχανης που λεγεται Άνθρωπος!!!!!!

για την προηγουμενη ερωτηση,απο προσωπικα και οικογενειακα βιωματα θεωρω μαγκια να ξερεις ακριβως τι να κανεις την καταλληλη στιγμη οταν ενας νεος ανθρωπος ερχεται στα επειγοντα βαρια τραυματισμενος κ εσυ να μπορεις με τη βοηθεια του θεου να τον επαναφερεις,να τον βοηθησεις να ζησει η να του κρατας το χερι...

μαγκια ειναι να μπορεις με τις γνωσεις σου να σωσεις...ειτε εισαι σε ενα εργαστηριο κλεισμενος ειτε στο παιδων και κρατας το χερι σε ενα 8χρονο παιδι με λευχαιμια...

οσο για τους ολυμπιακους αγωνες,δεν νομιζω γιατι αν και ηταν πολυ ωραια με τουσ τουριστες και ολα αυτα,νιωθαμε πολυ πιο σημαντικοι απο οτι πραγματικα ειμαστε και γενιακ ολες οι μεγαλες διοργανωσεις χρυσωνουν λιγο πολυ το χαπι στον κοσμακη...κυνικο το ξερω

θα θελες να ησουν πλουσιος(αν δεν εισαι ηδη) και γιατι?

για την προηγουμενη ερωτηση,απο προσωπικα και οικογενειακα βιωματα θεωρω μαγκια να ξερεις ακριβως τι να κανεις την καταλληλη στιγμη οταν ενας νεος ανθρωπος ερχεται στα επειγοντα βαρια τραυματισμενος κ εσυ να μπορεις με τη βοηθεια του θεου να τον επαναφερεις,να τον βοηθησεις να ζησει η να του κρατας το χερι...

μαγκια ειναι να μπορεις με τις γνωσεις σου να σωσεις...ειτε εισαι σε ενα εργαστηριο κλεισμενος ειτε στο παιδων και κρατας το χερι σε ενα 8χρονο παιδι με λευχαιμια...

οσο για τους ολυμπιακους αγωνες,δεν νομιζω γιατι αν και ηταν πολυ ωραια με τουσ τουριστες και ολα αυτα,νιωθαμε πολυ πιο σημαντικοι απο οτι πραγματικα ειμαστε και γενιακ ολες οι μεγαλες διοργανωσεις χρυσωνουν λιγο πολυ το χαπι στον κοσμακη...κυνικο το ξερω

θα θελες να ησουν πλουσιος(αν δεν εισαι ηδη) και γιατι?

οπως το παρει κανεις αλλα εισαι και μικρουλα και γιρασκεις αει διδασκομενη....

πλουσια σε χρηματαποτε σε αισθηματα και αγαπη ειμαι πολυ

ποιο μαθημα διαβαζεις αυτο το καιρο?

νευροανατομια νευροφυσιολογια νευρολογια[εχω ''τελειωσει'' τα 2 πρωτα και παω για το τριτο]

κοντευουν να μου σπασουν τα νευρα!

αν δεν ησουν γιατρος/φοιτ.ιατρικης τι θα ηθελες να γινεις?

Τροποποιήθηκε από skydogsully