Jump to content

Παιδιατρικη πτυχιο?

Recommended Posts

Αγαπητε συναδελφε , η μεγαιρα ρωταει τα παντα (μαλιστα στις τελευταιες εξεταστικες εχει πιασει και τα σπανια συνδρομα), οσο για τον Χαλιασο , την Τζουφη και οποιονδηποτε αλλο ειναι διπλα της στην εξεταση , αυτοι αποτελουν διακοσμητικα στοιχεια :blink::splats: (απαντησεις δεν απαντησεις στις ερωτησεις τους , ενα και το αυτο) το θεμα ειναι να πεις οπως τα θελει τα δικα της . <_<

Απο οσο ακουσα , πριν κανενα εξαμηνο υπηρξε παρεξηγηση μεταξυ Σιαμοπουλου και Ανδρονικου και η τελευταια δηλωσε οτι δεν κατεβαινει πλεον για να κανει εξετασεις , οποτε μπλεξαμε ....

καλα ξεμπερδεματα ... emhelp

Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εδώ είχε καταντήσει να προτιμάς να πέσεις Ανδρονίκου και να έχεις μια δύσκολη εξέταση παρά να πέσεις Σιαμοπούλου και να έχεις παρωδία εξέτασης... :splats:

Νεραϊδούλα τολμηρός ο χαρακτηρισμός σου για την κυρία αλλά έχεις απόλυτο δίκιο. Μέγαιρα! Για φαντάσου να παρακαλούμε να μας εξετάσει η Ανδρονίκου! Το έμαθες ότι όποιος χρωστάει Φυσιολογικό Παιδί δεν μπορεί να κάνει τρίμηνο Παιδιατρικής; Έχει θέσει υψηλά στάνταρτς η κυρά-Αντιγόνη :blink:

ακομα μια φορα εχω να πω πως δεν πανε καθουλου καλα...τους χτυπησε η επιστημη στο κεφαλι...οτι θελει ο καθενας κανει σε αυτη τη σχολη...να παρουμε το πτυχιο και να μην τους δω ξανα ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ embombembombembombembombembombembomb

Αγαπητε συναδελφε , η μεγαιρα ρωταει τα παντα (μαλιστα στις τελευταιες εξεταστικες εχει πιασει και τα σπανια συνδρομα), οσο για τον Χαλιασο , την Τζουφη και οποιονδηποτε αλλο ειναι διπλα της στην εξεταση , αυτοι αποτελουν διακοσμητικα στοιχεια :blink::splats: (απαντησεις δεν απαντησεις στις ερωτησεις τους , ενα και το αυτο) το θεμα ειναι να πεις οπως τα θελει τα δικα της . <_<

Απο οσο ακουσα , πριν κανενα εξαμηνο υπηρξε παρεξηγηση μεταξυ Σιαμοπουλου και Ανδρονικου και η τελευταια δηλωσε οτι δεν κατεβαινει πλεον για να κανει εξετασεις , οποτε μπλεξαμε ....καλα ξεμπερδεματα ... emhelp

ξεμπλεξαμε θα το λεγα εγω αυτο ...

Νεραϊδούλα τολμηρός ο χαρακτηρισμός σου για την κυρία αλλά έχεις απόλυτο δίκιο. Μέγαιρα! Για φαντάσου να παρακαλούμε να μας εξετάσει η Ανδρονίκου! Το έμαθες ότι όποιος χρωστάει Φυσιολογικό Παιδί δεν μπορεί να κάνει τρίμηνο Παιδιατρικής; Έχει θέσει υψηλά στάνταρτς η κυρά-Αντιγόνη :blink:

Δε μπορει να κανει διμηνο ή απλα να δωσει εξετασεις ?!?! :blink:

Δε μπορει να κανει διμηνο ή απλα να δωσει εξετασεις ?!?!

Πρώτα ίσχυε ότι όποιος δεν έχει περάσει Φυσιολογικό Παιδί δεν μπορεί να δώσει εξετάσεις Παιδιατρικής, από φέτος ισχύει ότι ούτε την κλινική δεν μπορεί να παρακολουθήσει. Πρέπει να το περάσουν πρώτα και θα κάνουν τρίμηνο στο 7ο έτος :blink:

Εντωμεταξύ νομίζω αυτό δεν τους το ανακοίνωσε απτην αρχή, τους το πε μία ωραία πρωία!

Η Ιατρική Ιωαννίνων βλάπτει σοβαρά την υγεία και ιδίως την ψυχική! :wub:

emarup εμμμ οταν τα λεω εγω ..κανεις δεν με ακουει :huh:

αφου εχουμε μπλεξει με τρελους και κομπλεξικους εκει περα ..πως να βγαλεις ακρη ? :angry:

Είναι νόμιμο αυτό; συμβατό με τους κανονισμούς;

Εννοείς το νέο μέτρο της ''μεταρρυθμίστριας''; Νόμιμο ξε-νόμιμο έχει περάσει τώρα. Θυμάσαι τι έλεγαν οι Λουδοβίκοι, "l' etat c'est moi"? Το κράτος είμαι εγώ.

Μου φαίνεται έχουμε Θατσερισμό!

και βεβαια δεν ειναι νομιμο...αλλα τι μπορουμε να κανουμε???οπωσ και στη γυναικολογια δεν ειναι νομιμο να δινεις μια φορα γραπτα και αυτοι που τα εχουν καλα με τους καθηγητες να μπορουν να ξαναδωσουν...ανας τριανταφυλλοπουλος χρειαζεται...αλλα και αυτος ακρη δεν θα βγαλει....

αυτο με τον 30φυλλοπουλο το εχω σκεφτει κι εγω ..εδω και καιρο :P

ξερει κανεις που μπορω να βρω το τηλεφωνο του ? :splats:

αυτο με τον 30φυλλοπουλο το εχω σκεφτει κι εγω ..εδω και καιρο :P

ξερει κανεις που μπορω να βρω το τηλεφωνο του ? :splats:

Εγώ ξέρω που είναι το σπίτι του, πάμε μία βόλτα για καφέ στου Μάκη; B)

Ελπίζω να είμαστε καλά μασκαρεμένοι με τα ψευδώνυμα εδώ γιατί κυκλοφορούν και χαφιέδες, όπως έχουμε πικρή πείρα είναι να μην μπλέκει κανείς με τρελούς!

εγω δεν μπορω να καταλαβω αυτοι οι φοιτητες που μας εκπροσωπουν τι κανουν???κανουν αγωνα μονο για τις καταληψεις????

Δεν θυμάσαι τον Ιούνιο που καθηγητές τα χωσαν σε συμφοιτητές μας; Κάποιος έλεγε να ''κατεβάσετε τα παντελόνια σας γιατί δεν είστε άντρες''. ο άλλος ζητούσε από φοιτητή τα στοιχεία του.

Έχοντας λοιπόν ζήσει την ιατρική ιωαννίνων σε τέτοιο υψηλό πνευματικό επίπεδο θέλει "αρετή και τόλμη" να συνδιαλεχθεί κανείς με τα λεβεντόπαιδα! :blink:

πληρης αποπροσανατολισμος μιχαλοπουλε

επι τοις ουσιας:

η σιαμοπουλου ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ.

η ενεργεια της ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΚΑΙ ΑΚΑΤΑΝΝΟΗΤΗ.

πιστευω πρεπει να διαμαρτυρηθουμε συλλογικα.

κατα τα αλλα το περιστατικο που λεει ο φιλος απο πανω εχει ως εξης:

σε συνελευση ιουνιου, επειδη πηγαινε προς αποφαση να δοθουν πτυχιακα μαθηματα,σπευσαν τα εαακ και επιτροπες καταληψεων κλπ απο αλλες σχολες μπηκαν μεσα προπυλακισαν τους παροντες (και καθηγητες) και με υψηλη ευθυνη διατυπωσαν την αποψη: "βγειτε εξω μη τα σπασουμε ολα εδω μεσα"

και μετα ακολουθησαν τα υπολοιπα με τα παντελονια...

και βεβαιως ο καθενας οφειλει να ενεργει επωνυμα και με το θαρρος της γνωμης και της πραξης του.

η μιση αληθεια ειναι ψεμα φιλε και ελπιζω απλα να ειχες λαθος πληροφορηση γιατι αυτη η δημιουργια εντυπωσεων ποδηγετει τα πληθη σε φαινομενα παρομοια με του καλοκαιριου.

η μιση αληθεια ειναι ψεμα φιλε και ελπιζω απλα να ειχες λαθος πληροφορηση γιατι αυτη η δημιουργια εντυπωσεων ποδηγετει τα πληθη σε φαινομενα παρομοια με του καλοκαιριου.

Απλά δεν ήξερα τις λεπτομέρειες που είπες, ωστόσο όπως και να χει δεν νομίζω να δικαιολογούνται σχόλια του στυλ ''κατεβάστε τα παντελόνια σας'', νομίζω δεν συνάδουν με το επίπεδο και την ανωτερότητα που πρέπει να έχει ένας γιατρός.

Τι εννοείς τα πλήθη ποδηγετούνται; Δηλαδή οι απεργίες των δασκάλων, των καθηγητών και των μαθητών στα σχολεία γίνονται διότι τα άβουλα αυτά όντα είναι θύματα εκμετάλλευσης; Και ο τεράστιος αριθμός των σχολών που έκλεισαν τον Ιούνιο ήταν διότι όλοι αυτοί οι φοιτητές ήταν μία μάζα αφελών και ανίκανων για σκέψη ; Δηλαδη οι διαμαρτυρόμενοι για την Παιδεία είναι ανεγκέφαλα και άβουλα πλάσματα;

Είναι νόμιμο αυτό; συμβατό με τους κανονισμούς;

Χαααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ...

(χωρις παρεξηγηση τζινα ετσι ? Προς το καθεστως της σχολης η ειρωνια οχι προς εσενα )

Τροποποιήθηκε από Barwnos

Χαααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ...

(χωρις παρεξηγηση τζινα ετσι ? Προς το καθεστως της σχολης η ειρωνια οχι προς εσενα )

Δεν παρεξηγούμαι. Η ερώτησή μου ήταν μάλλον αφελής, αλλά ένα είναι σίγουρο: αυτή η Σχολή ποτέ δεν σε αφήνει χωρίς εκπλήξεις...

• 2 weeks later...

λοιπον περασα σημερα απο την γραμματεια της παιδιατρικης και μου ειπε οτι μαλλον(!) 24/11 η εξεταση για τους επι πτυχιω.Δευτερα ή Τριτη θα τους στειλει επισημα την ημερομηνια η κεντρικη γραμματεια.αυτα...

καλο διαβασμα(ξανα)...

Νομίζω χειρουργική πτυχίου έχει βγει γύρω στις 28 Νοέμβρη, ή κάπου εκεί, έχει βγει ανακοίνωση.

Στην Παιδιατρική θα εξετάσει πάλι μόνο η Σιαμοπούλου; Αν είναι έτσι η Κανακούδη μάλλον φτάνει , αλλά αν εξετάσει και η Ανδρονίκου νομίζω ρωτάει και από Nelson. Let's see!

Νομίζω χειρουργική πτυχίου έχει βγει γύρω στις 28 Νοέμβρη, ή κάπου εκεί, έχει βγει ανακοίνωση.

Στην Παιδιατρική θα εξετάσει πάλι μόνο η Σιαμοπούλου; Αν είναι έτσι η Κανακούδη μάλλον φτάνει , αλλά αν εξετάσει και η Ανδρονίκου νομίζω ρωτάει και από Nelson. Let's see!

«Κανακούδη»?????????????

«Κανακούδη»?????????????

Το βιβλίο της Θεσαλονίκης. Όμως δεν είναι καλό. Για την Παιδιατρική η Πατέντα είναι υπεραρκετή (μην πω ότι σε κάποια σημεία πλατιάζει!)

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.