Jump to content

Κάνε μια ερώτηση στον επόμενο…

olizyz

Recommended Posts

Καντην εσυ...

Μα τοσο δυσκολο ειναι?Πλακα σου κανω...

Τι αξίζει πιο πολύ?Ενα καλο βιβλίο η ενα καλο κομικ?

Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ένα καλό βιβλίο το δίχως άλλο.

Εχεις σκεφτεί ποτέ ερωτικά άτομο του ίδιου φύλου?( τι ρωτάω νυχτιάτικα!!)

να κοιμαμαι οτι ωρα ναναι...

πωσ φανταζεσαι τον εαυτο σου μετα 10 χρονια?

το μεγαλύτερό μου όνειρο, είναι για κάποιους πολύ μικρό και ασήμαντο. Είναι να κάνω μια μεγάλη οικογένεια, νάχω τρία παιδάκια και σκύλο, να τρέχουν πίσω από τη φούστα μου, και να είμαι ευτυχισμένη με έναν άνθρωπο που αγαπάω γιατί τον διάλεξα και με διάλεξε και αυτός.

Για ποιο πράγμα συνηθως γκρινιάζεις?

γιατι ειμαι εδω!

με τι ασχολεισαι γενικα?

με το "εγώ" μου...το αναζητώ...

εσύ με τι ασχολείσαι αυτήν την στιγμή εκτός του γμ?

Με τις πασχαλινές διακοπές μου.

Αυθαδίασες ποτέ σε καθηγητή στο πανεπιστήμιο και λούστηκες τις συνέπειες;

xmm αυθαδίασα πάρα πολλές φορές... μια φορά σε ενα εργαστήριο θα δίναμε γραπτά και όποιος πέρναγε τα γραπτά δλδ το 5 θα έκανε ένα πειραμα/μέτρηση. Πάω να κάνω την μέτρηση δεν ειχα computer μαζί μου για να κάνω μια διαίρεση ...του πάω λοιπόν το χαρτί αναλυτικά με όλο το πείραμα αλλά με αποτέλεσμα την διαίρεση και όχι ακέραιο αριθμό ... και είπε ότι δεν το δέχεται... και ξεκίνησα και εγω... "καλό θα ήταν να έχετε απαιτήσεις από τους φοιτητές σας ανάλογες με αυτά που τους προσφέρετε ... δεν ξέρω εάν το έχετε καταλάβει δεν είναι harvand εδω... πιο πολύ με τανζανία μοιάζει...και τον βαθμό σας δεν τον θέλωωω ... αρκετά ασχολήθηκα μαζί σας έχουμε και δουλείες να κάνουμε " Τελικά πήρα το 5αράκι μου και έφυγα. Και για να μην με περάσετε για τρελή έχω να πώ ότι έπρεπε να εξεταστούμε στις 9 το πρωί και κατέληξα να κάνω το πείραμα στις 5 το απόγευμα... ο οποίος"κύριος" είχε δώσει 3 φωτοτυπίες με σημειώσεις σε 3 άτομα και όταν το ρωτήσαμε εμείς που θα τις βρούμε για να τις διαβάσουμε μας είπε ότι δεν μπορεί ασχολείται με τέτοια και να ψάξουμε εμείς να βρούμε πια άτομα έχουν αυτές τις φωτοτυπίες για να κάνουμε coppia...

Εσάς τπτ παρόμοιο?

ειχα μαλωσει με εναν καθηγητη στο λυκειο και του ειχα πει οτι ειναι ρεμαλι .

ποιο ειναι το αγαπημενο χρωμα σου?

Δεν εχω, πιστευω οτι οποιος δεν εχει μυαλο εχει ποδια.Αχ κι εγω τωρα τελευταια εχω ξεποδαριαστει. :splats:emstupid

Ρε ανθρωπε χρηστη giwrgos τι απαισιοδοξια ειναι αυτη;Μπαινω στο γκρικμεντς να διαβασω καμια βλακεια να περασω την ωρα μου αφου υποχρεωτικα τις τελευταιες μερες βρισκομαι μπροστα απο το πισι και σε διαβαζω και θελω να κοπανησω το κεφαλι μου στον τοιχο.Cheer up! emcolgate

Δεν ξερω αν το εχετε ρωτησει αλλα μιας και πειναω ποιο ειναι το αγαπημενο σας φαι;;;;

Δεν εχω, πιστευω οτι οποιος δεν εχει μυαλο εχει ποδια.Αχ κι εγω τωρα τελευταια εχω ξεποδαριαστει. :splats:emstupid

Ρε ανθρωπε χρηστη giwrgos τι απαισιοδοξια ειναι αυτη;Μπαινω στο γκρικμεντς να διαβασω καμια βλακεια να περασω την ωρα μου αφου υποχρεωτικα τις τελευταιες μερες βρισκομαι μπροστα απο το πισι και σε διαβαζω και θελω να κοπανησω το κεφαλι μου στον τοιχο.Cheer up! emcolgate

Δεν ξερω αν το εχετε ρωτησει αλλα μιας και πειναω ποιο ειναι το αγαπημενο σας φαι;;;;

emconfused μαλλον φταιει η εποχη,το κλιμα,η κατασταση στη σχολη...ολα μαζι οσο ναναι σε ριχνουν.εξαλλου δν μπορουμε ολοι να ειμαστε χαρουμενοι!αν δν υπηρχε λυπη δε θα υπηρχε χαρα...

οσο για το φαι ,ολα τρωγονται.το αγαπημενο μου φαι το αποφασιζς καθε μερα(καθε πρωι και διαφορετικο!)

αγαπημενη ταινια?