Jump to content

Σε τσάκωσα!!

Recommended Posts

Θερμή παρακληση: Όποιος πηγαίνει για καφέ Κυριακή πρωί στο κέντρο, ας μου στέλνει ένα μήνυμα να πηγαίνουμε μαζί! Είναι πολύ αγαπημένη μου συνήθεια

ευχαριστώ

Αφροδίτη μου επειδή είμαι και λίγο ντροπαλός emblush ......μου προτείνεις να σου στείλω π.μ. για να σε καλέσω για καφέ την άλλη Κυριακή στο Κολωνάκι; :rolleyes:

Είμαι ντροπαλή και δεν μπορώ να απαντήσω!!! χαχαχαχα

Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

• Απαντήσεις 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Είδα στο Κολωνάκι σάββατο βράδυ στη Μηλιώνη έναν μαύρο ποδοσφαιριστή που από κοντά είναι όμορφος και ψηλός! Κάποιος μου πε ότι τον λένε Μπατίστα, αλλά δεν είμαι σίγουρη. Είναι ψηλός ο Μπατίστα;

εξαρταται τι εννοουμε ψηλος Ρανιουλι!!!!χιχιχιχι!! :P

εξαρταται τι εννοουμε ψηλος Ρανιουλι!!!!χιχιχιχι!! :P

Πώς σ αρεσουν εσένα οι άντρες; Οι διπλάσιοι!!!χαχαχαχαχαχααχα emiloveyou

emarup αχαχαχα.....ε δεν αντεξα....διπλασιοι βρε Ηρα;;;

εδω παλι οι ποδοσφαιριστες ειναι κοντοι ρε παιδι μου....κυκλοφορανε συχνα...

ολα ξεκινανε απο το παιχνιδιαρικο χαμογελο , το ζεστο βλεμμα και το παθος που εχει καποιος για αυτα που του αρεσουν.τα υπολοιπα ειναι σε πολυ δευτερη μοιρα.

οι πολυ ωραιοι ανδρες , με κριτηρια υψοβαροσωματομετρικα ,προσωπικα δε μου κανουν κατι ,θα γυρισω να πω α ωραιος , πολλες φορες δε τους προσεχω καν και μου τους επισημαινουν οι γυρω μου, :P αλλα μεχρι εκει .μαλλον η οραση ειναι η τελευταια αισθηση μου που ενθουσιαζεται emtongue_ss

υγ-απο τον κανονα εξαιρουνται ο Depp!! και ο Blackgeorge!! οριστε μας !!μην τα κανουμε ολα ''ισα περα''!!

Τροποποιήθηκε από Ήρα

οι πολυ ωραιοι ανδρες , με κριτηρια υψοβαροσωματομετρικα ,προσωπικα δε μου κανουν κατι

απο τον κανονα εξαιρουνται ο Depp!! και ο Blackgeorge!! οριστε μας !!μην τα κανουμε ολα ''ισα περα''!!

Χχιχιχιιχι...εξαιρείται ο Blackgeorge;;;;....χιχιιχ....μα δεν υπάγεται στην κατηγορία....χιιχιχ...

.(σε πειράζωωωωωωωω..............χιχιχι........)

Τη Βίκυ Σταυροπούλου, όχι με το ταξί, αλλά με ένα Toyota Rav4 έξω από το μετρό του Αγ.Αντωνίου.

Τροποποιήθηκε από ouranio toxo

μενει περιστερι η σταυροπουλου συγκατοικει με τον ηθοποιο που επαιζε στα εγκληματα και εκανε τον γιο της χηρα μητσι του λαζοπουλου αλλα μου διαφευγει το ονομα του σορρυ!

μενει περιστερι η σταυροπουλου συγκατοικει με τον ηθοποιο που επαιζε στα εγκληματα και εκανε τον γιο της χηρα μητσι του λαζοπουλου αλλα μου διαφευγει το ονομα του σορρυ!

Χατζηπαναγιώτη τον λένε !

Τροποποιήθηκε από ouranio toxo

Χατζηπαναγιώτη τον λένε !

αγιασου !!! ουφ εσκασα να το βρω το ονομα! :rolleyes:

αχ βρε ουράνιο τόξο.....αχ.....γιατί μου το έκανες αυτό;

ήλπιζα πως δεν θα το έβρισκε και θα έσκαγε

ρε τι ζόρια έχει ο κόσμος.... :rolleyes:

Τον Μαγκντί Γιακούμπ και τον καρδιοχειρουργό Θεοδωρόπουλο στο Megaron plus.

• 3 weeks later...

την Μαρια Χουκλη στο Παλλας , πιο ψηλη απο οτι φανταζομουν , ομορφο , ''γυναικειο'' σωμα , γλυκο προσωπο , περιποιημενα ''κουλτουριαρικα'' ντυμενη χωρις να στερειται ποντο απο γοητεια και φινετσα! και μου εκανε εντυπωση η απλοτητα της. καθολου ψωνισμενο η ντιβε υφος , αξιοπρεπεστατη .μια φινετσα ανθρωπου που η ηρεμια που εκπεμπει φαινεται να ξεκινα απο το οτι τα εχει καλα ''τακτοποιημενα'' μεσα της.

ΗΡΑ μου, μάλλον αγνοείς πως η συγκεκριμένη ΚΥΡΙΑ έχει ένα σοβαρό πρόβλημα υγείας. :(

Παρασκευή πρωί 31/10. Αγουροξυπνημένος μετά από την 5η εφημερία σε 7 μέρες..

Βγαίνω λοιπόν απ’ το δωμάτιο, και τι να δω.. Κάμερες, προβολείς, ένας χαμός..

Πρώτη σκέψη: Όπα μεγάλε μας πιάσανε (μια και είχα κοιμηθεί λιγάκι παραπάνω, θα ‘τανε 9.30, μια και δεν με φώναξε κανείς..).

Δεύτερη σκέψη (αφού δε με κυνηγούσε κανένας με μικρόφωνο): Μάλλον θα ήρθανε να δούνε τι γίνεται με τις εφημερίες..

Τρίτη σκέψη (αφού δεν έπαιρναν συνέντευξη από κανένα μεγάλο ή διοικητή..): Τι στο καλό γίνεται ρε γμτ;;;

Τελικά είχανε τα γυρίσματα μιας ταινίας με τη Ζέτα Μακρυπούλια…

Πάντως παιδευότανε για ώρες για δυο σκηνές.. Ζόρικη δουλειά να λέμε.. Άσε που είχανε κάνει και το γραφείο του Δντη της Χειρ/κης καμαρίνι, χαχα!

arrow%20up.gifarrow%20up.gifναι το ξερω.. :( ειναι απο τους λογους που τρεφω για το προσωπο της εκτιμηση , οχι απλη συμπαθεια σαν ανθρωπος προς ανθρωπο επειδη αντιμετωπιζει δυσκολη κατασταση , εκτιμηση για τον τροπο που την αντιμετωπιζει , αντιμετωπισε το ''γιατι σε εμενα '' οχι με ''δικαιολογημενη οργη'' αλλα με προς τα μεσα της και εξω της ''δοσιμο '',για μενα δειγμα καλλιεργειας ψυχης ..

Ο κολλητός μου είδε τον Ανδρεα Λοβέρδο στο Σύνταγμα έξω από το Πλαίσιο. Έχω ξαναδηλώσει πόσο γοητευτικό τον βρίσκω. Το χειρότερο είναι ότι με το φίλο μου είχαμε ραντεβού εκεί! Αλλά όταν πήγα εγώ ο Λοβέρδος είχε φύγει emconfused Τί να πει κανείς......Πάντα άτυχη στους άνδρες..... emconfused

Πας και τη στήνεις στο γραφείο του από κάτω, Απόλλωνος 6 (παράλληλη με την Μητροπόλεως) και τον βλέπεις. :)

Πας και τη στήνεις στο γραφείο του από κάτω, Απόλλωνος 6 (παράλληλη με την Μητροπόλεως) και τον βλέπεις. :)

Make my day!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Make my day!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γιατι το κανεις αυτο Τασο? :unsure:

αθωα θυματα θα την πληρωσουν και θα ξεροσταλιαζουν μαζι με την Αφροδιτη :P

Την Χριστίνα Λαμπίρη στο emfood

3015508793_822ba887bc_o.jpg

Ωραίο πρόσωπο, ωραία μάτια......παχουλή όμως....τσίτα το παντελόνι επάνω της :rolleyes::lol:

ΧΑΧΑΧΑ αχ μας πεθανες αυτο ηθελα να σε ρωτησω ποσες μεριδες μεζεδες πηρε; πρεπει να τα εφαγε ολα τα πιατα ημερας!

ΧΑΧΑΧΑ αχ μας πεθανες αυτο ηθελα να σε ρωτησω ποσες μεριδες μεζεδες πηρε; πρεπει να τα εφαγε ολα τα πιατα ημερας!

πω πω πω πω πω τ ειστε σεις ρεεεεεεεεε

δε γκαταλαβα δηλαδη

να υποθεσω ο δικος σας BMI ειναι 18,5 ε;;;;;;;;; :splats: